ارسال مهاجران خانه در عرض 15 روز رها کردن موارد: دیوان عالی کشور به کشورهای

دهلی نو:

کارگران مهاجر باید شناسایی شده و به زادگاه خود در عرض 15 روز دادگاه عالی خواسته متحده امروز اضافه کرد که تمام موارد ثبت شده در برابر مهاجران که گفته نقض coronavirus مستند سفارشات خارج می شود باید.

در آن سفارشات بالا دادگاه گفت: آمریکا و اتحادیه سرزمین باید تهیه یک لیست کامل از کارگران مهاجر که به خانه متحده و ذکر کار آنها درگیر بودند قبل از این مستند. همچنین خواسته متحده و مرکز برای مشخص کردن طرح برای اشتغال کارگران مهاجر پس از مستند.

متحده و اتحادیه سرزمین بودند به کارگردانی دادگاه برای جمع آوری داده ها برای آنها شغل پس از نقشه برداری مهارت های خود را.

سه قاضی نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و آقای شاه صادر شده جهت روز پس از عبور از یک سری جهات درخواست دولت های ایالتی به اتهام مهاجر کارگران خود را برای قطار یا اتوبوس سفر و خواسته متحده به ترتیب برای مواد غذایی خود را و آب.

دیوان عالی کشور گفت: کارگران مهاجر که می خواهید به بازگشت به محل کار خود باید با توجه به مشاوره.

دادگاه بالا که تا به حال گرفته شده تا موضوع خود را در آن گفت: راه آهن باید ارائه اضافی قطار ویژه ظرف 24 ساعت از ایالات ساخت تقاضا برای ارسال این کارگران مهاجر به خانه متحده است.

در آخرین جلسه وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز گفت: راه آهن اجرا شده است 4,228 ویژه “Shramik” قطار تا ژوئن 3 و 57 لاخ خانه مردم. او گفت: 41 لاخ دیگران رفته اند خانه توسط جاده در نظر گرفتن مجموع مهاجران که در سمت چپ شهرهای نزدیک به یک کرور. آقای مهتا همچنین گفت: دیوان عالی کشور است که وجود داشته است و هیچ مرگ و میر به دلیل عدم تامین آب و مواد غذایی و دارو در هیئت مدیره “Shramik” قطار و نه با توجه به موجود بیماری است.

بالا دادگاه امروز به کارگردانی تمام متحده به ارائه گواهی حسن در طرح برای مهاجران و ایجاد شغل توسط جولای 8 هنگامی که آن را در شماره بعدی.

ویژه “Shramik” قطار آغاز شد در مارس 1 توسط مرکز به مهاجران رشته توسط coronavirus مستند خود را به خانه متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de