حمایت پست: 3 تازه در خانه رعیتی اتاق نشیمن شما را دیده اند

در همکاری با خارج

هیچ چیز به ارمغان می آورد ما تودرتو غرایز مانند یک خانه رعیتی اتاق نشیمن با آن قابل لمس بافت کشور-شیک لهجه ها و به طور کلی دریافت به-دنج vibes. و اینکه آیا سلیقه شما اجرا از a-touch-از-روستایی برای پوشش-همه چیز-در-shiplap شما می توانید خود را متمایز مهر در این شرکت-سبک یاد.

هر چرخش شما می خواهید برای قرار دادن در خانه رعیتی سبک خارج شده تا به شما پوشانده شده با در روند طرح های که شما را دوست دارم در قیمت بسیار مقرون به صرفه. ما کنار هم قرار دادن سه راه مختلف برای تبدیل اتاق نشیمن خود را به یک خانه رعیتی هیون خیلی دنج شما هرگز می خواهید به ترک.

نگاه #1: اسکاندیناوی خانه رعیتی

این ریمیکس infuses خانه رعیتی سبک مینیمالیسم: خطوط تیز و واضح خنثی و ظریف لهجه. مجموعه ای را با لحن فوق العاده مبل راحت و دنج پرتاب بالش به سالن در — ما عاشق نگاه گرم از این بهتر خانه و باغ برگشت خط خطی بالش. و نشان دادن هنر خود را و لهجه با این شناور قفسه. با غیر منتظره دسته کوچک موسیقی جاز از اب و هوای چوب و صنعتی براکت آنها اضافه کردن یک خانه رعیتی را لمس کنید در حالی که ماندن براق و مدرن است.

نگاه #2: جنوب غربی خانه رعیتی

شما نمی نیاز به ایجاد خود را aprés اسکیبه سبک پناهگاه! شروع با تجمل نگاه این Devon & کلر مبل چرم است که مناسب برای snuggling بالا در مقابل آتش سوزی. سپس برای قطعات است که مخلوط سبک شهرستان با کشور لمس مانند خیره کننده این Novogratz x گلوب لوستر برنز و ریسمان. اضافه کردن چشم نواز لهجه مانند این براق یا پوست گاو عثمانی و این پیچیده پرتاب بالش و شما در جنوب غربی مهلت از کلان شهر.

نگاه #3: استانی و روح خانه رعیتی