ببخشید تراشه & Jo: نظرسنجی می گوید این روند طراحی است که در این راه برای بهار

همه ما می دانیم که چوب-paneled دیوار و waterbeds نیست دقیقا در کانون اقلام در حال حاضر. اما وحشی چیز در مورد طراحی داخلی روند است که هر دو آن چیزهایی است که بسیار پرطرفدار در روز. و در حال حاضر که بسیاری از ما صرف بیش از از هر در خانه, آن را حتی ساده تر به overanalyze دکور شما خیره در تمام طول روز در خانه خود را. این تیم در Joybird نظر سنجی آمریکایی ها در تمام 50 ایالت به پیدا کردن که طراحی داخلی روند آنها بیشترین هیجان را برای این بهار همراه با آنهایی که آنها آماده به اجازه رفتن. و فقط همین را بگویم که تراشه و جوانا Gaines.

وقتی پرسیده شد که چه طراحی و عصر را در باز گشت در سال 2020, 21 درصد از پاسخ دهندگان انتخاب 1970s. در حال حاضر قبل از اینکه شما انقباض غیر ارادی ماهیچه و تصور کنید که نارنجی و قهوه ای و گل کوچ در پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه به یاد داشته باشید که رنگ های روشن و یکپارچهسازی با سیستمعامل زیبایی شناسی می تواند بسیار شیک زمانی که به خوبی انجام می شود. در این شماره دو اسلات 2000s با 20 درصد آرا. فکر می کنم همه سفید و پالت و مقدار زیادی از خنثی که شما قطعا پیدا کردن تمام خانه از تاثیرگذاران در ‘گرم این روز است. بسته شدن از بالا سه دهه 1960 با اشکال مدرن و پاپ از رنگ. تنها 8 درصد از رای دهندگان انتخاب 1990s با آن کشور florals pinewood و سنتی مبلمان.

وقتی که می آید به پیش بینی که در طراحی داخلی سبک خواهد بود که بزرگترین برای سال 2020 26 درصد یا 1 به 4 نفر معتقدند که طراحی داخلی مدرن سبک خواهد بود که بزرگترین. در دوم نزدیک است, طراحی مینیمالیستی با 20 درصد آرا. در مقام سوم در اواسط قرن مدرن با 16 درصد است. همانطور که همه ما در حال یادگیری به عنوان ما را در انجام کار از خانه در این سال خواهد بود همه در مورد انجام بیشتر با کمتر. انتظار کلاسیک منحنی مبل های آویز برنج, چراغ, و Scandanavian-الهام صندلی ناهار خوری به یک لحظه.

هر روند طراحی است و زمان خود را به درخشش اما آنهایی که مردم مشتاق هستند به خندق که واقعا فتنه ما. در واقع در آینده به عنوان شماره یک روند طراحی که از سبک برای سال 2020 است کشویی درب انبار. پوشش خود را گوش جوانا Gaines! این روستایی HGTV کالاهای اساسی شده اند و بسیار مورد توجه در سالهای اخیر است که به نظر می رسد مانند مردم رو بیمار از آنها. نارنجی سوخته آمد در شماره دو در فهرست با 18 درصد آرا و پس از مخمل با 14 درصد است. به نظر می رسد طراحان در حال امید بستن برای بیشتر سبک های معاصر مانند پاک کردن درهای فرانسوی, سیاه, فرفورژه یا شیشه ای.

همانطور که برای رنگ خواهد شد که در این فصل 26 درصد از پاسخ دهندگان رای دادند کبالت آبی را بیشتر دوست داشت رنگ برای بهار. در مقام دوم شد و نیروی دریایی با 17 درصد آرا و پس از زمرد سبز با 16 درصد است. این آمار نشان می دهد که رنگ های جسورانه و غنی گوهر تن خواهد بود بسیار مورد علاقه بیش از رنگ های خاموش این بهار. و که نمی کند و فقط برای رنگ دیوار و دکوراسیون خانه; انتظار برای دیدن این زنگ های موسیقی پاپ در همه جا از تصویر زمینه و کاشی آشپزخانه backsplash به cabinetry آشپزخانه. (برای ثبت 20 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که می خواهم عشق را به رنگ آشپزخانه خود کابینت رنگ های جسورانه در سال 2020 است. با سلام ما در حال حدس زدن شما برخی از اوقات فراغت را پر کنید تا…)

آیا سلیقه کلمات بیهوده و احمقانه با Joybird آمار و یا مورد علاقه خود را در طرف دیگر این طیف فقط به یاد داشته باشید که شما هرگز به چوب به فقط یک طراحی عصر. آن را منحصر به فرد خود را از نقطه نظر است که باعث می شود هر فضا واقعا جذاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>