دوری آن نوردیک همسایگان خود coronavirus استراتژی سوئد می گوید وجود دارد ‘زخم است که زمان را التیام’

مردم بازی شطرنج در یک پارک در استکهلم در روز 29 مه سال 2020 میان coronavirus Covid-19 بیماری همه گیر.

جاناتان NACKSTRAND

تصمیم به حذف سوئد از بلند کردن اجسام از محدودیت های مسافرتی بین کشورهای اسکاندیناوی و فنلاند دانمارک و نروژ پس از coronavirus همه گیر “است و ایجاد زخم است که زمان را به زخم التیام یابد” این کشور وزیر امور خارجه گفت: CNBC.

تصمیم به پیاده سازی سخت مستند مانند همسایگان خود بدان معنی است که سوئد که دیده است به مراتب بالاتر تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر بوده است از کاهش محدودیتهای سفر بین کشورها است.

از روز دوشنبه شهروندان شمال اروپا سازمان ملل می تواند تا حد زیادی به سفر به و از هر یک از دیگر کشورها برای کار و اوقات فراغت مقاصد اما سوئدی ها هنوز هم موضوع به محدودیت های اعمال شده به دلیل بالاتر عفونت رای در کشور خود.

وزیر خارجه سوئد ان لینده گفت CNBC شنبه که او “احساسات” در مورد Nordics نگرش سوئد در لحظه ای که این حرکت به محروم کشور می تواند آسیب های روابط.

“از یک طرف ما کاملا فوق العاده همکاری با کشورهای شمال اروپا که آن را به بازگشت از شهروندان ما … سوئد در زمان خانه 8,600 سوئدی ها از سراسر جهان با کمک ما نوردیک دوستان است و ما نیز در زمان 1,500 غیر سوئدی ها با پروازهای ما پس از این شده است فوق العاده نوردیک همکاری,” او گفت:.

“اما از سوی دیگر … من فکر می کنم که این افراد شده اند که بسیار استفاده می شود به کار به عنوان اگر وجود دارد هیچ مرزهای داده شده است بسیار روشن شوکی که ملل مختلف (در حال درمان متفاوت) و من فکر می کنم این را در بسیاری از افراد ایجاد زخم است که می تواند دشوار است به درمان است.”

“من به طور کلی نگران آینده نوردیک روابط من واقعا نگران است که این اتحاد ایجاد زخم است که زمان را به درمان به خصوص در منطقه مرزی” او گفت:. لینده بر این باور است که تنش “را التیام بخشد” و این که دولت همه چیز را می توانید به کمک کند اما ممکن است زمان زیادی طول بکشد.”

هیچ مستند

این کشور حدود 10 میلیون نفر رفت و در برابر دانه در اروپا و جهان با تحمیل یک سخت مستند در زندگی زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ظهور در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

به جای سازندگان: همه اما ضروری کسب و کار مانند مغازه های مواد غذایی و داروخانه ها مانند بسیاری از کشورهای اروپایی سوئد دولت اجازه داده میله, رستوران ها و مدارس برای زیر 16 ساله ها را باز باقی می ماند. آن را ممنوعیت تجمع جرم و بازدیدکننده داشته است به مراقبت از سالمندان در خانه های که دیده حاد شیوع این ویروس و حمایت اجتماعی فاصله کار از خانه و بهداشت شخصی خوب.

دفاع از سوئد استراتژی به ویروس لینده گفت: هدف از سوئد شده بود همان همسایگان خود: “برای نجات زندگی و سلامتی و برای حفظ سلامت سیستم قادر به مدیریت فشار coronavirus برای کاهش اثرات آن بر کسب و کار و کار و انجام این کار توسط یک مخلوط از نظر قانونی الزام آور اقدامات و توصیه.”

“در دو حوزه ما می توانید ببینید که در آن ما شده اند بیشتر از دیگران متفاوت است. و آن این است که ما نگه داشته اند ما در مدارس تا کلاس نهم تا 16 سال سن داشتند و ما تا به حال یک مستند به این معنی است که مردم را به ماندن در خانه” او گفت:.

