برخی از بمبئی قطار محلی در حال اجرا برای کسانی که خدمات ضروری امروز

Some Mumbai Local Trains Running For Those In Essential Services Today

قطار اجرا خواهد شد از 5:30 صبح تا 11:30 pm با فاصله 15 دقیقه. (بازنمودی)

دهلی نو/ بمبئی:

برخی از قطار محلی اجرا خواهد شد در بمبئی از امروز فقط برای کسانی که درگیر در خدمات ضروری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس غربی راه آهن است. آن گفت: به طور کلی مسافر مجاز نیست در این قطار و خواسته مردم به جمعیت در ایستگاه های.

“غربی راه آهن تصمیم گرفته اند به رزومه کاری خود را انتخاب و حومه خدمات بیش از WR w.e.f. چهار شنبه, 15th ژوئن 2020 با تعریف پروتکل & SOP فقط برای حرکت ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت ایالتی” راه آهن است.

قطار اجرا خواهد شد از 5:30 صبح تا 11:30 pm با فاصله 15 دقیقه. “حداکثر خدمات را اجرا خواهد کرد بین Churchgate و ویرر اما چند را نیز اجرا کنید تا به Dahanu جاده” راه آهن گفت.

 
آن گفت: برخی از 1.25 افراد درگیر در خدمات ضروری هستند به احتمال زیاد به سفر در قطار. کسانی که فصل عبور می کند به سفر در محلی آموزش می توانید استفاده از آنها را حتی اگر آنها تمام شده به عنوان اعتبار آنها تمدید شده است معادل تعداد روز سفر از دست داده و با توجه به مستند.

کسانی که عطف در ایستگاه های راه آهن را مجبور به نشان دادن هویت خود کارت است که می تواند به وضوح ثابت می کند که آنها تحت خدمات ضروری به عنوان تعریف شده توسط دولت است.

اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله یک قطار است که می تواند حمل 1200 مسافر را تنها 700. راه آهن خواسته است تا دولت به تلو تلو خوردن دفتر زمانبندی از کارکنان خود را برای اطمینان از وجود ازدحام در ایستگاه های.

این قطار حومه تاسیسات بمبئی است. Lakhs از مردم در سفر این قطار قبل از coronavirus همه گیر منجر به خاموش شدن توده های حمل و نقل.

ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد در هند. این گزارش در مجموع 1,04,568 موارد تا جمعه شب.

در سراسر هند بیش از 70000 بیمار جدید و بیش از 2 ، 000 مرگ و میر ثبت شده در یک هفته به عنوان Maharashtra, Tamil Nadu در دهلی نو و گجرات همچنان باقی می ماند بدترین آسیب دیده متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de