شل سهام نزول به عنوان رشد درآمد ثابت مانده با وجود همه گیر

شل Technologies, Inc. لوگو دیده می شود در پشت “دختر بی باک” مجسمه در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) در طول این شرکت IPO در نیویورک, ایالات متحده 20 ژوئن 2019.

برندان McDermid | ایسنا

شل کردن سهام سقوط کرد تا آنجا که 17 درصد در گسترش تجارت در روز پنج شنبه پس از شرکت در گزارش ثابت رشد درآمد در طول سه ماهه آورده است که مشتریان بیشتر به عنوان سازمان به دنبال حفظ ارتباطات با همه ماندن از راه دور در طول coronavirus بیماری همه گیر. هنوز هم این شرکت موفق به ارائه نوعی از فوران چاه نفت است که تصویری-خدمات تلفن زوم آیا قبلا در این هفته است.

در اینجا کلید اعداد:

  • درآمد: از دست دادن 2 سنت به ازای هر سهم تعدیل
  • درآمد: $201.7 میلیون

تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار داشتند یک تنظیم از دست دادن 6 سنت در هر سهم در $188.1 میلیون درآمد. مقایسه برآوردهای تحلیلگران با نتایج است نه لزوما ساده با توجه به غیر قابل پیش بینی اثرات این بیماری همه گیر در طول سه ماهه.

به عنوان فعالیت در شل تیم ارتباطی نرم افزار افزایش در سه ماهه به پایان رسید که در روز 30 آوریل با توجه به بیانیه ای. رشد درآمد 50% در سه ماه قبل. که به سختی حرکت می کند از رشد 49 درصد در سه ماهه قبلی است. در روز سه شنبه زوم گزارش 169% رشد درآمد بیش از آنچه که تحلیلگران انتظار داشتند و بیش از دو برابر درآمد خود را هدایت. شل در ضمن نام برای یک سال تنظیم از دست دادن خواهد بود که 2 سنت کمتر از آنچه قبلا پیش بینی شده است.

شل ندادند جدید روزانه کاربر فعال تعداد در روز پنج شنبه. اما در ماه مارس مدیر عامل استوارت باترفیلد ارسال شده یک سری از توییت, نشان دادن چقدر شل استفاده شد چیدن. او گفت که این شرکت برنامه 12.5 میلیون متصل به طور همزمان کاربران در 25 مارس تا از 10 میلیون در مارس 10.

این شرکت روز پنجشنبه گفت که این اضافه شدن یک رکورد از 12 ، 000 مشتریان پرداخت می شود در سه ماهه. در دو قبل از چهارم آن اضافه شده حدود 5000 مشتریان جدید است. شل بالا رقیب مایکروسافت تیم خدمات نیز گسترش یافت و در ماه های اخیر.

“آنچه شما را دیدم با زوم آنچه شما را دیدم با تیم های بزرگ نشان می دهد که این است که سیب به سیب و که محصولات نه واقعا رقابتی با یکدیگر” باترفیلد گفته تحلیلگران در یک کنفرانس در روز پنج شنبه.

کاربران پرداخت می شود صرف بیش از 120 دقیقه در هر روز در شل در پایان سه ماهه از زیر 90 دقیقه یک ربع زودتر باترفیلد گفت.

و در تماس باترفیلد گفت که آمازون ارائه شده است شل به همه کارکنان. شل اتخاذ خواهد شد Amazon Web Services’ سنج تصویری-تماس تکنولوژی به منظور افزایش شل خواستار امکانات.

صورت مالی سه ماهه دوم, شل است و پیش بینی یک تنظیم از دست دادن 4 سنت افزایش به 3 سنت در هر سهم و $206 میلیون دلار 209 میلیون دلار درآمد. تحلیلگران بررسی Refinitiv شده بود انتظار 6 سنت در تنظیم از دست دادن هر سهم در $199.8 میلیون دلار درآمد برای آن دوره است.

برای کامل 2021 سال مالی شل است خواستار کاهش 19 سنت تا 17 سنت سنت در هر سهم بر اساس تنظیم و $855 میلیون به $870 میلیون درآمد. اجماع در میان تحلیلگران بررسی Refinitiv یک تنظیم از دست دادن 20 سنت در هر سهم $860.3 میلیون درآمد. قبلا شل به نام به حال برای تنظیم از دست دادن از 21 سنت افزایش به 19 سنت در $842 میلیون دلار 862 میلیون دلار درآمد.

این شرکت انصراف خود را راهنمایی برای محاسبه بیلینگز و یا درآمد به علاوه تغییر در معوق درآمد برای سال مالی. شل ارائه اعتبارات به مشتریان نهفته این بیماری همه گیر و چنین headwinds به بیلینگز بالغ بر حدود 7 میلیون دلار در سه ماهه مالی رئیس آلن شیم گفت: در روز پنجشنبه تماس بگیرید. این شرکت یک ذخیره برای رسیدگی به مسائل اعتباری که به کاهش معوق درآمد شیم گفت.

به استثنای پس از ساعت حرکت شل سهام تا حدود 70 ٪ از زمان آغاز سال است.

تماشا کنید: گزینه های معامله گران شرط بندی بر روی شل به کار راه خود را بالاتر پس از درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>