نیروی هوایی اسرائیل نیست شناسایی هر مقیاس بزرگ و یا نامطلوب حرکت جنگنده چینی

دهلی نو:

نیروی هوایی هند (IAF) آگاه است از حضور در بخش هایی از لاداخ و هشدار به رسوخ توسط چینی هلیکوپتر نظامی از جمله در Galwan منطقه شمال شرق لاداخ که در آن هندی و چینی سربازان درگیر در یک faceoff.

“(به زبان چینی) هلیکوپتر فعالیت دیده می شود یک جهش” گفت: رئیس Air کارکنان Air Chief Marshal RKS tony addison در مصاحبه با NDTV. “هر زمان که وجود دارد این است که فعالیت ما در هر دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, ما اعزام هواپیما برای نظارت بر. که انجام شد. وجود دارد هیچ چیز وجود دارد که ما از آن آگاه نیست,” او گفت:.

در همان زمان جنگنده ها نیست شناسایی هر مقیاس بزرگ و یا نامطلوب جنبش از هواپیماهای جنگنده در منطقه تبت که در آن پکن است به طور قابل توجهی ساخته شده است تا زیرساخت های نظامی خود را در دهه گذشته است.

ماه گذشته هندی و چینی سربازان مشغول در یکی از خصمانه ترین درگیری با سربازان تضاد در دست-به-دست در شمال هند و در امتداد شرق بانک Pangong دریاچه در Ladakh. گزارش وجود دارد از صدمات در هر دو طرف.

این وضعیت به شمال Pangong در امتداد Galwan حوضه رودخانه است یکی از نگرانی های مهم برای برنامه ریزان نظامی در دهلی نو. چینی و هندی سربازان درگیر در یک faceoff در این منطقه با هر دو طرف عجله نیروهای اضافی وجود دارد.

روز دوشنبه جهانی بار یک سخنگوی دولت چین گفت: چینی مرز سربازان را تقویت دفاعی خود در Galwan Valley منطقه در شمال لاداخ “ساخته شده و حرکت لازم است در پاسخ به هند اخیر ساخت و ساز غیر قانونی دفاع امکانات در آن سوی مرز به داخل خاک چینی در Galwan Valley منطقه”. این مقاله اشاره به این وضعیت به عنوان “قوی ترین ارتش در پاسخ به هند را غیر قانونی خاطی حادثه در امتداد مرز از Doklam بست.”

در سال 2017, هندی و چینی سربازان قفل شده بودند در بزرگترین چهره-از سال 1962 جنگ وقتی که ارتش هند مانع از کارگران چینی از ساخت یک جاده در Doklam یک رقابت بخشی از بوتان شرق هند. هر دو طرف د-تشدید تنش ها پس از دیدار رؤسای جمهوری چین و نخست وزیر نارندرا ملاقات در ووهان اجلاس در مارس سال 2018 است.

نه ارتش و نه وزارت خارجه را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد ادعاهای ساخته شده در جهان بار گزارش.

در مه 15, ارتش ژنرال MM Naravane تا به حال اقدام به بازی کردن تفاوت بین هند و چین است. “آن است که تنها در یک یا دو مکان که در آن این اتفاق افتاده است. و این اتفاق نمی افتد از زمان به زمان. آن را نیز اتفاق می افتد زمانی که یک تغییر از فرماندهان در زمین” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im