S&P 500 4-بعد winning streak, Nasdaq-100 لمس رکورد قبل از عقب نشینی

سهام کمتر بود در روز پنج شنبه, دادن برخی از منافع قوی در ماه ژوئن به عنوان وال استریت دست و پنجه نرم ناامید کننده اشتغال و اواخر روز فروش در tech سهام.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته 152 امتیاز و یا 0.6% در حالی که S&P 500 تضعیف 0.9 درصد بوده است. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.1%.

سهام عمده شرکت های فن آوری منجر به کاهش است. Facebook و Netflix هر دو کاهش یافته است بیش از 2٪. آمازون معامله 0.8% پایین تر در حالی که الفبا و اپل بیشتر از هر کدام 1%.

قبلا در این جلسه شاخص Nasdaq-100 index — ساخته شده است که از این 100-بزرگترین غیرمالی سهام در شاخص Nasdaq Composite — آمار معاملات روزانه رکورد. اما شاخص پایین بود 1.1% با کمتر از یک ساعت به سمت چپ در جلسه.

از Feb. 19 مارس 23 شاخص Nasdaq-100 کاهش یافت بیش از 30 درصد. پس از آن, اما, اول سر به فلک کشید بیش از 40 درصد است. معامله گران به دنبال Nasdaq-100 آن را به عنوان معیار برای Invesco QQQ اعتماد ETF است که اغلب در میان داد و ستد اوراق بهادار به صورت روزانه.

آمازون, PepsiCo, Costco و پی پال در میان سهام که سوار Nasdaq-100 به بالاترین رکورد از آن در اواخر مارس کم است. آمازون سهام بسیج بیش از 30 درصد از مارس 23 در حالی که شرکت پپسی است که تا 26 درصد است. Costco به دست آورده بیش از 8 درصد در آن زمان و پی پال است تا بیش از 85 درصد است.

مدعیان داده های بدتر از هوا

وزارت کار گفت: 1.877 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته با شکوه یک داو جونز برآورد 1.775 میلیون. تقاضای مستمر برای رفع بیکاری به شدت افزایش یافت و نزدیک به رسیدن به 21.5 میلیون. داده ها منتشر شد یک روز پیش از وزارت ماهانه شغل گزارش.

وال استریت به روز پنج شنبه در این جلسه سوارکاری قوی سود از طریق سه روز اول ژوئن به عنوان سرمایه گذاران امیدوار اقتصاد را بهبود می یابند از coronavirus ناشی از رکود. از طریق ماه اول سه جلسه داو شد تا نزدیک به 3.5% در حالی که S&P 500 و Nasdaq 100 هر دو تا حداقل 2 درصد.

“ممکن است به خوبی می تواند در نهایت نقطه عطفی برای ویروسی بحران است. ماه به پایان رسید با این ویروس به ظاهر تحت کنترل و با اقتصاد بازگشایی سریعتر از حد انتظار” نوشت: براد McMillan, chief investment officer در کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه. “ژوئن خواهد به ما بگویید که آیا این روند همچنان ادامه دارد. اما در حال حاضر ؟ همه چیز نگاه بسیار بهتر از ما می تواند انتظار می رود یک ماه پیش.”

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد دوره نقاهت عملکرد بهتری نسبت به روز پنج شنبه. خطوط هوایی آمریکا بسیج بیش از 40 درصد است. جی پی مورگان چیس سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا پیشرفته بیش از 1 ٪ در هر. MGM اقامتگاههای تفریحی را به دست آورد 7.5%.

بیشتر بانک مرکزی اروپا محرک

بانک مرکزی و دولت ها در سراسر جهان به اقدامات انجام شده برای کوسن اقتصادی ضربه از coronavirus همه گیر ساخت ریسک دارایی مانند سهام جذاب تر به سرمایه گذاران است.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی اروپا گفت: آن را افزایش می دهد آن همه گیر اضطراری خرید برنامه توسط 600 میلیارد یورو آوردن برنامه در مجموع به بیش از 1 تریلیون یورو.

بازار “با تمرکز بر نشانه هایی که بازگشایی recovery—juiced با هزینه های فدرال و تسهیلی پولی—در راه است” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور و رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Yardeni پژوهش است. “بازار درمان اخیر فاجعه به عنوان اگر آن را یک فاجعه طبیعی به جای یک رکود اقتصادی شدید.”

از مارس 23, S&P 500 تا رسید بیش از 42% در حالی که شاخص Dow به دست آورده بیش از 43 درصد در آن دوره زمانی است. شاخص Nasdaq Composite است تا بیش از 46 درصد از هدف قرار دادن آن در اواخر مارس کم است.

“بازار تجارت در خوش بینی افراطی مانند من هرگز در زندگی حرفه ای من” گفت: Phil Blancato مدیر عامل شرکت لادنبورگ Thalmann مدیریت دارایی ها. “من هرگز دیده می شود در بازار تجارت در این نوع از شادی و سرخوشی بدون داده های واقعی به آن.”

“ما به دنبال در بدترین اطلاعات در طول عمر ما. در عین حال در اینجا ما در همه زمان اوج” Blancato اضافه شده است. “آن دو به طور معمول نمی رفتن با هم. بازار یا چیزی می داند ما نیست یا ما در حال معامله بر خوشبینی است.”

CNBC Gina Francolla کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>