(L-R) رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر اقلیت سنا چاک شومر برگزاری یک جلسه به بحث در مورد یک پتانسیل اقتصادی لایحه در پاسخ به coronavirus COVID-19 در واشنگتن دی سی در 20 مارس 2019.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال نزدیک شدن به یک معامله پنج شنبه که می تواند تزریق حدود 370 میلیارد دلار به برنامه های وام برای کسب و کارهای کوچک یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: CNBC.

این مذاکرات پس از $349 میلیارد چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک از پول در روز پنج شنبه. دموکرات ها را رد کرد یک پیشنهاد برای دوباره پر کردن صندوق دو هفته پیش. آنها به جای استدلال برای تغییرات از جمله اضافه کردن پول بیشتر برای حمایت فدرال تست بيمارستان ها و دولت های محلی. آنها همچنین تحت فشار قرار دادند تا اطمینان حاصل شود گروه بدون روابط بانکی دسترسی به برنامه و ضربه محکم و ناگهانی مزایای.

همانطور که از یکشنبه شب دموکرات ها و جمهوری خواهان مذاکره شد که یک هیات تخصیص $310 میلیارد بیشتر به چک برنامه حفاظت صرفنظر از 60 میلیارد دلار از این مبلغ به صورت روستایی و گروه های اقلیت. یکی دیگر از 60 میلیارد دلار را به اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه یک برنامه جداگانه ارائه وام برای کسب و کارهای کوچک که توسط انجمن کسب و کار کوچک.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-KY, میزبانی یک تماس بعد از ظهر یکشنبه به ارائه به روز رسانی در بسته برای اعضا همراه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin ارشد جمهوری خواه دستیار گفت: CNBC.

در تماس Mnuchin گفت: این برنامه را شامل نمی شود دموکراتها فشار برای دولت و بودجه دولت های محلی ارشد جمهوری خواه مشاور گفت. دموکرات ها هنوز فشار برای دولت های محلی و بودجه فرد آشنا با این مذاکرات گفت.

Mnuchin همچنین گفت: ضربه محکم و ناگهانی خواسته نمی خواهد در بسته های ارشد جمهوری خواه مشاور گفت. او گفت: بحث ها همچنان بیش از بودجه فدرال برای coronavirus تست که او در حال مذاکره با مک کانل سناتور. لامار الکساندر R-TN و سن. Roy Blunt, R-MO.

پیش از آن در روز Mnuchin گفت: این توافق می تواند شامل 75 میلیارد دلار در بودجه برای بیمارستان ها و $25 میلیارد دلار بودجه برای تست.

تشکر. Steny Hoyer, D-MD ارسال یک یادداشت یکشنبه شب گفت: “در انتظار توافق” مجلس می تواند این لایحه را به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

“من فکر می کنم ما در حال نزدیک شدن به یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه “می تواند رخ دهد مقدار زیادی از کار خوب در جریان بوده است و ما می تواند یک پاسخ به فردا و ما در حال رفتن برای دیدن آنچه که دقیقا نمی گیرد.”

رئیس جمهور افزود که کنگره به دنبال بودجه برای بیمارستان ها به عنوان بخشی از مذاکرات

“ما همچنین به دنبال کمک به ما در بیمارستان ها و بیمارستان های روستایی که صدمه دیده اند بسیار بد از بیمارستان های روستایی برای مدت زمان طولانی درمان شده اند به درستی دنبال این هستیم که به آنها کمک کند و فراتر از آن, بنابراین ما به دنبال در بیمارستان ها نیز بخشی از بسته و ما را ببینید که چگونه است که همه بیرون می آید” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به نفع کمک به دولت های ایالتی و محلی, اما که خواهد آمد در آینده بسته امداد. “ما قصد داریم برای صرفه جویی می شود که برای بعدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که احتمالا ما بعد مذاکره, اما من به نفع آن است.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت یکشنبه کاخ سفید و کنگره می تواند رسیدن به یک معامله امروز در مکمل کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک. Mnuchin گفت: رئیس جمهور تهمت آماده است به بحث در مورد بودجه برای دولت و دولت های محلی در آینده بیل در حالی که این بسته با تمرکز بر وام به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها و آزمایش است.

Mnuchin گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که رهبران “ساخت بسیاری از پیشرفت” و او امیدوار است این قرارداد خواهد بود به تصویب در مجلس سنا روز دوشنبه در خانه در روز سه شنبه و به بالا و در حال اجرا در روز چهارشنبه.

مجلس نانسی پلوسی گفت: صبح روز یکشنبه که مقامات “بسیار نزدیک” به یک توافق برای دوباره پر کردن کسب و کار کوچک صندوق و رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که آنها می توانند به اعتصاب یک معامله در روز یکشنبه یا دوشنبه صبح.

“اکثریت من حزبی و ما در حال همکاری نزدیک با حزب دموکرات می دانم که ما یک فرصت و یک فوریت به انجام کاری برای ما بیمارستان معلمان ما و آتش نشانان و بقیه در حال حاضر” پلوسی گفت: در ABC “این هفته است.”

“و سپس ما در حال آماده شدن برای ما آینده لایحه” پلوسی گفت. “کسب و کار خواهد شد که این پول را در یک مد به موقع.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بیش از 1.6 میلیون وام مورد تایید قرار گرفت برای کمک به شرکت های نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. بیش از 22 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در این چهار هفته اخیر.

اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک هنوز در انتظار برای بانک های خود را به فرایند از یک نرم افزار یا تایید اینکه آیا آنها واجد شرایط برای کمک های مالی از PPP صندوق.

این برنامه شده است برای انتقاد از ارائه پرداخت به برخی از کسب و کار از جمله رستوران های زنجیره ای. مثلا روت کریس استیک های زنجیره ای که دارای بیش از 5000 کارکنان به تازگی فاش کرد که آن را دریافت 20 میلیون دلار در وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو