حمایت پست: نگاه به درون: این رنگارنگ Co-op در منهتن ارائه می دهد بیش از ملاقات چشم برای $780K

در همکاری با StreetEasy

چرا ما باید پیروز شدن در این ملک

در حالی که آن است که غیر معمول نیست برای آمدن در سراسر یک محل به عنوان براق و شیک که این یکی در منهتن این آپارتمان می ایستد برای آن پررنگ آبی کابینت گرافیک کاشی backsplash و طبقه و یک طرح باز با مقدار زیادی از نور طبیعی اجازه می دهد که تمام کسانی که از رنگ ها و الگوهای کار هم بدون احساس قریب به اتفاق. اما با وجود ظاهر آن را در یک تازه ساخته شده و محل سکونت. این در واقع یک co-op است که تا به حال برخی از ارتقاء جدی. ما در بر داشت آن را در StreetEasy که ارائه می دهد بزرگترین انتخاب از بررسی و تایید لیست در نیویورک است.

تعداد 4C روشن است گوشه ای آپارتمان با 9.5-سقف پا و شمال و شرق رو ویندوز, پس از آن می شود مقدار زیادی از صبح آفتاب و نور غیر مستقیم در طول بقیه روز. طرح خود را حداکثر هر دو نور خورشید و فضای باز مفهوم در آشپزخانه و فضای زندگی و دو اتاق خواب که هر کدام به اندازه کافی بزرگ را به جا یک اندازه تخت پادشاه و جادار پستو. حمام فقط به روز رسانی با نام تجاری وسایل جدید از جمله یک showerhead.

به عنوان بخشی از یک مجموعه به نام Morningside باغ که قابل توجه ساکنان را شامل ترگود مارشال و فیونا اپل, این آپارتمان می آید با برخی از غیر منتظره امکانات رفاهی. مناسب اتاق رختشویی, 24/7 امنیت و پارکینگ ها همه بخشی از بسته اما هر حرکت را به تعداد 4C نیز برای لذت بردن از این مجموعه را باغ, در خانه, سرامیک, استودیو و به طور کامل مجهز به مغازه نجاری. این نیست معمولی خود را به امکانات رفاهی.

آنچه باعث می شود این یکی از ویژه

هنگامی که شما خرید یک co-op به عنوان یک محل سکونت شما در واقع خرید واحد خود بلکه خرید سهام در یک شرکت (از “co-op” یا “تعاونی”). اندازه واحد تعیین تعداد سهام شما در حال سرمایه گذاری در. وجود دارد بسیاری از جوانب مثبت و منفی بین تعاونی و آپارتمانهای اما یکی از عمده pro co-ops است که آنها به طور کلی با قیمت پایین تر از محل سکونت خود همتایان همان اندازه در همان محله است.

دلیل که اختلاف قیمت چند وجهی است اما ناچار است چیزی برای انجام با تصویب فرایند خرید یک co-op مستلزم. بسته شدن در یک co-op آپارتمان مثل این یکی تنها می تواند رخ دهد پس از خریدار دستخوش کامل فرآیند تصویب نظارت تعاونی هیئت مدیره. در حالی که acing که co-op مصاحبه می توانید مانند یک مانع برای هر خریدار بالقوه وجود دارد برخی از راه های خوب شما می توانید برای آن آماده است. همچنین نگه داشتن در ذهن است که روند تصویب است در محل برای کمک به اطمینان از ثبات مالی از بخش co-op در دراز مدت خواهد شد که در نهایت به نفع شما و همچنین.

در یک بازار رقابتی مانند نیویورک سختگیرانه تر co-op روند تصویب نیز مانع هر خریدار بالقوه است که فقط به دنبال سرمایه گذاری در یک آپارتمان به استفاده از به عنوان یک محل برای پارک برخی از پول نقد و در واقع زندگی می کنند. به عنوان یک نتیجه, آن نوع از خریداران تمایل به رفتن برای آپارتمانهای به جای رانندگی, قیمت آپارتمانهای جدیدتر که به طور معمول باید بیشتر ملایم روند تصویب. که روند نگه می دارد co-op قیمت های پایین تر برای بقیه بازار—خریداران بالقوه خواهد شد که همچنین واحد واقعی مستاجران.

چیز خاصی در مورد تعداد 4C است که آن را ترکیبی از طراحی و امکانات رفاهی (و پس از آن برخی!) شما می تواند فقط به عنوان به احتمال زیاد برای پیدا کردن در یک شبیه محل سکونت با ساختار مالی یک co-op. در پایان تصمیم به رفتن co-op و یا محل سکونت همه پایین می آید به یک فرد یا خانواده به مسکن نیاز دارد اما برای هر بالقوه co-op خریدار این آپارتمان بسیار خوبی پیدا کنید. این که آیا شما به دنبال یک co-op و یا محل سکونت خود را به تماس خود را StreetEasy آن را در فهرست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net