ویدئو تکان دهنده: بدن در کنار Coronavirus بیماران در بیمارستان بمبئی

حداقل هفت بدن دیده می شوند در این بخش به بیماران در حال درمان در مجاور تخت.

بمبئی:

یک ویدیو شات در گوشی را نشان می دهد coronavirus بیماران در بمبئی بخش بیمارستان دراز کشیده در کنار اجساد پیچیده در کیسه بدن. این کلیپ هولناک است که گردش در رسانه های اجتماعی است که از Sion بیمارستان که توسط اداره شهر شهرداری شرکت و یکی از بیمارستان های بزرگ دست زدن به COVID-19 بيمار در بمبئی.

حداقل هفت بدن دیده می شوند در این بخش به بیماران در مجاور تخت; برخی از بیماران باید اعضای خانواده با توجه به آنها و آنها به نظر می رسد استفاده می شود به نزد بدن.

یک MLA ماهاراشترا مخالفت BJP, Nitesh Rane ارسال شده این فیلم در روز چهارشنبه با اظهار نظر: “در بخش سیون بیمارستان, بیماران, در حال خواب بعد به بدن مرده!!! این افراطی…چه نوع از دولت این است! بسیار بسیار شرم آور!!”

یک رهبر کنگره است که بخشی از ماهاراشترا ائتلاف حاکم نیز ابراز خشم. “خشم به دیدن اجساد گذاشته کنار بیمار در بخش سیون بیمارستان. چرا BMC (Brihanmumbai شهرداری شرکت) زیر که تجویز پروتکل هنگام دفع از COVID-19 اجساد ؟ عمومی کارکنان بیمارستان در حال انجام بهترین خود را با منابع محدود در دست است. بمبئی دولت نیاز به گام تا حالا!” – توییتی Milind Deora سابق اتحادیه وزیر.

Sion بیمارستان دین Pramod Ingale گفت: بستگان کسانی که درگذشت COVID-19 بودند تمایلی به بدن. “به این دلیل است که بدن نگه داشته بودند وجود دارد و مراقب است. ما در حال حاضر حذف شده بدن و در حال کاوش این موضوع گفت:” پرس تراست هند.

چرا که بدن نمی شد و منتقل شده به سردخانه Dr Ingale گفت: “وجود دارد 15 اسلات در سردخانه بیمارستان که 11 در حال حاضر پر شده است. اگر ما تغییر تمام اجساد به سردخانه از آن خواهد شد یک مشکل برای بدن افرادی که درگذشت از علل دیگر از COVID-19.”

این ویدئو گفت: بیمارستان, مقامات, ممکن است فیلم برداری شده است هنگامی که آنها در حال انتظار برای رضایت خانواده ها برای حرکت بدن. آنها اضافه شده است که یک بار در بدن است که بسته بندی شده در کیسه بدن “با وجود دامنه عفونت گسترش”. روشن شدن آیا کمی به کاهش مطلق وحشت از خواب بیماران در کنار کیسه های بدن.

ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد در هند نزديک به 16,800. تعداد موارد در بمبئی است 10,714; بیش از 400 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de