ارشد AIIMS دکتر می میرد COVID-19 در دهلی

Senior AIIMS Doctor Jitendra Nath Pande Dies Of COVID-19 In Delhi

Dr Jitendra Nath Pande, 78 بود و مدیر و استاد Pulmonology بخش (فایل)

دهلی نو:

یک مقام ارشد در دهلی هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) درگذشت COVID-19 روز شنبه. Dr Jitendra Nath Pande, 78 بود مدیر Pulmonology بخش در برتر بیمارستان است که درمان coronavirus بیماران برای هفته ها.

Dr پند و همسرش, آزمایش مثبت برای عفونت در روز سه شنبه با علائم خفیف اما همچنان در انزوا AIIMS مدیر Dr Randeep Guleria گفت: خبرگزاری PTI.

“ما پس از او تا به طور منظم. او گفت که او در حال بهبود است. دیروز او شام و رفت به خواب و سپس درگذشت احتمالا به دلیل حاد قلبی رویداد,” او گفت:.

Dr Sangita ردی ارشد دهلی دکتر گفت این بیماری ادعا کرده ترین آن نامی قربانی.

“عمیقا غمگین به شنیدن این که امروز COVID-19 ادعا ترین آن نامی قربانی, Dr JN Pande, مدیر و استاد Pulmonology, AIIMS, New Delhi. یکی از جهان پزشکی کار خود را در pulmonology ادامه خواهد داد برای اطمینان از سلامت بهتر برای بسیاری از. تسلیت من به خانواده اش” او هنوز توییتی.

Dr Pande مرگ می آید یک روز پس از افتضاحی کارگر در AIIMS درگذشت این بیماری باعث اتهامات از اقامت پزشکان در ارتباط است که اقدامات پیشگیرانه در آن خواستار هفته قبل تا به حال نشده است.

“ظروف سرباز یا مسافر کارگر از RPC غذاخوری درگذشت COVID-19 چون خوابگاه بخش حاضر به گرفتن اقدامات پیشگیرانه به عنوان درخواست RDA بیش از یک ماه پیش” RDA گفت: در نامه ای به AIIMS مدیر در روز جمعه.

“این مطالبات کاهش یافته است در گوش کر و از این رو نتیجه منجر به مرگ” آن اضافه شده است.

نمرات از پزشکان و کارکنان بهداشتی آلوده شده اند با کروناویروس در سرمایه های ملی یکی از بدترین coronavirus-آمار متحده در این کشور است.

پس از پزشکان و پرستاران به ترتيب coronavirus مثبت ماه گذشته بيمارستان مانند هندو رائو ببو Jagjivan Ram, بیمارستان یادبود و دهلی سرطان موسسه تا به حال به مهر و موم شود.

برخی از پرسنل پلیس ارسال شده در AIIMS بود به قرنطینه پس از یک پلیس آزمایش مثبت در ماه آوریل است.

AIIMS به حال تعطیل کردن آن بیمار در بخش, برای اولین بار در تاریخ در ماه مارس زمانی که نارندرا نخست وزیر اعلام کرد که اولین مرحله از coronavirus مستند. آن است که برنامه ریزی برای باز کردن آن OPD خبرگزاری PTI گزارش هفته گذشته با راه اندازی یک غربالگری منطقه و پیوند بیماران مبتلا به آنفولانزا علائم.

دهلی نو تا کنون گزارش 12,319 coronavirus موارد از جمله 208 مرگ و میر. این چهارمین بدترین آمار دولت در این کشور پس از ماهاراشترا تامیل نادو و گجرات.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>