باید COVID-19 برنامه بود اجباری ؟ مذاکرات در هیچ تصمیم گیری نشده است, می گویند منابع

Should COVID-19 Aarogya Setu App Be Mandatory? Talks On, No Decision Yet, Say Sources

نخست وزیر نارندرا مودی نیز خواست شهروندان برای دانلود نرم افزار در سخنرانی خود

دهلی نو:

Aarogya Setu تماس-ردیابی برنامه دولت شده است هل دادن در مبارزه با coronavirus ممکن است اجباری برای همه شهروندان در میان نگرانی های ابراز شده توسط کارشناسان در مورد حفظ حریم خصوصی و نظارت است. در بحث تجدید فشار خود را برای کاربران بیشتر و بیشتر دولت است که بحث که آیا آن را می توانید از این نرم افزار باید.

منابع می گویند دولت داخلی, بحث در مورد گزینه های مانند ساخت توده جزئیات جمع آوری برنامه اجباری برای مردم را به استفاده از خدمات دولتی و یا برای پرواز و مترو.

هیچ تصمیمی گرفته شده است.

Aarogya Setu – “سلامت پل” در زبان سانسکریت — ارزیابی شانس کاربر پیمانکاری COVID-19 عفونت های مبتنی بر محل سکونت پزشکی و سفر تاریخ است. آن را با استفاده از بلوتوث و خدمات محل برای ردیابی کاربر تماس با ما.

تا کنون دولت شده است هل دادن کاربران به دانلود نرم افزار برای محافظت از خود از coronavirus. اخیرا کارکنان دولت دستور داده شد برای دانلود این برنامه و بررسی آن قبل از آمدن به محل کار.

نخست وزیر نارندرا مودی نیز خواست شهروندان برای دانلود نرم افزار در سخنرانی های خود را.

دولت در حال برنامه ریزی یک مبارزه توده ای به زمین Aarogya Setu و آدرس نگرانی های ابراز شده توسط بسیاری از حریم خصوصی کاربر است که به کلید در جزئیات مانند سفر خارجی و تاریخچه سلامتی در حالی که دانلود نرم افزار و دسترسی به گوشی بلوتوث و GPS ردیابی.

منابع می گویند دولت در نظر دارد برای برقراری ارتباط با مردم است که پیگیری داده خواهد شد که دانلود شده توسط این برنامه را “خود تخریبی”.

با توجه به صنعت برآورد هند بیش از 50 کرور کاربران گوشی های هوشمند شکل است که پیش بینی افزایش به 80 کرور توسط 2022.

دولت در حال حاضر هدف خود از پنج کرور محبوبیت از Aarogya Setu.

اعتقاد بر این است که دولت در حال حاضر می خواهد برای کار به سمت یک هدف بلند پروازانه از نزدیک به 25 تا 30 کرور محبوبیت این برنامه است.

هند بیش از 35,000 coronavirus موارد از جمله 1,147 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>