سونیا گاندی پرداخت برای بلیط خود را در کنگره MLA می گوید مهاجران در قطار

Sonia Gandhi Paid For Your Tickets, Congress MLA Tells Migrants On Train

این جزوه با عنوان تقریبا ترجمه: “کنگره می آید از طریق ساعت خود نیاز”

دهلی نو:

به ویژه قطار با مهاجران شد نورد از یک ایستگاه در روز یکشنبه در کنگره-حکومت پنجاب هر مسافر تحویل داده شد یک جزوه. “بلیط خود را برای پرداخت شد توسط سونیا گاندی گفت:” آگهی های توزیع شده در باتیندا ایستگاه توسط کنگره MLA.

این MLA Amarinder رجا متخاصم نشان داد تا با یک گروه از کنگره کارگران به “خاموش” مهاجران رفتن به Bihar را مظفرپور و اطمینان حاصل شود آنها می دانستند که خود را “بانی خیر” بود.

آقای متخاصم نیز در یک سخنرانی در ایستگاه راه آهن قبل از قطار چپ تلاش برای جلب سرمایه سیاسی از یک حرکت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی بود هفته گذشته اعلام کرد برای کمک به “هر نیازمند کارگر و مهاجر”.

“بلیط خود را کرایه پرداخت شده است توسط کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی. کنگره حزب, Punjab وزیر Amarinder سینگ (دولت و کنگره ارشد) Sunil Jakhar شما در حال ارسال. همه چیز نوشته شده است در این جزوه شما می توانید به خواندن آن در اوقات فراغت خود را در سفر” کنگره قانونگذار گفت.

n9r7n08c

این جزوه با عنوان تقریبا ترجمه: “کنگره می آید از طریق ساعت خود نیاز”.

در تصاویری MLA از Gidderbaha دیده می شود توزیع جزوات به مسافران نشسته در قطار از طریق ویندوز.

این اولین بار است که هر رهبر سیاسی داد تا در یک ایستگاه برای این نوع از مبارزات انتخاباتی.

در حالی که اعلام کرد که از کنگره خواهد پرداخت کرایه برای مهاجران خانم گاندی تا به حال نام آن را “نگران کننده” است که مهاجران رشته توسط coronavirus مستند خواسته شد تا نسبت به پرداخت هزینه برای بلیط خود را خانه.

مرکز روشن بعد که راه آهن وزارت بود پرداخت یارانه 85 درصد از کرایه و دولت می تواند پرداخت بقیه.

دولت از مهاجران چپ بدون شغل غذا و سرپناه با سراسر کشور مستند کرده است سوخت سیاسی ردیف با مخالفان متهم دولت از غفلت آنها است. در میان گزارش های روزانه از مهاجران شروع برای خود خانه متحده بر پا — بسیاری از آنها در حال مرگ از گرسنگی و خستگی و یا تصادفات در بزرگراه – مرکز مجاز قطار ویژه برای آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de