حمایت پست: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد نقاشی کابینت های خود را

در همکاری با KILZ® نام تجاری

گاهی اوقات همه آن طول می کشد به احساس می کنید مانند شما کاملا جدید است و فضای کمی رنگ. اگر هزینه های زیادی از زمان در خانه شما با توجه به آشپزخانه شما امکانات یک پوشش جدید از رنگ ممکن است تنها چیزی که شما نیاز دارید. و در حالی که نقاشی کابینت آشپزخانه صدا ممکن است کمی تهدید آمیز از, می گویند, نقاشی ساده دیوار ما برخی از نکات برای ساخت آن را بیشتر قابل کنترل است. به علاوه, ببینید چگونه یک کت جدید رنگ می تواند تبدیل این استاندارد-موضوع آشپزخانه به چیزی واقعا دیدنی و جذاب است.

صرف نظر از چه رنگ شما ممکن است با راز ساخت آن را به نگاه خود را بهترین است برای شروع با حق primer. KILZ® نام تجاری آغازگر اطمینان حاصل شود که کابینت های خود را تحویل رنگ راه شما تصور آن برای آشپزخانه شما شادتر و برای مدت زمان طولانی. KILZ® آشپزخانه & حمام پرایمر طراحی شده است برای سطوح بالا در درجه حرارت و رطوبت مستعد محیط ایجاد کپک-مقاوم در برابر فیلم است که محافظت پرایمر از رشد کپک. این نیز ارائه می دهد چسبندگی عالی و بلوک های بسیاری متوسط به سنگین لکه ها.

ما صحبت کرد و به جاش وینر ساز حرفه ای و رئیس جمهور از نیویورک شرکت پیمانکاری SilverLining برای پیدا کردن آنچه شما نیاز به دانستن در مورد نقاشی کابینت های آشپزخانه خود را.

در: چقدر باید به شما برنامه ریزی در نقاشی کابینت خود را ؟

در: اگر شما در حال انجام این کار خودتان چه موادی نیاز دارید ؟

حالا که شما آماده برای مقابله با این کار هنوز هم وجود دارد یک سوال: چه رنگ شما باید رنگ کابینت های خود را? رنگ عمیقا شخصی است و تا حد زیادی به کار با فضای خود را. با که در ذهن ما نشان خواهد داد که چگونه یک آشپزخانه با نسبتا شایع طرح رنگ (گرم چوب کابینت بژ دیوار) می تواند تبدیل شود علاوه بر این از کمی رنگ (و در این مورد کاشی). برای رنگ مشاوره ما تبدیل به معماری رنگ مشاور امی Krane بنیانگذار امی Krane رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de