S&P 500 در حال حاضر در نوسان جمعه سر برای برنده هفته

سهام پاک دستاوردهای اولیه و تبدیل پایین تر در روز جمعه پس از تعدادی از عناوین مطرح شده نگرانی در مورد یک تجدید

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

سهام پاک دستاوردهای اولیه و تبدیل پایین تر در روز جمعه پس از تعدادی از عناوین مطرح شده نگرانی در مورد یک تجدید حیات در coronavirus و رکود در اقتصاد را بازیابی.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 30 امتیاز یا 0.5% پس از به دست آوردن عنوان بسیاری به عنوان 371 امتیاز پیش از آن در جلسه. S&P 500 معامله 0.4% پایین تر در حالی که نزدک کامپوزیت نیز با کاهش 0.2%.

معاملاتی نوسان شد پیش از S&P 500 برای اولین بار ایجاد توازن از سال 2020 است. جمعه نیز همزمان با به اصطلاح چهارگانه witching زمانی که گزینه ها و آتی در شاخص و سهام منقضی خواهد شد.

  • اپل گفت: آن را نمودن ، بستن دوباره ، در مجموع 11 فروشگاه در فلوریدا و آریزونا و کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی است. همه فروشگاه ها شده بود دوباره باز پس اپل در ابتدا آنها را بسته در ماه مارس در میان شیوع. ارزش سهام این غول تکنولوژی معامله 1.5 درصد کاهش در اخبار. پیش از آن در روز آنها ضربه تمام زمان بالا.
  • سهام کروز خط اپراتورها در زمان پا را بعد از خطوط کروز انجمن بین المللی اعلام کرد تعلیق کروز عملیات از بنادر ایالات متحده با استناد به این وضعیت در حال انجام با این بیماری همه گیر. نروژی کروز خط و رویال کارائیب کاهش یافته است بیش از 7 درصد در هر, در حالی که کارناوال کاهش 6 درصد.
  • آریزونا و فلوریدا گزارش شده رکورد خوشه در تایید Covid-19 نفر در روز جمعه به عنوان متحده همچنان خود را مرحله به مرحله reopenings و ramping تا تست. در ضمن کالیفرنیا در روز پنج شنبه گزارش داد بیش از 4000 نفر در یک روز بالاترین روزانه تعداد تا کنون.

"COVID موارد شده اند خونتان بالاتر در برخی از ایالات آمریکا ...این موضوع در حال تبدیل شدن بیش از حد بازار به چشم پوشی از" دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli گفت: در یک یادداشت جمعه. "مشکل بیشتر به انتظارات بازار (راه بیش از حد از خود راضی/آرام) و روانشناسی (با اجماع استقبال از "V"شکل روایت)."

سهام با بهره گیری از اقتصاد بازگشایی نیز تحت فشار قرار گرفتند پس اپل اعلام. فاصله کول و Nordstrom همه کاهش بیش از 3 درصد است. هواپیمایی متحده تضعیف 6.9% و دلتا کاهش یافته است 4.1%.

سهام شروع روز با دستاوردهای پس از گزارش های خبری بلومبرگ گفت که چین تنظیم شد تا خرید خود را از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی مطابق با فاز یک معامله تجاری. گزارش کاسته نگرانی در مورد آمریکا و چین روابط تجاری به عنوان دو کشور تبادل گرم لفاظی در مورد کوروناویروس.

هنوز هم برای هفته های عمده به طور متوسط بودند در سرعت به پست چهارم خود هفتگی سود در پنج. شاخص Dow و S&P 500 را تا حداقل 1% هفته به تاریخ در حالی که نزدک افزایش یافته است 3.5%. دستاوردهای آن پس از یک رکورد افزایش در ایالات متحده خرده فروش و فدرال رزرو اعلام آن را به خرید مسائل فردی و اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن