مغازه ها و بازارها به باز مبهوت زمانبندی انجام گز دوری در مستند 4

Shops, Markets To Open With Staggered Timings, Do Gaz Doori In Lockdown 4

Coronavirus مستند: مستند در سراسر کشور گسترده شده در مارس 31, با برخی از تسهیلات (فایل)

دهلی نو:

مغازه ها و بازارها و دفاتر مجاز به باز کردن در مرحله چهارم از سراسر کشور coronavirus مستند که تمدید شده است تا 31 می خانه وزارت گفت: یکشنبه شب در حالی که همچنین الزام است که می تواند اعمال محدودیت های اضافی اگر لازم تلقی می شود.

تسهیلات در مستند دستورالعمل ها را نمی شود به مهار مناطق قرمز یا نارنجی مناطق دولت همچنین گفت که در این مناطق تنها ضروری فعالیت ها و خدمات و فروش کالاهای اساسی را همچنان مجاز است.

در غیر مهار مناطق – کسانی که رنگ قرمز و نارنجی و سبز مناطق – مقامات محلی باید اطمینان حاصل شود مغازه ها باز مبهوت زمان, اساس, بنابراین به عنوان برای اطمینان اجتماعی فاصله خانه وزارت در بیانیه ای گفت:.

تمام مغازه داران نیز باید اطمینان حاصل شود که مشتریان حفظ گز فراموش دوری (حداقل شش فوت فاصله) و که بیش از پنج نفر مجاز داخل در هر زمان داده شده.

مراکز خرید همچنان بسته باقی می ماند دولت گفت: به عنوان سالن سینما کافه ها و رستوران ها.

در اوایل این هفته دولت دهلی نو پیشنهاد کرده بود که مراکز می تواند اجازه به دوباره باز کردن در یک فرد حتی اساس تنها با فروشگاه های خاص در هر مرکز مجاز به باز کردن در هر زمان داده شده.

با توجه به دستورالعمل صادر شده برای سوم مستند فاز (که به پایان می رسد و نیمه شب یکشنبه) مستقل و همسایگی مغازه ها در مناطق مسکونی به جز برای کسانی که در مهار مناطق قرمز مناطق اجازه داده شد برای باز کردن بدون هیچ گونه تمایز بین ضروری و غیر ضروری کالا.

با اشاره به شرکت های خصوصی و دفاتر این وزارت خانه در بیانیه ای گفت: کار از خانه سیاست باید به دنبال هر کجا که ممکن است.

اگر کارمند حضور در دفاتر مورد نیاز است, های سرسام آور از ساعت کار از جمله کافی شکاف بین شیفت و متناوب از ناهار استراحت باید به تصویب رسید و با حرارتی اسکن و sanitisers به توان موجود در تمام نقاط ورود و خروج و همچنین به عنوان زمینه های مشترک.

اجتماعی فاصله می باید با دقت به دنبال, با پوشیدن ماسک الزامی است. همه مکان کار باید sanitised به طور منظم دولت گفت. کارفرمایان شده اند خواست برای اطمینان از تمام کارکنان نصب های دولت Aarogya Setu برنامه بر روی تلفن های خود را.

در اوایل مجموعه مستند دستورالعمل دولت اجازه داده بود که دفاتر به عملکرد اما با تنها 33 درصد از کارکنان مجاز به حضور در هر زمان داده شده.

مرحله چهارم از مستند به انتقال تعهد از دست زدن به COVID-19 بحران به دولت اجازه می دهد آنها را به نه تنها رنگ-کد مناطق با توجه به تعداد موارد در هر بلکه باید حرف آخر را در چه خواهد شد و اجازه خواهد داشت در آن منطقه است.

هند گزارش شده بیش از 90,000 COVID-19 موارد و 2,872 مرگ و میر تا کنون با 4,987 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: این صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>