مجلس سنا روز سه شنبه به تصویب $484 میلیارد بسته به تقویت کسب و کارهای کوچک و بیمارستان های ویران شده توسط coronavirus همه گیر و گسترش آزمایش Covid-19.

پس از اتفاق آرا رای گیری مجلس سنا این لایحه سر به خانه که هدف آن به تصویب آن توسط پنج شنبه.

اندازه گیری تزریق دلار دیگر 310 میلیارد به یک کلید وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن کارکنان در شرکت های کوچک رسید. اولیه $350 میلیارد دلار در اصطلاح چک حفاظت از برنامه ایجاد شده به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته نجات گذشت ماه گذشته خشک شده هفته گذشته. مشخص نیست که چگونه بسیاری از شرکت ها که در واقع دریافت پول است.

این لایحه تصویب سهشنبه اختصاص 60 میلیارد دلار برای وام دهندگان به عنوان بخشی از کسب و کار کوچک کمک برنامه. آن قرار می دهد یکی دیگر از 60 میلیارد دلار به سمت مدیریت کسب و کار کوچک فاجعه کمک وام و کمک های مالی. این شامل 75 میلیارد دلار در بیمارستان امداد و 25 میلیارد دلار برای coronavirus تست.

این لایحه شمع پول بیشتر به یک اقدام بی سابقه دولت در تلاش برای از بین بردن اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شیوع کروناویروس. بیش از 22 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری بیش از آخرین چهار هفته دوره به عنوان کسب و کار در بسیاری از کشور باقی می ماند بسته به سرعت Covid-19 را گسترش.

آمبولانس نشسته پارک شده در خارج از ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.

سارا Silbiger | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کسب و کار کوچک وام بخشایش اگر گیرنده با استفاده از پول برای دستمزد, مزایای اجاره و آب و برق طراحی شده برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. پول خشک به سرعت هر چند ترک های متعدد در کسب و کارهای کوچک در برزخ است. این واقعیت است که برخی از بزرگتر های زنجیره ای و شرکت های بهره مند از دور اول بودجه افزایش سرخوردگی برای صاحبان شرکت که دریافت وام.

در اوایل این ماه دموکرات ها را رد کرد و جمهوری خواه پیشنهاد برای قرار دادن 250 میلیارد دلار به کسب و کار کوچک موجود در برنامه. دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای نظر خواهی از جمله پول بیشتر برای مناطق روستایی و اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک و بودجه اضافی برای SBA فاجعه کمک وام و کمک های مالی. آنها همچنین به دنبال پول بیشتر برای بیمارستان متحده و شهرداری ها — هر چند جمهوری خواهان مخالف بودجه برای دولت است که این لایحه تصویب شنبه را شامل نمی شود.

دستگیری متهم دموکرات رها صاحبان کسب و کار کوچک و کارگران با سرعت تزریق پول به این برنامه است.

“من فقط متاسفم که آن زمان همکاران من در دموکراتیک رهبری 12 روز به قبول اجتناب ناپذیر است و آنها تعطیل اضطراری پشتیبانی از خیابان اصلی در جستجو برای حزبی ‘اهرم’ که هرگز محقق,” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: قبل از سنا تصویب این قانون.

صحبت های پیش از رای رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام لایحه “به طور قابل توجهی بهتر و گسترده تر” از یکی از دموکرات ها مسدود شده در اوایل این ماه. او گفت: در آن بیشتر است “موثر” و “فراگیر” و اضافه کرد که آن را خطاب اولویت های اضافی مانند بیمارستان و بودجه و تست.

حتی به عنوان لایحه تصویب با مخالفت دو سناتور از تعداد انگشت شماری از نمایندگان مجلس حاضر سهشنبه با انتقاد از مجلسی روند. سناتور. مایک لی R-یوتا استدلال کرد که سنا باید توقف تلاش برای تصویب قوانین به اتفاق آراء و به نمایندگان به صورت رسمی شمارش.

رند پل سناتور. R-Ky., با انتقاد از این مبالغ از پول مالیات دهندگان کنگره به کارگردانی نسبت به بحران رقیب ایالات متحده باید بازگشایی اقتصاد خود را به جای.

کنگره و احتمال تصویب یک یا چند اضافی صورتحساب به تلاش برای نجات اقتصاد پس از آن تصویب اضطراری کسب و کار کوچک ، دموکرات ها طرح برای فشار به گسترش رای-توسط-mail در طول اپیدمی گسترش یافته است بیمه بیکاری گذشت ماه گذشته و افزایش حمایت آمریکایی ها هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار.

شومر گفت: او به دنبال پول برای ایالات متحده خدمات پستی, کمک, برای مستاجرها و خطر پرداخت برای کارگران است.

در توییتهایی رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست برای دیدن, برای کمک به دولت های ایالتی و محلی همراه با زیرساخت های مالی و حقوق و دستمزد کاهش مالیات در آینده کنگره بسته است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو