موشک SpaceX آسانسور در تاریخی اولین Crewed ماموریت توسط شرکت های خصوصی

SpaceX Rocket Lifts Off In Historic First Crewed Mission By Private Firm

فالکون 9 موشک فرستاده دو جانباز فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی

یک SpaceX Falcon 9 موشک حامل دو جانباز فضانوردان ناسا برداشته کردن در روز شنبه در یک تاریخی برای اولین بار خصوصی crewed پرواز به فضا.

دو مرحله موشک فالکون 9 با فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس Hurley سرنشین منتقل هموار در یک ابر نارنجی شعله های آتش و دود از سکوی پرتاب 39A در فلوریدا مرکز فضایی کندی برای 19 ساعت سفر به ایستگاه فضایی بین المللی.

اولین تقویت کننده مرحله از موشک جدا شده پاک و فرود عمودی در یک بارج کردن ساحل اقیانوس اطلس.

مرحله دوم نیز از هم جدا هموار ارسال فضانوردان در خدمه کپسول اژدها در راه خود را به ایستگاه فضایی در مدار برخی از 250 مایل (450 کیلومتر) بالاتر از سطح زمین است.

اولین crewed پرواز از خاک آمریکا از برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011 تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه اما به تعویق افتاد, به دلیل شرایط آب و هوایی آن نیز نامشخص باقی مانده در روز شنبه درست تا پرتاب در 3:22 pm (1922 GMT).

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فلوریدا پرواز سرنشین نیروی هوایی یکی به تماشای راه اندازی و توصیف آن به عنوان “واقعا چیزی خاص.”

“استعداد واقعی, واقعی, نابغه, هیچ کس آن را ندارد مانند ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>