اسپیس ایکس موشک آماده به انفجار خاموش با 2 فضانوردان تهمت به حضور در رویداد

برجسته

  • اگر بد آب و هوا تخلیه موشک را از مرکز فضایی کندی
  • دو فضانورد شده اند در قرنطینه به مدت دو هفته گذشته
  • پرواز های پیش رو با وجود خاموش شدن ناگهانی ناشی از COVID-19 همه گیر

ایالات متحده:

یک دوره جدید در فضا آغاز می شود و یکشنبه با راه اندازی توسط SpaceX دو فضانورد ناسا به فضا یک قابلیت است که به مدت شش دهه نماد قدرت یک تعداد انگشت شماری از کشورهای است که ایالات متحده خود محروم شده بود برای نه سال.

اگر بد آب و هوا پاک در 4:33 ب. ظ (20:33 GMT) یک موشک SpaceX با خدمه جدید اژدها کپسول در بالا را از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی ، همان که از نیل آرمسترانگ و آپولو crewmates چپ برای خود تاریخی, سفر به ماه.

سرنشین توسط فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley, آن را برای ایستگاه فضایی بین المللی.

پرواز های پیش رو با وجود خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس. دو مرد بوده اند در قرنطینه به مدت دو هفته گذشته.

Space Exploration Technologies شرکت تاسیس شد در سال 2002 توسط یک مریخ-وسواس کارآفرین مصمم به شکستن قوانین صنعت هوافضا را بازی Elon Musk.

به تدریج آن را به دست آورده اعتماد سیاره بزرگترین آژانس فضایی.

در سال 2012 آن را به حال تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی به حوض یک محموله کپسول در ISS resupplying ایستگاه به طور منظم از زمان.

دو سال بعد ناسا دستور داد گام بعدی: برای حمل و نقل آن فضانوردان وجود دارد با شروع سال 2017 توسط تطبیق اژدها کپسول.

“SpaceX نمی خواهد در اینجا بدون ناسا” گفت: مشک در سال گذشته پس از موفقیت لباس تمرین بدون انسان برای سفر به ISS است.

آژانس فضایی پرداخت بیش از 3 میلیارد دلار برای SpaceX به طراحی و ساخت و آزمایش و راه اندازی آن قابل استفاده مجدد کپسول برای شش فضا در آینده سفرهای دور.

توسعه را تجربه کرده است تاخیر انفجار و چتر نجات مشکلات — اما حتی پس SpaceX است مورد ضرب و شتم حمل و نقل هوایی غول پیکر بوئینگ به پانچ.

ناسا نیز پرداخت بوئینگ برای ساخت خود کپسول های Starliner است که هنوز آماده نیست.

این حرکت توسط ناسا به سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه فضاپیما — بیشتر اقتصادی گزاره از صرف دهها میلیارد دلار در حال توسعه چنین سیستم خود را به عنوان آن را تا به حال انجام شده برای دهه — آغاز شد تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش برای حمل و نقل و بعد از آن تحت باراک اوباما برای پرواز انسان.

“برخی گفته اند آن را خام و یا جاهل به کار با بخش خصوصی در این راه است. من مخالف” اوباما گفت: در سال 2010 در مرکز فضایی کندی.

در آن زمان بسیار زیاد خصومت در کنگره و ناسا برای راه اندازی ادعا می کند از آنچه در آن می تواند رسیدن به.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور”

یک دهه بر روی آن یکی دیگر از رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که حضور در چهار شنبه راه اندازی در فلوریدا.

خواه در تلاش است تا بار دیگر سلطه آمریکا از فضای نظامی بلکه با داشتن دستور بازگشت به ماه در سال 2024.

اگر ناسا می توانید واگذار “در مدار زمین کم” سفر به فضا به بخش خصوصی این امر آزاد کردن دلار برای آن دور تر ماموریت.

“ما تصور یک آینده که در آن پایین در مدار زمین کاملا تجاری که در آن ناسا است که یک مشتری از بسیاری از مشتریان گفت:” جیم Bridenstine آژانس مدیر.

“اگر ما در حفظ و استفاده از مالیات دهندگان آمریکایی دلار … ما هرگز به ماه و مریخ است.”

آن را بارید زیادی در فلوریدا در روزهای اخیر و کیپ کاناورال پیش بینی برآورد سهشنبه خطر نامساعد آب و هوا در روز چهارشنبه در 40 درصد است.

اگر لازم باشد پرواز خواهد بود به تعویق افتاد به شنبه.

خدمه اژدها یک کپسول مانند آپولو اما به روز شده برای قرن 21 است.

صفحه نمایش لمسی را جایگزین سوئیچ. داخلی است که توسط سفید و ظریف تر روشنایی.

به نظر می رسد کاملا متفاوت به فضای بسیار زیادی شاتل بزرگ بالدار وسایل نقلیه که انجام فضانوردان به فضا از خاک آمریکا از سال 1981 تا 2011.

“ما در انتظار یک سوار صاف اما ما در حال انتظار با صدای بلند سوار گفت:” Behnken که مانند Hurley, همچنین پرواز شاتل دو بار.

بر خلاف شاتل که یکی از آنها — رقیب — منفجر شد و در سال 1986 پس از take-off, اژدها می دانیم در شرایط اضطراری اگر Falcon 9 rocket دارای یک مشکل است.

خدمه اژدها را بگیر تا با ایستگاه در روز پنج شنبه در ارتفاع 400 کیلومتر و احتمالا باقی می ماند وجود لنگر انداخت تا مرداد.

اگر آن را برآورده ماموریت خود است و گواهی امن آن معنی خواهد بود که آمریکایی ها دیگر بستگی دارد روسها برای دسترسی به فضا: پس 2011, روسی سایوز راکت به فضا تاکسی در دسترس است.

راه اندازی را تبدیل به یک اتفاق به طور منظم در فلوریدا دوباره با چهار فضانوردان روی.

یک فضانورد ژاپنی است به زیر سفر است. ناسا می خواهم یک فضانورد روسی به پیوستن به بعد.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>