دوم COVID-19 واکسن پاک برای فاز دوم آزمایشات انسانی در هند

Second COVID-19 Vaccine Cleared For Phase I, II Human Trials In India

بازارهای سهام جهانی شد خوش بین روز پنج شنبه پس از گزارش های دلگرم کننده در COVID-19 واکسن.

دهلی نو:

دارو کنترل کلی از هند را تایید کرده است شرکت دارویی Zydus Cadila به شروع فاز اول و فاز دوم انسانی آزمایش های بالینی از آن COVID-19 واکسن. این دومین واکسن پس از حیدرآباد بر اساس بهارات بیوتکنولوژی را COVAXIN به تصویب.

تولید کنندگان مواد مخدر در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن علیه این رمان coronavirus; رمان ویروس است که هرگز قبلا شناخته شده در انسان ساخت این کار از ایجاد یک واکسن است که بسیار سخت تر است.

هند پیشرو در تولید واکسن و داروهای عمومی است که انتظار می رود برای بازی در یک نقش کلیدی در این مسابقه با چند موسسه کار بر روی داروهای مختلف. وجود دارد حداقل 17 واکسن در حال آزمایش بر روی انسان در سراسر جهان در حال حاضر.

در ماه مه دولت گفت: به عنوان بسیاری از 30 گروه مشغول به کار بودند بر روی یک واکسن. یک مشاور علمی دولت گفت: تلاش های که به طور معمول در زمان 15 سال و ما هزینه 300 میلیون دلار می شد تغلیظ شده را به مدت 12 ماه است.

تلاش های مشابه در حال نصب در سراسر جهان با تعدادی از داروهای مختلف در مراحل مختلف آزمون. هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: AstraZeneca این واکسن احتمالا نامزد پیشرو.

بریتانیا شرکت در حال حاضر آغاز شده در مقیاس بزرگ اواسط مرحله آزمایش های انسانی این دارو توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه آکسفورد.

بازارهای سهام جهانی شد خوش بین روز پنج شنبه پس از یک COVID-19 واکسن از Pfizer و آلمان BioNTech داشت به خوبی تحمل می شوند در مراحل اولیه آزمایشات انسانی.

دیگر ممکن است واکسن در حال آزمایش شامل یک شرکت آمریکایی مدرن است که برنامه ریزی برای رفتن به فاز سوم کارآزمایی بالینی از اواسط ماه جولای.

چین ارتش اجازه داده شده است به استفاده از یک واکسن نامزد توسعه یافته در ارتباط با CanSino بیولوژیک. به گزارش رویترز این دارو نشان داد برخی از وعده در اوایل بالینی. این Ad5-nCoV یکی از هشت واکسن نامزدهای توسعه یافته توسط شرکت های چینی برای حرکت به آزمایش های انسانی.

به عنوان داروسازی شرکت تقلا برای پیدا کردن که دستیابی به موفقیت های بزرگ است که می تواند میلیون ها نفر در سود و جان میلیون ها نفر را نجات داد, کارشناسان هشدار داده اند که در اوایل واکسن ممکن است با محدودیت در آنچه که آنها می توانید انجام دهید.

این بیماری همه گیر در حال حاضر تحت تاثیر قرار بیش از پنج لاخ قربانیان در سراسر جهان از جمله 16,475 در هند. وجود حدود 1.1 کرور تایید موارد از جمله نزدیک به 6.2 لاخ در هند – چهارم بدترین آسیب دیده کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو