Shivraj Chouhan گسترش کابینه در Madhya Pradesh: این Takeaways

Shivraj Chouhan Expands Cabinet In Madhya Pradesh: The Takeaways

سه سابق کنگره نیز وزرای اسکله در Shivraj Chouhan کابینه

بوپال:

کابینه گسترش Shivraj سینگ Chouhan پس از جوشکاری از چندین شکاف در درون BJP به وضوح رفته نفع Jyotiraditya Scindia. 49-year-old – یکی از بلندترین رهبران کنگره در Madhya Pradesh – روشن کرده بود به بی جی پی در مارس 22 از پیروان خود که منجر به فروپاشی کمال نات دولت است.

اما او این است که موفقیت در گرفتن BJP رهبری را پشتوانه برای 11 وزرا اسکله برای دستیاران خود را به ارمغان آورده است در مورد یک شورش از انواع در BJP صفوف. قبل از این روز بود که از حامیان حداقل سه وزارت امیدوار بود ضربه خیابان ها در اعتراض و BJP را veteran رهبر و رئیس سابق وزیر Uma Bharati شات کردن یک نامه به رهبران ارشد دولت رقیب که پیشنهادات خود را برای ترکیب وزارت نادیده گرفته شده اند.

ناظران امور خارجه سیاست این باورند در مورد چگونگی رقابت بین آقای Chouhan و آقای Scindia بازی خواهد کرد. در یک تجمع برای استقبال از تازه وارد, وزیر بود و نسبت او به “Bibhishan” – برادر Ravaan در Ramayan بود که سرزنش برای تبدیل در برابر خانواده اش.

بیش از صد روز از حامیان آقای Scindia و کنگره رهبران که پیوست BJP بهره مند شده اند بیشتر است. از 22 کنگره MLAs که پیوست BJP 14 پذیرفته شده به عنوان وزیران. از آنها 10 وزرای کابینه و چهار تن از وزرای دولت است. بی جی پی دارای 20 وزیران.

وجود شش Scindia حامیان در کمال نات دولت است. در Mr Chouhan کابینه آقای Scindia 11 وزیران. سه سابق کنگره نیز وزرای اسکله.

موفقیت آقای Scindia بدان معنی است که 11 از وزرا هستند از گوالیور-Chambal منطقه که در آن حزب انجام داده بودند و بدترین در سال 2018 مجمع انتخابات است ، در حالی که این کمک خواهد کرد در آینده bypolls — 16 از 24 کرسی از گوالیور-Chambal منطقه — آن را نمی خواهد لطفا رهبران از MahaKoshal و Vindhya منطقه بود که جاروب شده توسط بی جی پی در سال 2018 سنجی اما هنوز زیر نشان داده شده است. تنها یک وزیر Khelawan پاتل است از این منطقه است.

نه نفر از وزرا از Malwa-Nimar منطقه نشان می دهد که BJP می خواستم برای به دست آوردن آن از دست زمین در کمربند یک بار در نظر گرفته مهد کودک از Rashtriya Swayamsevak Sangh با این مربی ایدئولوژیک. پنج کرسی در انتخابات خواهد بود از Malwa-Nimar منطقه است.

Uma Bharti می خواستم گنجاندن MLAs از ملی ویتنام هانوی منطقه و از او لدهی OBC طبقه است که قابل ملاحظه رای بانک در ملی ویتنام هانوی و مرکزی, Madhya Pradesh.

دست از مرکزی رهبری شده است کاملا قابل مشاهده در گسترش. نه تنها رئیس جمهوری موفق به انجام خود را به نقطه مورد كاركرد بسیاری از تیم خود قوس منتقد کمال پاتل شده است القاء به عنوان وزیر کابینه و اهدا بخش کشاورزی در طول گسترش وزارت در ماه آوریل است. در حال حاضر همکاران نزدیک خود را مانند Rampal Singh, Rajendra Shukla, Paras Jain, گوری شانکار Bisen مانده است — در یک پیام روشن است که گرفتن دست او است شل شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید