S&P 500 افزایش می یابد به عنوان وال استریت می افزاید: به بزرگترین آن در سه ماهه سود در دهه

S&P 500 و Nasdaq Composite با گل رز در روز سه شنبه به عنوان وال استریت پیچیده آن بهترین عملکرد سه ماهه در دهه.

S&P 500 معامله 0.7% بالاتر در حالی که فناوری های سنگین شاخص نزدک بیش از 1٪. سهام Facebook و Netflix افزایش بیش از 1 ٪ در هر یک منجر به سود در حالی که آمازون پیشرفته 2.2%.

میکرون نیز به دستاوردهای بالا رفتن بیش از 4 درصد پس از شرکت ها بهتر از حد انتظار گزارش درآمد. میکرون نیز به جلو قوی, درآمد راهنمایی. سهام Lululemon به دست آورد 5.2% در اخبار آن را به دست آوردن در خانه تناسب اندام شرکت آینه برای 500 میلیون نفر است.

میانگین صنعتی داو جونز عقب مانده, اما, سقوط 38 امتیاز و یا 0.2%. عمده میانگین آمار خود را در جلسه اخیر پس از فلوریدا گزارش 4.2 درصد افزایش در coronavirus موارد که کمتر از هفت روز به طور متوسط 5.6%.

سهام بودند رهبری برای بزرگترین آنها یک چهارم سود در سال. هر دو شاخص Dow و S&P 500 در سرعت خود را برای بهترین عملکرد سه ماهه از سال 1998 افزایش بیش از 16 درصد در هر. شاخص Nasdaq Composite, در ضمن تا 29.7% سه ماهه به تاریخ و رهبری برای خود بزرگترین فصلی از سال 2001 به دست آوردن.

“ترکیبی از 1) محرک 2) روند مثبت در ویروس 3) اقتصادی reopenings و 4) امیدوار است برای یک واکسن سوار سهام بالاتر در Q2” نوشته تام Essaye بنیانگذار Sevens گزارش. “همانطور که ما شروع Q3, تنها یکی از آن tailwinds است که در حال حاضر در محل: محرک. این بدان معنا نیست که ما می بینیم یک حرکت اصلاحی است اما گمان می برند از بازار تظاهرات تا زمانی که ما می توانیم اضافه کردن بیشتر نیروهای حمایت از سهام چون ما یک محرک ناامیدی به دور از زشت بعد.”

وال استریت بود آینده شارپ شاخص های داو افزایش بیش از 500 امتیاز در روز دوشنبه. S&P 500 و Nasdaq نیز با بسیج بیش از 1٪.

کسانی که دستاوردهای آمد در میان یک زمینه افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده و ایالات متحده در تلاش برای بازگشایی از خاموش کردن. ایالات متحده فرمانداران در حال راه رفتن به عقب و یا تاخیر در بازگشایی برنامه به عنوان Covid-19 مورد صعود در سراسر کشور است. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد دولت را به تاخیر می اندازد یک سرگیری داخل سالن ناهار خوری که برای سه شنبه برنامه ریزی شده بود.

سهشنبه مشخص شده آخرین روز از ماه با عمده به طور متوسط ورود به جلسه در سرعت خود را برای سومین دوره متوالی صورت ماهیانه به دست آورید. داو شد تا 0.7% در ماه ژوئن. S&P 500 و Nasdaq شد تا 0.9 درصد و 5.2 درصد در ماه به تاریخ.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شهادت قبل از کمیته خدمات مالی مجلس. مشترک شنیدن خطاب فدرال رزرو و خزانه داری آمریکا در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

در سخنان او ارائه خواهد شد سه شنبه پاول گفت: عدم اطمینان حاکم بر چشم انداز برای اقتصاد در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“توليد و اشتغال باقی می ماند بسیار پایین تر خود را قبل از همه گیر سطوح. مسیر رو به جلو برای اقتصاد فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس” پاول گفت. “بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است به reengage در طیف گسترده ای از فعالیت های. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز” پاول اضافه شده است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im