حمایت پست: 5 رنگ است که روند ایجاد یک تاثیر بزرگ در فضاهای کوچک

در همکاری با BEHR

منتشر شده: حدود 1 ساعت پیش

برای اولین بار ما راه اندازی کوچک/تجربه خنک در خانه به چالش کشیدن 20 طراحان برای ایجاد 20 مجازی کوچک/سرد فضاهای شامل بزرگترین روند آنها را مشاهده کنید در حال ظهور در سال 2020 است. این اتاق تحت پوشش طیف کاملی از ایده ها اما محکم متحد در موضوع: شجاعت و انتخاب کنید چه چیزی شما را دوست دارم. بنابراین در حال حاضر ما در حال حاضر پنج روند از تجربه نشان می دهد که چگونه این سرود آشکار در تمام انواع سبک. از رجعت تن از 1980s به آتشین سایه آمریکا و غرب به این رنگ از Behr® رنگ — رسمی رنگ حامی کوچک/Cool — که فضاهای کار می کنند. در اینجا 2020 کوچک/رنگ سرد گزارش روند:

1. ضخیم, روشن و با کنتراست بالا

یک طراح او قبل از انتقال به فضای داخلی, اورلاندو, Soria می داند که چگونه به مرحله یک فضا. برای روح بخشیدن به یک اتاق کوچک او بزرگ است. محور اورلاندو “زمینه رنگ” طراحی (تصویر بالا) انتزاعی نقاشی دیواری, پخش کردن در روشن سبک پاپ رنگ. موزاییک سیمانی مرمر نما-چاپ صندلی و تمشک مبل تکمیل و رنگ دیوار و در حالی که خنثی پاپ, طلا و مات سیاه و سفید زمین اتاق. او نقاشی پالت شامل:

2. نگاه به جلو رفتن

شناخته شده برای متعادل شدن صف طراحی با لایه هایی از بافت و رنگ Gunnar Larsen باعث رجعت چاپ و فرش احساس مدرن در “’80s, انفجار” ، روشن ترکیب رنگ و پررنگ اشکال (سلام ممفیس!) خزنده به طراحی از طریق الگوهای انتزاعی, راه راه و مبلمان مجسمه. در این زمان هر چند آنها کمی بیشتر محدود و احساس تازه در سبز و سفید و پالت های با بالا میآید زرد:

3. این coziness روند همچنان ادامه دارد — اما آن را بدست جسورانه

شما همیشه می توانید اعتماد طراح مد, طراح, نویسنده, و تلویزیون شخصیت امیلی هندرسون برای ارائه به خوبی در نظر گرفته شده فضا. با پانل های دیواری رنگ غنی و عمیق قرمز او “فارسی التقاطی” روند می افزاید: یک لبه به کلبه دنج ، به جای خوش طعم florals و شیرین سایه او طراحی است همه چیز در مورد مودی رنگ لایه بافت و مقدار زیادی از دمدمی لمس. کلید نگه داشتن اتاق های تصفیه شده اما نه کسل کننده است که مدرن رنگ پایه:

4. آمریکا و غرب بسیار در

شناخته شده برای خود را به روش مدرن کالیفرنیا زندگی میشل Lisac ایجاد یک “غروب آفتاب الهام گرفته از پالت” اتاق به پشت پا زدن و استراحت در. افت یک نقاشی دیواری با الهام از آسمان غربی و ساخته شده از سایه هزاره صورتی و نارنجی سوخته و قره قاط قرمز است. مبلمان مدرن و مواد طبیعی آن را به پایین به زمین است. برای یک لحظه تعطیلات امتحان کنید:

نویسنده و سردبیر دانیل Blundell همکاری با سازمان جیمی و Fillip Hord از Horderly به طراحی یک سازی-زرنگ و دانا “cloffice”: خلاق دو-در-یک روش که با استفاده از smart فضا و راه حل های انعطاف پذیر مبلمان برای تبدیل ساده گنجه به مبتکر ترین اتاق در خانه است. واضح دیوارهای سفید نگه داشتن فضای بصری decluttered در حالی که قفسه های نقاشی شده به رنگ آبی کمرنگ شیب رسم چشم ، سعی کنید آن را در خانه استفاده کنید:

الهام به ایجاد یک بیانیه در فضای کوچک ؟ این طراحان ثابت کند که شما باید به دنبال آن بروید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>