دوم کشنده انفجار دیگ بخار در دو ماه در کارخانه در تامیل نادو کشته شدن 6

تامیل نادو Neyveli انفجار دیگ بخار: کسانی که مجروح شده اند و با عجله به بیمارستان خبر داد.

Cuddalore, Tamil Nadu:

شش نفر کشته و 16 دچار سوختگی در یک انفجار دیگ بخار در یک نیروگاه حرارتی در Cuddalore منطقه تامیل نادو صبح امروز.

این انفجار صورت گرفت در یک نیروگاه از دولت مرکزی متعلق به NLC هند محدود (که قبلا به عنوان شناخته شده Neyveli ذغال سنگ چوب نما Corporation Limited) در کوددلر حدود 180 متر از ایالت چنای. این دومین انفجار در نیروگاه در دو ماه.

تمام کسانی که مجروح شده بودند با عجله به بیمارستان آپولو در Chennai, مقامات گفت.

“دیگ بخار بود و نه در عمل. ما در حال بررسی این حادثه” Vikraman یکی از مدیران نیروگاه گفت.

“در میان شانزده زخمی و شش به طور منظم کارکنان و 10 قرارداد کارگران است. ما در حال جمع آوری اطلاعات از کسانی که درگذشت او اضافه شده است.

در یک صدای جیر جیر, اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه اسبق مرگ. “نگران برای یادگیری در مورد تلفات ناشی از یک انفجار در Neyveli نیروگاه دیگ بخار در تامیل نادو. سخن گفته اند به @CMOTamilNadu و مطمئن باشید همه ممکن است کمک کند. @CISFHQrs است که در حال حاضر در نقطه ای به کمک امداد کار می کنند. دعا برای اولین بازیابی از کسانی که مجروح,” او نوشت.

در ماه مه و هشت نفر از کارگران دچار سوختگی در انفجار یک دیگ بخار. در ماه مه و هشت کارگران در نیروگاه دچار سوختگی در یک حادثه مشابه. کارگران که زخمی در انفجار دیگ بخار شامل هر دو به طور منظم و قراردادی کارکنان.

شرکت تولید 3,940 مگاواتی برق است. این گیاه که در آن انفجار صورت گرفت حساب برای 1,470 مگاوات است. شرکت استخدام 27,000 از جمله 15,000 قراردادی کارگران است.

چندین مرگ و میر مربوط به حوادث در واحدهای صنعتی گزارش شده در دو ماه گذشته.

در روز شنبه دو نفر کشته و چهار نفر بودند به بیمارستان منتقل شد و پس از گاز به بیرون درز در ویساکاپاتنام واحد از شرکت Sainor علوم زندگی.

در مارس 11 نفر از جمله دو کودک کشته شدند و بیش از 1000 نفر بودند به بیمارستان منتقل شد و پس از گاز به بیرون درز یک شب در LG پلیمرها تسهیلات در Vizag. این حادثه بود که در مقایسه با بسیاری از سال 1984 بوپال نشت گاز یکی از بدترین حوادث صنعتی در تاریخ زمانی که گاز به بیرون درز از یک آفت کش های گیاهی توسط اتحادیه کاربید کشته و بیش از 3500.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید