کارل دادگاه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

غول نفتی رویال داچ شل روز پنجشنبه گزارش یک کاهش شدید در سود خالص برای سه ماه منتهی به پایان ماه ژوئن پس بی سابقه دوره از انرژی آشفتگی بازار و به طور قابل توجهی ضعیف تر نفت و گاز قیمت.

انگلیسی-هلندی شرکت گزارش تعدیل درآمد از $638 میلیون دلار برای سه ماهه دوم سال 2020 است. که در مقایسه با سود خالص از $3.5 میلیارد دلار بیش از مدت مشابه در سال قبل از آن و $2.9 میلیارد دلار در سه ماه اول سال 2020 است.

تحلیلگران هشدار داده بود که “نفت” شرکت با اشاره به بزرگترین انرژی تضعیف شد و به احتمال زیاد به گزارش “هولناک” سه ماهه دوم نتایج به عنوان coronavirus مستند اقدامات همزمان با بی نظیر شوک تقاضا.

مداوم اقتصادی از coronavirus همه گیر باعث شده بود شل اعلام میکند که از آن انتظار می رود متحمل نوشتن فراز تا 22 میلیارد دلار در سه ماهه دوم.

در یادداشتی به سهامداران منتشر شده 30 ژوئن که مدت کوتاهی پس از مشابه اعلام شده توسط خود همکار BP و شل گفت: این شرکت پیش بینی شده به طور قابل توجهی پایین تر نفت و گاز قیمت بیش از 30 سال آینده.

غم انگیز چشم انداز قیمت کالاها از طریق 2050 به دنبال پوسته تصمیم به قطع آن سود سهام به سهامداران برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در سه ماهه اول سال است.

شرکت هیئت مدیره توضیح داد: در آن زمان که حفظ سطح فعلی سهامداران توزیع شد “نه محتاطانه” کاهش سود نزدیک به دو سوم.

پوسته در حال حاضر معتقد است که قراردادهای آتی نفت خام برنت به طور متوسط 35 دلار در هر بشکه در سال 2020 را پایین تر از پیش بینی قبلی از 60 دلار برای بین المللی محک.

این شرکت همچنین کاهش قیمت نفت برنت هوا به 40 دلار در سال 2021 و 50 دلار در سال 2022 داشتن قبلا گفته آن انتظار می رود قیمت به طور متوسط 60 دلار برای هر مربوطه در سال است.

قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی در $43.71 بشکه در روز پنج شنبه صبح در اطراف 0.1% پایین تر در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی بود در $41.22, پایین 0.15%.

اکسون موبیل و شورون هر دو انتظار می رود خود را به پرده درآمد سه ماهه دوم روز جمعه با انگلستان BP آماده به گزارش اوت 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو