کاهش تقاضای جهانی به دلیل coronavirus بازدید چین در بخش تولید در ماه آوریل دو مجموعه از داده ها نشان می دهد

چین در بخش تولید شده است آمار کاهش صادرات و تقاضا با توجه به تاثیر اقتصادی از جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان کارخانه ها در جهان و دومین اقتصاد از سر گرفته شد, تولید دو مجموعه از مارس آمار منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد.

نتایج حاصل از خصوصی بررسی Caixin/Markit ساخت شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه آوریل بود 49.4 — انقباضی در خاک. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود Caixin/شاخص مدیران خرید بخش تولید متعلق به Markit به در آمده و 50.3 در مقایسه با 50.1 در ماه مارس است.

در ضمن چین اداره ملی آمار گفت: فعالیت بخش تولید در کشور گسترش کمی, گزارش رسمی PMI از 50.8 در ماه مارس نسبت به 52.0 در ماه مارس است. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI به در آمده 51.0 در ماه آوریل است.

شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

این Caixin/Markit بررسی ویژگی های مخلوط بزرگتر از کوچک و متوسط شرکت. در مقايسه رسمی PMI بررسی به طور معمول سنجی بزرگی از کسب و کارهای بزرگ و شرکت های دولتی.

در فوریه رسمی PMI آمار یک رکورد کم از 35.7 و Caixin خواندن نیز کاهش یافت و به رکورد پایین از 40.3 چین شد آمار شیوع کروناویروس که برای اولین بار آمده از این شهر ووهان. در مقیاس بزرگ مستندات اجرا شد از اواخر ماه ژانویه به سرعت گسترش این بیماری رسما شناخته شده به عنوان Covid-19 ارسال در جهان دومین اقتصاد متوقف.

در سه ماهه اول سال 2020 تولید ناخالص داخلی چین قرارداد 6.8% از یک سال پیش — این کاهش برای اولین بار پس از حداقل سال 1992 زمانی که رسمی تولید ناخالص داخلی فصلی پرونده آغاز شده است.

مستندات در چین شروع به بلند کردن با مردم رفتن به کار به عنوان تعداد روزانه جدید Covid-19 موارد قرار می گیرند. اما تقاضا برای محصولات چینی است در حال حاضر انتظار می رود به رکود پس از coronavirus گسترش به سایر نقاط جهان موجب نگرانی در مورد رکود اقتصادی جهانی است.

چین اداره ملی آمار گفت: در آن تجزیه و تحلیل از شاخص مدیران خرید بخش خوانش که بهبود تقاضا بود و ضعیف تر از بهبود در تولید با توجه به CNBC ترجمه آن به زبان ماندارین انتشار. این درست است به خصوص در بخش های مانند منسوجات و پوشاک تولیدی و شیمیایی مواد اولیه تولید.

این اداره همچنین پرچم افزایش عدم قطعیت در بازار صادرات با برخی از کارخانه ها گزارش لغو سفارشات.

“گسترش این بیماری همه گیر است و شتاب در خارج از کشور و جهانی فعالیت های اقتصادی است قرارداد به شدت” آن گفت:, و اضافه کرد که چین در تجارت خارجی است و در حال حاضر در مواجهه با چالش های بیشتری.

یک تجزیه و تحلیل از Caixin/IHS بررسی انعکاس احساسات مشابه.

“چین بهبود اقتصادی بود که مانع کاهش تقاضای خارجی با وجود داخلی بیماری همه گیر بودن تا حد زیادی موجود گفت:” Zhengsheng زونگ اقتصاددان ارشد در CEBM گروه شرکت های تابعه Caixin.

این نظرسنجی از Caixin/IHS نشان داد تیز رکود در تقاضای خارجی در ماه آوریل به عنوان “سنج برای سفارشات صادرات کاهش یافته و پشت به شدت به یک سطح پایین تر از آن در ماه فوریه با اشاره به کاهش رکود در تقاضای خارجی در میان coronavirus همه گیر” زونگ نوشت: در آزادی مطبوعات.

“در حالی که تولید گسترش یافته در یک سریعتر کلیپ سفارشات صادرات سقوط در میان تقاضا کند” او اضافه شده است. در ضمن وجود فقط “محدود بهبود در مصرف داخلی است.”

مقامات چینی نورد از اقدامات برای حمایت از اقتصاد است.

پیشتر در ماه آوریل بانک خلق چین قطع معیار میزان وام دهی.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید