او 35 ملت وزیر دارایی و یک راک استار بشم در ویروس بحران

She's 35, A Nation's Finance Minister, And A Rockstar In Virus Crisis

Maria Antonieta الوا است که بخشی از یک گروه از هزاره وزرای مالی در منطقه است.

هر کس با او تماس می تونی. مادران گرفتن عکس های سلفی از خود با فرزندان خود و خیابان دستفروشان فشار دستبند به دست او را به عنوان ارائه. هنرمندان طرح پرتره خود را و ارسال آنها را به رسانه های اجتماعی. شبکه های تلویزیونی با یکدیگر رقابت برای مصاحبه و اجرا پروفایل پرسیدن “چه کسی است Maria Antonieta الوا?”

پاسخ: او 35 ساله وزیر دارایی پرو فرمان بلند پروازانه بازیابی بسته در طول یک بیماری همه گیر ویرانگر و او برنده ستایش برای آن سخاوت به کسب و کارهای کوچک و شهروندان عادی.

“از یک منظر پرو روشن است رهبر از نظر ماکرو پاسخ گفت:” ریکاردو Hausmann یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد بود که در الوا را استاد و رهبری یک تیم از کارشناسان مشاوره به پرو و 10 کشور دیگر در کاهش اثرات ناشی از کوروناویروس. “شما می تواند تصور بسیار متفاوت نتیجه اگر Toni وجود ندارد.”

منصوب تنها در ماه اکتبر گذشته الوا به طور فزاینده ای به عنوان یک شکل مرکزی در جمهور مارتین Vizcarra دولت بخشی از افزایش نسل جدید رهبران و صرف مقدار زیادی از زمان در توضیح سیاست های عمومی به عصبی ،

“او بسیار خوب در برقراری ارتباط و آن را تبدیل به بسیار مهم در زمینه فعلی گفت:” کارلوس Oliva, Alva را سلف در پست.

در حالی که الوا تنها او است که بخشی از یک گروه از هزاره وزیران دارایی منطقه از جمله آرژانتین مارتین Guzman, 37, جمهوری دومینیکن ژوئن آریل Jimenez, 35 و اکوادور ریچارد مارتینز 39.

این نیست بار آسان برای نظارت بر سیاست و آن باقی مانده است دیده شود که آیا الوا زنده می ماند. برخی از اقتصاددانان پیش بینی کاهش در تولید ناخالص داخلی از بیش از 10% در این سال, بدترین در دهه همراه با توده بیکاری است. او همچنین باید با یک پوپولیستی از دستور کار کنگره (که در آن دولت دارای هیچ نمایندگی) که تضعیف وزارت با انتخابات کمتر از یک سال به دور است.

دفتر او گفت: Alva در دسترس نیست برای مصاحبه.

بازگشت به رشد

الوا تمرکز اولیه بر معکوس رکود در دولت زیرساخت های outlays با کمک مقامات منطقه ای و محلی صرف سریعتر که منجر به ثبت در افزایش سرمایه گذاری عمومی است. او می خواست برای کاهش کسری بودجه در بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و زیرساخت و پرو به رشد پس از یک دهه-کم 2.2% نرخ سال گذشته است.

پس از همه گیر را شکست — و این آمار پرو به خصوص با وجود اولیه شديد مستند — او تمرکز روشن به مهار از جمله کمک به خانواده ها و کسب و کار و آماده شدن برای یک فعال شدن مجدد با این ماه بازگشایی.

دختر Jorge Alva, یک مهندس عمران که پیشوا از Universidad Nacional de Ingenieria (و یک معلم سابق Vizcarra), Alva گفته او در معرض فقر شدید در پرو به عنوان یک کودک زمانی که او به همراه پدر در بازدید از آن مناطق داخلی کشور و مشخص شد همه چیز را تغییر دهید.

در یک منطقه شناخته شده برای آن مردانگی که در آن زن دستاورد است که اغلب تا حد زیادی دیده می شود از طریق منشور از مادری الوا کاهش غیر معمول شکل decked در هیچ مزخرف لباس و متمایز قطعه از طلا و جواهر: گردنبند طلا با آویز به شکل پرو.

“او قوی اما نه تهاجمی” مشاهده پاتریشیا سراته سر از رای گیری در موسسه پرو مطالعات. “او نشان می دهد که آن را از طریق کار خود را. این یک نوع متفاوت از زن توانمند سازی.”

