SpaceX تاریخی Crewed ماموریت آغاز می شود شمارش معکوس برای راه اندازی امشب

SpaceX's Historic Crewed Mission Begins Countdown For Launch Tonight

SpaceX ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی راه اندازی شد برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

ایالات متحده:

SpaceX آغاز شد شمارش معکوس برای ارسال دو جانباز فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی در روز شنبه هر چند نامشخص شرایط آب و هوایی تهدید دوم به تعویق افتادن تاریخی اولین crewed ماموریت تجاری موشک.

SpaceX دو مرحله موشک فالکون 9 برنامه ریزی شده بود به پرتاب در 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق (1922 به وقت تهران) از فلوریدا مرکز فضایی کندی با فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس Hurley روی خدمه کپسول اژدها.

“ما در حال حرکت رو به جلو با راه اندازی امروز” ناسا رئیس جیم Bridenstine گفت: در یک صدای جیر جیر. “آب و چالش ها باقی می ماند با 50 درصد احتمال لغو.”

“اقدام به شمارش معکوس امروز” گفت: SpaceX بنیانگذار Elon Musk کارآفرین که شرکت مستقر در کالیفرنیا است که به دنبال تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی برای ارسال فضانوردان به مدار.

آب و هوا مجبور آخرین لحظه به تعویق افتادن روز چهارشنبه از آنچه می شده اند راه اندازی اولین فضانوردان آمریکایی از خاک آمریکا از برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011.

پنجره بعدی که تعیین موقعیت نسبی از فلوریدا راه اندازی سایت به ایستگاه فضایی است روز شنبه در 3:00 ب. ظ (1900 به وقت تهران) و نمایشگاه آب و هوا پیش بینی شده است.

ماموریت لقب “نسخه ی نمایشی-2” است که آزمون نهایی قبل از پرواز ناسا گواهی فضاپیمای SpaceX برای منظم crewed ماموریت.

Behnken, 49 و Hurley, 53, نظامی سابق, خلبانان تست که عضو آژانس فضایی آمریکا در سال 2000 به انفجار خاموش از سکوی پرتاب 39A.

همان سکوی پرتاب استفاده شد توسط نیل آرمسترانگ در آپولو 11 را نقطه عطفی 1969 سفر به ماه ناسا به دنبال احیای شور و هیجان در اطراف انسان اکتشافات فضایی جلوتر از برنامه ریزی بازگشت به زمین ماهواره ای و پس از آن مریخ است.

Behnken و Hurley بودند که رفتن را از طریق همان فرآورده های شنبه که آنها را از طریق رفت در روز چهارشنبه.

آنها ملبس به خود, مربوط به اینده, SpaceX-طراحی spacesuits چهار ساعت قبل از راه اندازی و رد و بدل کلمات نهایی با ناسا رئیس Bridenstine بود که با پوشیدن یک ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از خداحافظی به همسران خود-هر دو سابق فضانوردان-و فرزندان آنها رانده خواهد شد به سکوی پرتاب در یک ماشین الکتریکی ساخته شده توسط تسلا یکی از مشک را از شرکت های دیگر.

تخم خدمه اژدها است بسته شود حدود دو ساعت قبل از مگس به دنبال مسلح کردن اضطراری فرار از سیستم.

سوخت با سوخت — موشک درجه نفت سفید و اکسیژن مایع — شروع 45 دقیقه قبل از پرتاب.

SpaceX راه اندازی مدیر Michael Taylor انجام خواهد شد شمارش معکوس.

لحظه ای تعیین کننده برای SpaceX

ماموریت می آید در سراسر کشور با وجود خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس بحران و تظاهرات در چندین شهر آمریکا قتل یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس است.

Behnken و Hurley, جانبازان از دو شاتل فضایی ماموریت های هر یک از, شده اند در قرنطینه برای بیش از دو هفته شده اند و به طور منظم آزمایش COVID-19.

ناسا خواست جمعیت به دور ماندن از کاکائو در ساحل, سنتی مشاهده نقطه — اما که نمی جلوگیری از نمرات از فضای طرفداران در روز چهارشنبه و جمعیت زیادی بودند انتظار می رود دوباره در روز شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در پرواز قبلی برای راه اندازی تلاش است همچنین برنامه ریزی برای حضور در.

ناسا تا به حال به پرداخت روسیه برای آن موشک سایوز به ما را فضانوردان به فضا همیشه از شاتل برنامه به پایان رسید و تصمیم گرفته شد برای تغییر شرکای تجاری.

خدمه اژدها ماموریت لحظه ای تعیین کننده برای SpaceX که مشک در سال 2002 تاسیس با هدف تولید با هزینه کمتر جایگزین برای انسان spaceflight.

در سال 2012 آن را به حال تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی به حوض یک محموله کپسول در ISS resupplying ایستگاه به طور منظم از زمان.

آژانس فضایی آمریکا پرداخت بیش از 3 میلیارد دلار برای SpaceX به طراحی و ساخت و آزمایش و راه اندازی آن قابل استفاده مجدد اژدها کپسول برای شش فضا در آینده دور سفر.

SpaceX انجام موفق تست پرواز خدمه دراگون به ISS در مارس 2019 با یک سنسور-لادن مانکن در هیئت مدیره به نام ریپلی پس از این شخصیت با بازی Sigourney ویور در “بیگانه” ،

این پروژه دارای تجربه تاخیر انفجار و چتر نجات مشکلات — اما حتی پس SpaceX است مورد ضرب و شتم رقیب خود هوافضا غول پیکر بوئینگ به پانچ.

“این است که به یاد ماندنی دستاورد این یک کار بسیار دشوار توسط SpaceX تیم گفت:” Bridenstine. “آنها آمد تا با راه حل های که هرگز از خواب قبل از.”

خدمه اژدها برنامه ریزی شده است به حوض با ISS حدود 19 ساعت پس از پرتاب, برای یک مدت است که هنوز نهایی نشده اما به احتمال زیاد در اطراف اوایل ماه اوت.

چهار شنبه پرواز was scrubbed 17 دقیقه قبل از مگس به دلیل سطوح بالای اتمسفر برق است که می تواند باعث یک اعتصاب رعد و برق در موشک.

با Behnken و Hurley بسته به خدمه اژدها کپسول سکوی پرتاب پلت فرم کردهاند و موشک های سوخت رسانی در جریان SpaceX و ناسا ساخته شده تماس برای سقط جنین است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im