“اما ما شده اند بسیار روشن نگه داشتن اجتماعی فاصله دست و بهداشت و نه در سفر و نه رفتن بیش از دو ساعت از خانه خود را نه در جریان حمل و نقل عمومی و همچنین برای کار در خانه اگر ممکن است ما را ساخته اند آن را از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای مردم به ماندن در خانه حتی با کوچکترین, کوچکترین علائم. و ما در حال حاضر می توانید ببینید که بیش از 80 درصد از مردم هنوز هم پس از این توصیه,” او گفت:.

با این حال چهره های رنگ هوشیار تصویر از سوئد تجربه از این بیماری همه گیر در مقایسه با همسایگان خود است. سوئد ثبت کرده است 52,323 موارد coronavirus و 4,939 مرگ و میر در حالی که فنلاند و نروژ و دانمارک (که همه جمعیت حدود نیمی از اندازه از سوئد) دیده می شود به مراتب کمتر از موارد و مرگ و میر. دانمارک به عنوان مثال گزارش شده 12,450 موارد و 598 کشته و دو نفر دیگر همسایگان حتی کمتر از موارد و مرگ و میر.

لینده گفت که هنوز خیلی زود به می گویند که آیا سوئد رویکرد می توانست بهتر که وجود دارد تفاوت های ظریف به شیوع بیماری دیده می شود در این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر.

“این هفته این ویروس شکست شد رخصتی بهار در سوئد و ما تا به حال بسیاری از بیشتر مسافران بین المللی بیش از یک میلیون نفر در آینده به استکهلم از سراسر جهان است. ما تنها به شناسایی که در آن زمان ایتالیا و اتریش مسافران و ما به دنبال آنها را با آزمایش آنها است. اما در حال حاضر بعد هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد ویروس, ما می توانید ببینید که آن را به ویروس های آینده از ایالات متحده, انگلستان, بلژیک و کشورهای دیگر که در آن ما نمی انجام این تست و ردیابی,” او گفت:.

ویروس متوقف نمی شود, در مرز

به عنوان کشورهای در سراسر اروپا در حال بلند کردن محدودیت های بیشتر و بیشتر در زندگی عمومی سوئد بیش از حد است که دیدن آن تعداد روزانه عفونت در ادامه به کاهش است.

رئیس کشور اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت CNBC شنبه که وضعیت رو به بهبود است روزانه. “اگر شما نگاهی به تعداد افراد بستری به بیمارستان تعداد افراد بستری شده در Icu (intensive care units) و كمربند همه این آمار و ارقام هستند یا پایین رفتن و یا در فلات. بنابراین این بیماری همچنان ادامه دارد اما در واقع آن را بسیار در فلات.”

لینده گفت که او به طور منظم صحبت می کند به همتایان خود در دانمارک, نروژ و فنلاند به طور منظم و که او امیدوار محدودیت خواهد به زودی برداشته می شود به خصوص پس از اتحادیه اروپا در حال حاضر توصیه می شود که کشورهای عضو آسانسور تمام داخلی محدودیت های مسافرتی از ژوئن 15, و اجازه می دهد تا غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا با شروع از 1 جولای.

مردم نشستن در تراس جداول در کافه در استکهلم سوئد در روز پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است. سوئد شروع به نگاه مانند یک جهانی دورافتاده در پاسخ به coronavirus.

بلومبرگ

Tegnell گفت که بیشتر بحث و درک نیاز بود در اطراف این ویروس اشاره کرد که لازم است به نگاهی به عوامل دیگر — از جمله در مقدار تست انجام می شود که این وضعیت در بخشهای ويژه و تفاوت های منطقه ای در میزان عفونت — برای ارزیابی خطرات ناشی از فردی کشورها نه فقط به دنبال در روزانه میزان عفونت های جدید.

“این یک بیماری است که ما توقف در هر نقطه با بستن مرزها نگه داشتن مرزها باز است بسیار مهم برای بسیاری از دلایل” او گفت:.

“با وجود توان اقتصادی و همچنین پیامدهای اجتماعی — خانواده تقسیم شده تا عواقب برای بهداشت و درمان در دراز مدت به دلیل اقتصاد بدتر می شود. بنابراین بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که شما نزدیک مرزها و مفهوم کل اتحادیه اروپا است که بسیار در مورد نگه داشتن مرزهای باز و شده است که در چنین یک موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de