‘فقط مردانگی’

برخی از sneered در انتصاب وزرا و گفت او وجود دارد چرا که او کسی را به جای زیرا از سال در امور مالی است. “این غیر ممکن است به فکر می کنم این فقط مردانگی,” او گفت: در آن زمان. “اگر من یک مرد که لزوما باید به سوال نامیده می شود.”

الوا با حضور پرو دانشگاه و سپس یک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه هاروارد در سال 2014. او صرف بیشتر از یک دهه گذشته برای دولت کار در برنامه ریزی و هزینه از جمله دو سال نظارت بر این کشور مبلغ 52 میلیارد بودجه ملی.

فقط ماه به وزرا تصدی اپیدیولوژی ارائه شده دولت با معضل — قفل کردن جمعیت از جمله میلیون ها نفر از مغازه داران صنعتگران و فروشندگان خیابانی زندگی می کنند که دست به دهان یا نظام بهداشت و سلامت خطرات سقوط تحت سویه از ویروس بیماران.

پس از مشورت با اقتصاددانان در پرو و خارج از کشور او مذاکره با کابینه همکاران برای ساخت یک اجماع برای آرایه ای از راه حل های از جمله یارانه نقدی, حقوق و دستمزد یارانه ها و دولت حمایت وام کسب و کار که هیچ کدام تا به حال شده است قبل از سعی در پرو.

“آن بوده است او فشار درون دولت که منجر به چنین روشن بیان اقدامات و پاسخ” گفت: Jaime Reusche یک تحلیلگر در مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

دو هفته پیش, پرو, فروش 3 میلیارد دلار از اوراق قرضه در بازار بین المللی در رکورد در نرخ پایین نشان از اعتماد سرمایه گذاران.

کشور از پارادوکس

پرو با 32 میلیون نفر جمعیت است که یک کشور از پارادوکس. آن را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده اقتصادی موسسات و بزرگ ذخایر خارجی و در عین حال مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش در میان بیشتر تحت بودجه در آمریکا.

به عنوان یک دانش آموز الوا مشکل شد توسط کسانی که تناقضات و مداوم نابرابری و فقر و گفت: Enrique Vasquez که تدریس او در دانشگاه del Pacifico در لیما. در حالی که تحصیل او تاسیس یک موسسه خیریه برای کمک به کودکان فقیر حضور در دانشگاه و شروع یک سیاست بحث ، پس از فارغ التحصیلی او رفت و به وزارت مالیه.

او با حضور در دانشگاه هاروارد در بورس و صرف دو ماه در هند تحصیل فرصت های آموزشی برای دختران. او در بازگشت به پرو به کار در وزارت آموزش و پرورش تبدیل شدن به رئیس برنامه ریزی و بودجه قبل از بازگشت به وزارت مالیه برای نظارت بر بودجه و یک تیم از بیش از 150 نفر است.

آن نبوده است همه صاف قایقرانی به عنوان یک وزیر. برای بسیاری از افراد, یارانه نقدی در حال ورود بیش از حد به آرامی به معنی این مستند را ترک کرده است و آنها را با هیچ درآمد و غذا و سرپناه. به عنوان ویروس حفاری عمیق, هزاران نفر که از دست داده ایم مشاغل در حال ترک لیما و بازگشت به خانه خود استان در ناامیدی.

در ماه فوریه رئیس پرو دولتی شرکت نفت Petroperu ترک پس از تماس با الوا احمق در یک ضبط expletive-لادن مکالمه برای اجازه نمی 1.5 میلیارد دلار تامین مالی است. روز بعد یک گروه از دانشجویان دانشگاه آویخته آگهی ها بیش از 18 بزرگراه پل حمایت از الوا.

هفته گذشته شایعاتی وجود دارد در رسانه های اجتماعی از استعفای او در میان ادعا می کند که خانواده اش در بهره گیری از نجات بسته است. او را تکذیب کرد و استعفای خود گفت: منابع مالی شد و در دسترس عموم آنلاین.

Vasquez, استاد, به یاد می آورد یک مکالمه او با او هنگامی که او یک دانش آموز است. “من به او گفت:” تونی من امیدوارم که یک روز به شما این شانس را به رئیس جمهور پرو. اما شما در حال رفتن به نیاز به وزیر ، او فقط لبخند زد.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>