حمایت پست: به نظر شما این بودجه دوستانه گزینه برای آشپزخانه شما شده ؟

در همکاری با KILZ® نام تجاری

وقتی که می آید به بازسازی آشپزخانه, یکی از سخت ترین بخش این است که ماندن در داخل بودجه. Backsplash به خصوص می تواند یک اثر بزرگ در را — و در قیمت است که کاشی می تواند به سرعت اضافه کردن. اگر شما در حال برنامه ریزی برای نوسازی و یا فقط فکر کردن در مورد آن در اینجا یک ایده برای یک بودجه دوستانه حداقل backsplash شما ممکن است در نظر گرفته اند: نداشتن backsplash در همه. که اجازه می دهد تا مواد آشپزخانه برای قرار دادن تا دیوار توسط چند اینچ و سپس نقاشی روی دیوار است. آن را بلافاصله کاهش بخش عمده ای از بودجه خود را در مواد و کار در حالی که شما با دادن تمام درام شما تصور زمانی که شما فکر می کنم از نوسازی.

وجود دارد چند چیز شما نیاز به دانستن در مورد استفاده از رنگ به عنوان یک backsplash. مهم است به استفاده از حق پرایمر و رنگ برای آشپزخانه. KILZ® نام تجاری باعث می شود یک خط کامل از پرايمر که درمان هر چه سطوح و لکه ها شما با شروع و ارائه بهترین رنگ از انتخاب خود را رنگ. KILZ® قالب & کپک پرایمر ویژه تعریف شده برای بالا و درجه حرارت و رطوبت مستعد اتاق مانند آشپزخانه. این شامل سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام ماده فعال است که باعث ایجاد یک قالب و کپک-مقاوم در برابر پرایمر فیلم.

ما خواسته جاش وینر ساز حرفه ای و رئیس جمهور از نیویورک شرکت پیمانکاری SilverLining چگونه برای به دست آوردن این حق انتخاب…

در: چه توصیه ای به شما برای کسی که قصد دارد فقط با استفاده از رنگ برای خود backsplash? وجود دارد یک نوع از رنگ و آستر آنها نیاز به استفاده از?

که ما به ارمغان می آورد لذت بخشی: چیدن رنگ! ما می خواستم به شما نشان می دهد چند راه مختلف آشپزخانه فوق می توان با رنگ و چگونه بدون backsplash نگاه می تواند کمک به ظریف, حداقل ، برای مشاوره کمی در رنگ ما تبدیل به معماری رنگ مشاور امی Krane بنیانگذار امی Krane رنگ. در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im