جست و خیز این 7 صفحه اصلی پروژه ها—چه آنها نمی خواهند خود را افزایش ارزش فروش مجدد

به عنوان یک صاحب خانه این مهم نه تنها به نگه داشتن خانه خود را در شکل بزرگ اما همچنین به افزایش ارزش خود را هنگامی که شما می توانید. اگر و هنگامی که شما تصمیم به فروش شما در حال حاضر مراقبت از توانایی دریافت دلار بالا برای اموال خود را.

اما وجود دارد مقدار زیادی از پروژه های بهبود صفحه اصلی که فقط ارزش تلاش وقتی که می آید برای بردن خود ارزش فروش مجدد. برخی از آنها حتی معکوس. پیش رو پیدا کردن برخی از پروژه های شما می خواهید برای جلوگیری از اگر شما می خواهم یک شیرین بازگشت سرمایه گذاری خود را.

چه خریدار نمی خواهد مانند یک سینمای خانگی ؟ نه هر کس را تحت تاثیر قرار و آنها را به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای یک. “خانه تئاتر است که در تئوری به عنوان یک ارتقاء است اما رفتن به خانه خود را افزایش قیمت فروش به عنوان یک باور” می گوید: Jason رولند یک کارگزار املاک و مستغلات در رولند گروه/قطب نما در شیکاگو است. چرا که آن را یک بازار محدود ملایمت و او می گوید: بسیاری از مردم عادت به داشتن یک. “این را نمی خواهد صحبت می کنند به اکثر خریداران خانه, بنابراین آن را نمی خواهد ایجاد چندین اشخاص علاقه مند آن را در حد رقابت—مخالف دقیق از آنچه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن” او می گوید.

رولند می گوید وجود دارد یک راه ساده برای تعیین اگر ارتقا شما باید در ذهن است که یک ایده خوب است. “از 20 نزدیکترین مردم شما می دانید که چگونه بسیاری از آنها این ارتقا ؟” او دلیل. “اگر جواب این است: ‘صفر’ این احتمالا یک عملی ارتقا دهید که به صحبت می کنند به خرید عمومی.”

یک استخر شنا می تواند به ارائه سرگرم کننده نامحدود اما آیا با اضافه کردن یک جامد است انتخاب یا نه بستگی به محل سکونت خود را. “با استفاده از اتاق های داخلی و یا در فضای فضا برای چه اکثریت خود را در بازار استفاده می شود برای دیدن بهترین دوره برای افزایش قیمت و تعداد اشخاص علاقه مند” رولند می گوید. به عبارت دیگر اگر محله شما پر است از خانه با استخر و سپس اضافه کردن یک حس را. “اگر وجود دارد هیچ استخر در محله خود می دانیم که آن را نمی ممکن است یک ارزش اضافه کردن به عنوان خرید و فروش خانه در این محله در حال رفتن به comps برای حمایت قابل توجهی ارتقا در قیمت می باشد.”

نظر او این است که به اشتراک گذاشته شده توسط حوا هنری مسکن در رونق تگزاس که می گوید استخر را می توان روی حیله و تزویر. “ارزیاب به احتمال زیاد خواهد شد در مقایسه با خانه خود را به دیگران که یک استخر بنابراین آن را نمی خواهد اضافه کردن مقدار زیادی نسبت به نصب و راه اندازی قیمت.”

در اینجا چیز دیگری را در نظر بگیرید: برخی از خریداران با کودکان حاضر به خرید یک خانه با یک استخر زیرا در نظر آنها آن را بیش از حد از یک خطر است.

اگر شما در تلاش خود را برای افزایش فضای قابل زندگی چرا که تبدیل گاراژ است که شما هرگز استفاده کنید ؟ خوب هنری می گوید یک گاراژ تبدیل شده است تقریبا همیشه یک ایده بد است. “شما در حال از دست دادن پوشش پارکینگ که در اکثر مکان ها در ایالات متحده یکی از مهمترین ویژگی های مورد نظر,” او توضیح می دهد. و از لحاظ فنی ممکن است شما خود را افزایش فضای قابل زندگی. “مگر در مواردی که شما در حال اضافه کردن جدید گرمایش و تهویه مطبوع سیستم های ویندوز و مناسب پوشش سقف اولین وبزرگترین اغلب نمی خواهد تعداد این مربع اضافی به عنوان فضای زندگی” هنری می گوید.

