S&P 500 افزایش می یابد برای شروع فصل جدید تکنولوژی منجر نزدک کامپوزیت به رکورد

S&P 500 و Nasdaq Composite با آغاز سه ماهه با سود جامد روز چهارشنبه با ضریب اطمینان بازار شدن یک آسانسور از مثبت coronavirus واکسن اخبار و قوی اقتصادی ایالات متحده.

S&P 500 بسته 0.5% بالاتر است. فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با ارسال یک رکورد بسته شدن بالا افزایش 0.95%. Nasdaq-100 index — است که ساخته شده از کامپوزیت 100-بزرگترین غیرمالی سهام —شروع به پریدن کرد بیش از 1% به بالا. میانگین صنعتی داو جونز عقب مانده سقوط 77 امتیاز یا 0.3%.

یک مطالعه از coronavirus کانديد واکسن در حال توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech نشان داد این دارو ایجاد شده خنثی سازی آنتی بادی است. نتایج منتشر شد آنلاین بوده اند اما بررسی توسط یک مجله پزشکی نشده است.

“ما در حال تشویق اطلاعات بالینی BNT162b1 یکی از چهار mRNA سازه ما در حال ارزیابی بالینی و برای که ما باید مثبت اولیه topline یافته” گفت: Kathrin U. یانسن از واکسن تحقیق و توسعه در شرکت گزارش در آزادی.

این شرکت همچنین گفت که اگر این واکسن می شود تصویب قانونی آن انتظار دارد را تا 100 میلیون دوز پایان سال و “بالقوه” بیش از 1.2 میلیارد دلار در پایان سال 2021. فایزر سهام شروع به پریدن کرد 3.2% در اخبار و BioNTech ایالات متحده ذکر شده سهام کاهش یافت و 3.9% پاک کردن زودتر سود به نزدیک است.

CNBC جیم کرامر گفت: “Squawk در خیابان” که Pfizer دیده می شود به عنوان معتبر بنابراین سرمایه گذاران خواهد بود این خبر. “این است که به شدت بر خلاف Pfizer … من رک و پوست کنده نمی خواهید به آن را قبول بود اما بازار خواهد شد و این نوع ذخیره شده-توسط-شرکت گزارش بازار از جایی که ما” گفت: Cramer.

فایزر و BioNTech اخبار می آید که بیش از 12 متحده در حال حاضر متوقف شده و یا نورد خود را reopenings با موارد در ایالات متحده پریدن 40 درصد در طول هفته گذشته به طور متوسط حدود 39,750 در روز دوشنبه با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اما آریزونا در روز چهارشنبه گزارش داد نزدیک به 4,900 اضافی coronavirus موارد و 88 جدید مرگ یک رکورد به بالا, تک-بعد پرش. کالیفرنیا نیز گزارش داد یک رکورد سنبله در coronavirus موارد است. اپل در ضمن پاک زودتر سود و بسته 0.2% پایین تر پس از اعلام آن را دوباره نزدیک 30 بیشتر فروشگاه ها را برای تجدید حیات در ویروس موارد است.

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci شنبه هشدار داد که اگر شیوع همچنان در آن زمان سرعت روزانه موارد جدید می تواند فراتر از 100,000 عفونت های جدید در هر روز است.

سهام آمازون و Netflix — شرکت هایی که سود از مردم ماندن در خانه — چراغ راه بالاتر افزایش 4.4 درصد و 6.7 درصد بود. فدرال اکسپرس بهترین بود-انجام انبار در S&P 500 محوری 11.7% در پشت قوی تر از حد پیش بینی درآمد.

“ما فقط ببینید این جریان فشار و کشش بین بازگشایی [اقتصاد] و این ویروس گفت:” تام Hainlin جهانی سرمایه گذاری استراتژیست در صعود خصوصی مدیریت سرمایه. “ما برخی از مثبت مرحله اولیه واکسن داده ها از Pfizer اما تو گوگل و سیتی گروپ در میان دیگر شرکت ها گفت: آنها در حال رفتن به آهسته کردن روند ما از مردم به خاطر این تجدید حیات.”

وال استریت بود که آینده خود را با بهترین عملکرد سه ماهه در دهه. داو به دست آورد 17.8 درصد در سه ماهه دوم ارسال آن بهترین سه ماهه را از سال 1987 در حالی که S&P 500 به پایان رسید این دوره با نزدیک به 20 درصد دست آوردن بهترین خود را از سال 1998 است. فناوری های سنگین نزدک افزایش یافت 30.6% برای سه ماهه بیشتر از سال 1999.

“ما همچنان به انتظار آن را به یک ناهموار روند البته با مثبت مسیر” کیث لرنر رئیس استراتژیست بازار در SunTrust خدمات مشاوره ای گفت: در یک توجه داشته باشید. “خبر خوب این است که از طریق این هضم دوره بازارهای در حال کار کردن برخی از زیاده که تا به حال ساخته شده و افزایش انتظارات در حال تنظیم مجدد”.

بزرگ ADP تجدید نظر و تولید پرش

ADP و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: بخش خصوصی شروع به پریدن کرد 2.37 میلیون در ماه ژوئن. Payman برای ماه مه نیز تجدید نظر به دست آوردن بیش از 3 میلیون از از دست دادن 2.76 میلیون.

در ضمن موسسه مدیریت عرضه گفت: ایالات متحده فعالیت تولید رشد کرد و به بالاترین سطح خود از مارس 2019, دوره نقاهت بعد از یک تیز انقباض است.

“نگاه به آینده ما خواهد شد به احتمال زیاد دیدن ادامه داد: بهبود در ماه ژوئیه گفت:” توماس سایمونز بازار پول اقتصاد در Jefferies, در مورد تولید داده. “اخیر سنبله در COVID موارد در کشورهای مختلف در سراسر کشور تنها در این اواخر منجر به راه رفتن پشت بازگشایی طرح و اکثر کسانی که تغییر سیاست متمرکز بوده و در تنظیمات اجتماعی به جای هر چیزی برای انجام با تولید است.”

کسانی که مجموعه داده بودند منتشر شد پیش از این دولت آمریکا است ماهانه گزارش مربوط به اشتغال است که برنامه ریزی شده برای انتشار در پنج شنبه ساعت 8:30 صبح

برای مطمئن شود, فدرال رزرو در ماه ژوئن جلسه نشان داد بانک مرکزی فکر می کند اقتصاد را باید سیاست های پولی پشتیبانی “برای برخی از زمان” به عنوان کشور تلاش می کند برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de