اسپانیا باز می شود مرز به انگلستان گردشگران; تهمت می خواهد کمتر تست

شناگران در یک ساحل در پالما در اولین روز از فاز 2, زمانی که آن را ممکن است برای دسترسی به سواحل در همان استان

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

شناگران در یک ساحل در پالما در اولین روز از فاز 2, زمانی که آن را ممکن است برای دسترسی به سواحل در همان استان جزیره یا واحد ارضی مرجع تاسیس در د-بالا رفتن طرح و هنگامی که سالن های شهر ممکن است ایجاد محدودیت در دسترسی است که در هر مورد خواهد بود و در ظرفیت اطمینان حاصل شود که فردی فاصله حداقل دو متری بین شناگران مورد احترام است.

اسحاق بوی | Europa Press News | گتی ایماژ

اسپانیا بازگشایی مرزهای خود به گردشگران در روز یکشنبه در یک پیشنهاد به kickstart اقتصاد خود را در حالی که برزیل و آفریقای جنوبی تلاش می کند با افزایش سطح coronavirus عفونت. تجمع در مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: دولت برای کاهش متحده آمریکا, تست, برای, ویروس, یک تلاش آشکار برای جلوگیری از unflattering آمار.

رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که این ویروس گسترش جهانی است و شتاب پس از بالا روزانه از 150,000 مورد جدید گزارش شده در هفته گذشته.

جدید کروناویروس آلوده حدود 8.8 میلیون نفر کشته و بیش از 464,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. از تعداد واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از موارد رفتن تست نشده.

در یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفته است که دولت او برای آرام کردن ویروس تست. او گفت که ایالات متحده را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر اما "بد" است که آن را در بر داشت بیشتر موارد.

"هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "بنابراین من گفت: من به مردم, 'آهسته تست کردن لطفا.'"

عفونت هنوز وجود داشته باشد, البته, اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه باید خجالت در چگونه بسیاری از عفونت ها و مرگ و میر بودند در واقع اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا است که در صدر جهان تا کنون در هر دو دسته. کارشناسان بهداشت می گویند نه دانستن در مورد کوروناویروس موارد باید افزایش کلی تعداد موارد چون افراد آلوده نمی خواهد می دانم که آنها باید قرنطینه خود را برای محافظت از خود و عزیزان.

شیوع آلوده 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده کشته شدن نزدیک به 120,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این کمپین از جو بایدن تهمت دموکراتیک رقیب در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری را متهم به تهمت "قرار دادن سیاست پیش از ایمنی و رفاه اقتصادی مردم آمریکا."

به عنوان دولت های اروپایی کاسته بیشتر مستند محدودیت ویروس مورد تعداد در حال افزایش در آفریقای جنوبی و برزیل و ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

برزیل وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد افزایش یافته است توسط بیش از 50 ، 000 از روز قبل. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است کم اهمیت جلوه دادن خطرات با وجود نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر در سه ماه دوم بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده است.

آفریقای جنوبی گزارش داد یک روز از 4,966 موارد جدید در روز شنبه و 46 مرگ و میر. با وجود افزایش رئيس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد بیشتر شل شدن یکی از دقیقترین مستندات. قمار, سالن های زیبایی و نشسته رستوران خدمات اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز را در میان جمعیت به او وارد اولین مجدد انتخابات تجمع در چند ماه در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در BOK مرکز در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, ژوئن 20, 2020.

لی میلیس | ایسنا

در ایالات متحده این ویروس به نظر می رسد به گسترش در سراسر غرب و جنوب. آریزونا گزارش 3,109 عفونت های جدید فقط کوتاه از روز جمعه ضبط و 26 مرگ و میر. ایالت نوادا نیز در گزارش جدید با کیفیت بالا از 445 موارد است.

در اروپا و آلمان گزارش 687 جدید موارد بالاترین یک روز تلفات در یک ماه زودتر مدیریت شیوع بهتر از دیگر کشورهای اروپایی. بیش از 1000 موارد یافت شده در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد به تنهایی.

اسپانیا کاهش یافته است 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای بازدید کنندگان موثر یکشنبه. انگلیسی مسافران را تشکیل می دهند بخش بزرگی از اسپانیا حیاتی بخش گردشگری است که به خصوص سخت و ضربه.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت می گوید آن را اعلام خواهد کرد هفته آینده که آیا بریتانیا را به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که می گویند مردم باید 2 متر (6½ فوت) از هم جدا. گروه های کسب و کار در حال لابی کردن برای فاصله به توان برش را به 1 متر (3 فوت) به آن را آسان تر برای بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و مدارس, اما آن را نیز می تواند منجر به عفونت بیشتر.

بریتانیا و اروپا و بالاترین و جهان سوم کمترین رسمی ویروس مرگ و میر در بیش از 42,500.

در آسیا چین و کره جنوبی در گزارش جدید کروناویروس موارد جمعه در شیوع بیماری است که تهدید به مجموعه خود را بهبود.

مقامات چینی گزارش جدید 25 مورد تأیید — 22 در پکن و سه در کشور همسایه استان هبی. آنها گفتند: 2.3 میلیون نفر تست شده برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

در کره جنوبی مقامات گزارش 48 مورد جدید. نیمی بودند در پایتخت سئول. ده بودند در مرکز شهر Daejong نشان می دهد که ویروس پخش شد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان مستند اقدامات آرام هستند.

پکن کمیسیون بهداشت به هیچ جزئیات که در آن آخرین موارد ممکن است سرچشمه گرفته است. چینی پایتخت بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار بسته شد 13 ژوئن پس از ده ها تن از افرادی که در آنجا کار می کرد آزمایش مثبت است.

آژانس مسئول مینگ مقبره یک سایت توریست غربی پکن گفت: مناطق داخلی بسته خواهد شد به عنوان یک احتیاط ایمنی. بازدید کنندگان مجاز در مناطق اما ملزم به پوشیدن ماسک و برای بررسی تب.

در کره جنوبی نزدیک به 200 عفونت شده اند ترسیم شده به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول و حداقل 70 عفونت مرتبط شده اند به یک تنیس روی میز باشگاه در سئول. اما مقامات کره جنوبی تمایلی به اجرای قوی تر اجتماعی-فاصله برای جلوگیری از صدمه زدن به اقتصاد شکننده.

در خاورمیانه فلسطینی reimposed محدودیت در بانک غرب پس از 86 نفر تست مثبت در روز شنبه. دسترسی به شهر حبرون (الخلیل) به حالت تعلیق در آمد و ساکنان قرار داده شد و تحت پنج روز مقررات منع رفت و آمد. یکی دیگر از شهر نابلس است به جدا برای دو روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب