سونیا گاندی برنامه مگا مخالف دیدار با Mamata نوری برای حضور در

کنگره رئیس سونیا گاندی را صندلی این دیدار که 18 احزاب دعوت شده اند. (فایل)دهلی نو: کنگره به نام یک ویدئو کنفرا

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399
Sonia Gandhi Plans Mega Opposition Meet, Mamata Banerjee To Attend

کنگره رئیس سونیا گاندی را صندلی این دیدار که 18 احزاب دعوت شده اند. (فایل)

دهلی نو:

کنگره به نام یک ویدئو کنفرانس احزاب مخالف در بعد از ظهر جمعه برای بحث در مورد وضعیت فعلی در کشور است. دستور کار شامل دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس مهاجر مسئله متحده' تعلیق قوانین کار و توقف در فعالیت های کمیته های مختلف مجلس که عملکرد حتی زمانی که مجلس شورای اسلامی در جلسه. این جلسه برگزار می شود در 3 بعد از ظهر روز جمعه نیز انتظار می رود به بحث اقتصادی دولت بسته و مراحل دیگر در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کنگره رئیس سونیا گاندی را صندلی این دیدار که 18 احزاب دعوت شده اند. MK استالین DMK از احزاب چپ و Mamata بانرجی را Trinamool کنگره در حال حاضر پذیرفته شده است. در کلکته Mamata بانرجی گفت: "من حضور خواهند داشت. این چیز خوبی است. ما بحث COVID-19 وضعیت". ملی حزب کنگره رئیس Sharad Pawar همچنین انتظار می رود برای حضور در جلسه آنلاین.

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala گفت: "ما به دنبال خواهد داشت هر گزینه ممکن برای اطمینان از وجود یک قوه مقننه نظارت" و همکاری با احزاب مخالف.

پس از مجلس موکول در مارس روز جلوتر از سراسر کشور مستند دولت شده است انجام ویدئو کنفرانس در سطوح مختلف به بحث در مورد مسائل حکومت. اما هیچ جلسه کمیته های ایستاده از مجلس اجازه داده شده با دولت رقیب که اینها برگزار می شود در دوربین.

این نارندرا-Amit Shah ترکیب ساخته شده است که مخالفان "بی حرکت" یک رهبر مخالفان گفت NDTV خواست نامش فاش نشود.

"دولت شده است مقاومت در برابر این (جلسات)," او اضافه شده است.

چندین کنگره رهبران عنوان کمیته از جمله شاشی Tharoor و آناند شارما نوشته اند به ریاست افسران پرسیدن که این جلسات مجاز عملا و برگزار می شود در دوربین مانند نخست وزیر نارندرا سخنران و رئیس جمهور هند Ram, Nath Kovind انجام شده است.

دولت در حال حاضر شده است برای انتقاد بیش از تمرکز در طول بیماری همه گیر. اشاره به این که این کشور یک دموکراسی رهبران مخالف حفظ کند که طبیعی دموکراتیک توابع از سر گرفته شود به خصوص در حال حاضر که دولت را تمرکز بر روی به آرامی کاهش مستند محدودیت.

به عنوان سراسر کشور مستند بیش از این ویروس اعلام شد در ماه مارس بسیاری از احزاب مخالف به رهبری کنگره موافقت کرده است که نیاز به ساعت بود و حمایت از دولت در تلاش های خود برای کنترل گسترش ویروس.

در طول هفته گذشته اما اتهام و ضد اتهامات شده اند سرعت جمع آوری به عنوان تعدادی از کشورها به حالت تعلیق در قوانین کار دولت تاخیر در کمک مالی به کشورهای مهاجر مسئله تولید بزرگ اختلاف است.

در اوتار پرادش کنگره است که در مواجهه با یوگی Adityanath دولت بیش از تامین اتوبوس برای کارگران مهاجر چپ رشته توسط lockdown. حتی در حال حاضر 1000 اتوبوس باقی می ماند در یک بوروکراتیک داد و بیداد, با مهاجران درمانده هنوز در انتظار برای حمل و نقل آنها را به خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن