مشخصی نامه در مهاجران سوخت Tejashwi Yadav حمله Nitish کومار

Spiked Letter On Migrants Fuels Tejashwi Yadav's Attack On Nitish Kumar

Tejashwi Yadav گفت: مهاجران بحران خواهد بود یک مسئله عمده در آینده بیهار در انتخابات است.

پتنا:

یک احتکار دستور داد تا 24 ساعت قبل باعث ظاهر بیهار رهبر مخالفان Tejashwi Yadav در Rashtriya Janata Dal (RJD) دفتر حزب در روز شنبه. آقای Yadav خود قرار داده تا هیئت مدیره کارگردانی اشاره کرد و به پرسش در وزیر Nitish کومار بیش از یک بحث نامه صادر شده توسط یک افسر ارشد پلیس در کارگران مهاجر.

اگر چه در این نامه صادر شده در مارس 29 خارج شد در ژوئن 4, آقای Yadav حس یک شانس برای رسیدن به مهاجران شده اند که ریختن به دولت از سراسر کشور COVID-19 مستند بود کاسته ماه گذشته. این نامه تا به حال ابراز نگرانی در مورد lakhs از خارج از کار مردم بازگشت به دولت درگیر شدن در فعالیت های جنایی. آن را تا به حال خواسته مقامات محلی برای آماده سازی یک طرح برای رسیدگی به این وضعیت است.

آقای Yadav احتکار کشف و ضبط ستیز بخشنامه درخواست Nitish کومار چرا دولت به فکر کارگران مهاجر بودند “goondas” و به همین دلیل آنها به نام “looteras”.

kkugv2cc

Tejashwi Yadav خود قرار داده تا از احتکار در RJD در پتنا.

با اشاره به یک نکته در این نامه که گفت: Bihar دولت قادر به ارائه شغل به 10 لاخ مهاجران و می تواند به ایجاد یک عمده نظم و قانون مشکل آقای Yadav همچنین خواستار دانم که چرا اشتغال حقوق محروم بودند به مهاجران.

آقای Yadav گفت که Nitish کومار دولت “گام به گام مادرانه” درمان مهاجر کارگران خواهد بود و مسئله مهم در انتخابات کشور با توجه بعد از این سال.

در حالی که RJD به نظر می رسد مصمم به استفاده از بحران شرمسار Nitish کومار و دموکراتیک ملی داد (NDA), Janata Dal ایالات سخنگوی سانجی سینگ خار کردن این حمله گفت: Tejashwi Yadav بود “تلاش برای ایجاد یک کوه از یک مول هیل” و او را متهم کرد ایجاد یک “tamasha” حتی اگر این نامه مشخصی.

Nitish کومار متحد Lok Janshakti حزب گفته است که این اشتغال برای مهاجران که بازگشت به بیهار از سراسر کشور باید اولویت حاکم NDA آن را به عنوان آماده برای دولت سنجی مونتاژ.

اشاره به برخی از درجه ای از اختلاف در مهاجران بحران LJP جمهور Chirag Paswan گفت: او هرگز شک آقای کومار نیت اما وجود داشته اند “کاستی” که از او به عنوان صادقانه متحد است برجسته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de