Jaylon Brigham یک کارگزار املاک و مستغلات در هلستید منهتن در نیویورک است. یکی از مشکلات او را می بیند با co-ops و آپارتمانهای تبدیل. او می گوید: مردم بر این باورند اگر آنها تبدیل به یک 2BR/JR-4 آپارتمان (معمولا به عنوان تعریف یک آپارتمان یک خوابه با یک ناهار خوری آلاچیق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اتاق خواب) به دو اتاق خواب و آن را به آپارتمان رقابت و قیمت همراه با درست دو خوابه آپارتمان.

این مورد است. “فقط به خاطر یک فروشنده قرار می دهد تا دیوار و یک درب در اطراف 10′ 8′ منطقه آن را ندارد هر آپارتمان بزرگتر است.” چرا که فیلم مربع تغییر نکرده بنابراین فروشنده نمی تواند در رقابت با حقیقی 2-اتاق خواب خانه هستند که 20 تا 25 درصد بزرگتر است. “ارزش ذاتی ممکن است برای برخی از خریداران که برای مثال انتظار دارند و یا برنامه ریزی یک کودک در آینده و یا در حال کار از خانه اما ارزش واقعی ندارد.”

او اشاره می کند شما نیز می تواند از دست دادن خریداران بالقوه که ترجیح می دهند طرح باز با یک منطقه ناهار خوری جداگانه. “توصیه من به هر کسی که به دنبال تبدیل این منطقه به یک دوم اتاق خواب و یا اتاق مطالعه است که تنها به آن را انجام دهد چرا که آنها نیاز به آن را نمی کند چرا که آنها فکر می کنند خانه خود را همه از ناگهانی ارزش 30 درصد بیشتر از آنجا که آنها را نا امید خواهد بود,” او توضیح می دهد.

مهار درخواست تجدید نظر مهم است که هنگامی که فروش خانه خود را. اما اگر شما انجام دور انتظار نیست به جبران سرمایه گذاری خود را. “من می خواهم به دور ماندن از re-محوطه سازی کل یک خانه” توصیه جنیفر Okhovat مسکن با قطب نما در لس آنجلس. البته, شما نیاز به حفظ اموال—که شامل نگه داشتن چمن mowed و خلاص شدن از شر علف های هرز. اما او می گوید هیچ دلیلی برای تعمیرات اساسی کل حیاط قبل از قرار دادن خانه در بازار است.

“در چند سال گذشته, برای مثال, من را دیده اند و مشتریان جایگزین چمن چمن با چمن مصنوعی—تنها به صاحب خانه جدید آن را تغییر دهید,” او می گوید.

یکی دیگر از سوال انتخاب است جایگزین صفحه اصلی کف. “مگر در مواردی که کف خود را به طور کامل قبول و در یک بیماری است که باعث می شود صفحه اصلی unsellable من شخصا خودداری از تغییر طبقه” Okhovat می گوید. نیست هر خریدار عشق جدید به طبقه چوب جنگلی? اما انتخاب های خود را ممکن است بازی خود را به طعم و مزه. “برای مثال اگر شما بیرون همه تاریک خود را به طبقه چوب جنگلی و فقط آن را با جدید جایگزین قهوه ای و چوب جنگلی و اغلب خریداران خواهد شد که طعم و مزه خاص در کف و فقط آن را تغییر دهید زمانی که آنها خرید خانه به هر حال.”

این چیزی است که آلبرت ریک یک کارگزار مرتبط با LAMERICA املاک و مستغلات و سرمایه گذار در لوس آنجلس نیز می تواند گواهی دادن به. “این پول به هدر می تواند به خصوص اگر صاحب خانه رفت و ارزان که آنها باید صرف بیشتر مانند با کف پوش لمینیت در مقابل چوب جنگلی واقعی.” آلبرت توصیه می کند در برابر پول خرج کردن در هر گونه پس از اتمام تنظیمات خود را ممکن است تا حد زیادی متفاوت از آینده صاحب خانه است.

با تمرکز در مناطق

این هیچ راز است که خریداران اغلب احساسی تصمیم گیری—و آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی مناطق که تمایل به نوسان آنها را در یک راه یا دیگری. اگر شما سرمایه گذاری در یک آشپزخانه عوض کردن اما بقیه از خانه نیاز به کار آلبرت توضیح می دهد که خریداران نخواهد بود که تحت تاثیر قرار. “به علاوه اگر شما یک خریدار و آشپزخانه و یا حمام و یا هر آنچه که بازسازی اما بقیه از خانه نیست در حال حاضر خریدار به طرح خود را عوض اطراف آشپزخانه جدید به نگه داشتن آن سازگار,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>