در همکاری با BEHR

پینک یکی از آن رنگ است که می تواند به طور گسترده ای متفاوت است و نه فقط از هزار ساله به پیرزن-شیک. بسته به آن سایه و سطح اشباع آن می تواند انحراف روشن و جسورانه و یا ظریف و گرم مانند نرم کویر تن از سدنا صورتی توسط Behr® رنگ که بتسی استفاده می شود برای به روز رسانی خود را 800 فوت مربع آپارتمان در نیویورک فوقانی سمت غرب. حتی قبل از جهان شروع به کار از خانه بتسی تا به حال یک اتاق نشیمن ، در اینجا او چگونه خود را گرم و نرم, نشاط بخشی, WFH فضا.

بتسی مبلمان و دکور تا به حال تعداد زیادی از رنگ آن از آبی طرح دار فرش به جنب و جوش هنری و لوازم جانبی. صورتی زیبا سازگاری نشان می دهد تا در رنگ های شما جفت آن را با: بی طرف اتاق می افزاید: شدت در حالی که در اتاق با چند رنگ مبلمان آن ایجاد انسجام.

صورتی رنگ است که جفت با همه چیز

بتسی را مات دیوار یک پس زمینه برای گیاهان سبز, خاکستری, اثاثه یا لوازم داخلی و نت های آبی و طلا. بازی زمین تن در سدونا صورتی جفت آن را با جنگل و آرام سفیده. همچنین به نظر می رسد بزرگ با رنگ سبز — یکی از دلایل گیاهان عکس به طوری که اغلب در برابر خاموش صورتی دیوار. این گیاهان-دیدار-صورتی اثر است.

مانند بسیاری از کوچک NYC, آپارتمان, بتسی را متناسب با توابع چندگانه در یک نیمه-باز کردن برنامه. در پایان یک فضایی است که دفتر او در یک نوار سبد خرید و خوردن در مقابله متصل به آشپزخانه. نقاشی دیوار سدنا صورتی روابط فضا با هم در حالی که مبلمان پارتیشن آپارتمان به مناطق. کلاسیک کوچک-فضای نردبان میز را تعریف می کند, دفتر, راحت مقطعی به عنوان یک چند منظوره زندگی/کار نقطه و یک مبل جدول تقسیم زندگی می کنند و مناطق.

انعطاف پذیری آن است که چه چیزی باعث این رنگ مورد علاقه چند ساله. اگر شما نیاز به گرم کردن یک اتاق بدون رفتن به صورت استاندارد خاکستری یا بژ, فکر می کنم در مورد رنگ صورتی است. به دنبال سایه است که به نوبه پختگی و روشن کردن شیرینی. شما فقط ممکن است پیدا کردن مورد علاقه خود را جدید خنثی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو