S&P 500 به پایان می رسد وحشی در طول روز کمی آوردن ممکن است سود به بیش از 4 درصد

S&P 500 با افزایش کمی در جمعه پاک کردن ضرر و زیان قبلا در این جلسه به عنوان معامله گران تنفس آه امداد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه بدون هیچ تغییری به معامله تجارت با چین با وجود افزایش تنش است.

این سهام آمریکا محک به پایان رسید, جلسه تا 0.4% یا 14.58 امتیاز در 3,044.31. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 17.53 امتیاز یا کمتر از 0.1% به 25,383.11 به عنوان بیان آمریکا و جی پی مورگان وزن. 30-شاخص سهام به پایان رسید روز خوبی کردن پایین آن را به عنوان آنجا که 368 امتیاز در یک نقطه. شاخص Nasdaq Composite با افزایش 1.2% یا 120.88 امتیاز به 9,489.87 به عنوان تراشه سهام بسیج.

S&P 500 و Dow به دست آورد 3% در هفته آوردن پیش خود را در ماه مه به 4.5 درصد و 4.2 درصد بود. فناوری های سنگین نزدک افزایش 1.7% این هفته هل دادن آن تجمع این ماه به 6.7%.

در طول یک بسیار در انتظار کنفرانس خبری تهمت گفت: او اقدام به از بین بردن درمان خاص نسبت به دلار هنگ کنگ است. اما او نشان می دهد که ایالات متحده خروج از فاز یک تجارت توافق با چین در اوایل سال جاری کاهش نگرانی های معامله گر برای هم بودن.

“اساسا آیتم های او می تواند صحبت در مورد او تصمیم گرفت به بحث در مورد اما آن را نه یک نقطه پایان گفت:” جولیان Emanuel ارشد حقوق صاحبان سهام و مشتقات استراتژیست در BTIG. “این ادامه راه را برای تنش بیشتر.”

IShares PHLX نیمه هادی ETF (SOXX) شروع به پریدن کرد به جلسه آن بالا پس از کنفرانس خبری پایان روز 2.5 درصد بالاتر است. مارول فن آوری و Nvidia در میان بزرگترین برندگان در ETF افزایش 8.8 درصد و 4,6 درصد بود.

این کنفرانس خبری پس از چین مورد تایید امنیت ملی لایحه برای هنگ کنگ است که کارشناسان هشدار می دهند می تواند به خطر اندازد شهر “یک کشور دو سیستم” اصل است. که اصل اجازه می دهد تا برای اضافی آزادی که سرزمین اصلی چین ساکنان ندارد.

تنش بین چین و ایالات متحده آمریکا افزایش یافته است به تازگی به عنوان تهمت انتقاد دولت چین در پاسخ به شیوع کروناویروس. قانونگذاران ایالات متحده نیز انتقادی از چین افزایش آن دژ بیش از هنگ کنگ.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow روز جمعه گفت که مردم در هنگ کنگ “خشمگین” و اضافه کرد: “دولت ایالات متحده است … من با استفاده از کلمه خشمگین در چه چین انجام داده است در طی روز و هفته و ماه. آنها نه رفتار خوبی و آنها را از دست داده اند اعتماد من فکر می کنم از کل جهان غرب.”

جی پی مورگان استراتژیست Marko Kolanovic که به نام باز گشت به بازار در ماه مارس گفت: پنج شنبه شب او تبدیل شد محتاط تر به دلیل اقتصادی ممکن است برخورد با چین است.

“یک شکست کامل از زنجیره تامین و تجارت بین المللی در درجه اول بین دو اقتصاد بزرگ (آمریکا و چین) را توجیه سهام معاملات به شدت پایین” Kolanovic نوشت.

پل کریستوفر سر از بازار جهانی استراتژی در ولز فارگو گفت که او انتظار دارد بیشتر لفاظی از سوی ایالات متحده در مورد هنگ کنگ و چین اشاره کرد: “این می تواند در نهایت یک باد مخالف هنگامی که بازار پس از اتمام قیمت گذاری در تمام این hopium.”

هنوز هم بازار تا به حال یک اجرا در خوشبینی اقتصادی در مورد بازگشایی با S&P 500 تندرست حدود 38% فعال خود را در ماه مارس پایین است. معیار این است که حدود 10 درصد کمتر از آن رکورد مجموعه ای در ماه فوریه ،

“بازار با تخفیف coronavirus بسیار به سرعت و به درستی پیش بینی کرد که اوج این ویروس گفت:” مایک کاتز شریک در هفت نقطه پایتخت. “با این همه که قیمت ها وجود دارد. S&P 500 معامله بالاتر از 3000 قیمت گذاری است در بهبودی کامل.”

“اگر موج دوم ویروس است که به پایان می رسد تا در حال مضر بیشتر از مردم فکر می کنم پس از آن من فکر می کنم شاخص S&P 500 است نه ارزش به درستی گفت:” کاتز.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است. اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار.

—CNBC یون لی و پتی Domm کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im