دانشمندان پیشنهاد 50 روز در 30 روز خاموش coronavirus مستند استراتژی

یک عابر پیاده گذشته بسته کردن مغازه ها خالی نایب السلطنه خیابان در لندن در تاریخ 2 آوریل سال 2020 به عنوان زندگی در بریتانیا همچنان در سراسر کشور مستند به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Tolga Akmen

پنجاه روز دقیق مستندات پس از 30 روز که در آن اقدامات کاسته می تواند یک استراتژی موثر برای کاهش Covid-19 مرگ و میر در حالی که برخی از سطح اقتصادی حفاظت از دانشمندان ادعا می کنند.

در اتحادیه اروپا حمایت مطالعه منتشر شده در روز چهارشنبه یک گروه از محققان از نه کشور شبیه سازی شده چگونه های مختلف مستند استراتژی خواهد تاثیر گسترش coronavirus.

شده اند وجود دارد تقریبا 5 میلیون نفر از Covid-19 تایید در سطح جهانی با بیش از 300 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از دولت ها تحمیل کرده اند نوعی از مستند به کاهش انتقال ویروس است. اما سیاستگذاران در سراسر جهان در حال حاضر محاسبه راه به تدریج بلند آن اقدامات به عنوان همه گیر وزن دارد به شدت در فعالیت های اقتصادی است.

دانشمندان پیشنهاد شده در این گزارش جدید که یک جایگزین موثر به روش نامحدود و یا خفیف تر مستندات می تواند متناوب اقدامات سختگیرانه تر با فواصل آرامش اجتماعی فاصله. موثر, تست, تماس, ردیابی و جداسازی استراتژی و همچنین تلاش برای محافظت از جامعه آسیب پذیر خواهد بود به طور مداوم در جای خود نگه داشته.

آنها مدل حالات مختلف در 16 کشور از جمله استرالیا و مکزیک و بلژیک و آفریقای جنوبی و نیجریه.

در سناریوی اول بدون کاهش و یا اجتماعی-فاصله اقدامات تحمیل شده بود. در هر کشور این منجر به تعدادی از بیماران نیازمند درمان در بخش مراقبتهای ويژه (Icu) به سرعت و به طور قابل توجهی بیش از ظرفیت موجود. در نهایت این امر منجر به 7.8 میلیون مرگ و میر در سراسر کشور از جمله در تجزیه و تحلیل محققان در گفت و طول مدت بیماری همه گیر خواهد بود تقریبا 200 روز در اکثر آن کشورها.

سناریوی دوم مدل نورد چرخه از 50 روز “کاهش اقدامات” پس از یک دوره 30 روزه که در آن کسانی که اقدامات آرام شد. تحلیلگران تعریف شده کاهش اقدامات به عنوان استراتژی است که به تدریج کاهش می یابد تعدادی از عفونت های جدید مانند اجتماعی فاصله بهداشت, قوانین جداسازی افراد مبتلا به ویروس, تعطیلی مدارس و محدود کردن مارکت ها. این اقدامات را شامل نمی شود در مجموع مستند.

این سناریو به احتمال زیاد به کاهش R تعداد — نرخ تولید مثل ویروس — به 0.8 در تمام کشورهای مورد مطالعه نشان داد. در حالی که آن را ثابت موثر برای سه ماه اول پس از اولین دوره آرامش دانشمندان دریافتند تعدادی از بیماران نیاز به ICU مراقبت خواهد بیش از ظرفیت بیمارستان. این امر منجر به 3.5 میلیون مرگ و میر در سراسر 16 کشورها مورد استفاده در شبیه سازی با این بیماری همه گیر در مدت حدود 12 سال در کشورهای با درآمد بالا و حداقل 18 ماه در کشورهای دیگر.

محققان همچنین مدل سازی یک سناریو سوم که شامل نورد چرخه سختگیرانه تر “سرکوب اقدامات” برای 50 روز پس از 30 روز آرامش دوره است. سرکوب اقدامات تعریف شد به عنوان کسانی که منجر به سریع تر کاهش در تعدادی از عفونت های جدید به دست آمده با استفاده از سخت مستند اقدامات در بالا از دیگر اقدامات کاهش.

در سومین دقیق ترین سناریو R تعداد کاهش خواهد یافت و به 0.5 و حفظ ICU تقاضا در ظرفيت ملي در سراسر همه کشورها دانشمندان به این نتیجه رسیدند. همانطور که بیشتر مردم باقی خواهد ماند مستعد به ابتلا به این ویروس در پایان هر چرخه این بیماری همه گیر خواهد بود طولانی و گذشته برای بیش از 18 سال در تمام کشور.

اما Covid-19 مرگ و میر در این بیماری همه گیر خواهد بود به طور قابل توجهی کاهش می یابد در این سناریو با بیش از 130,000 انتظار مرگ و میر در سراسر 16 کشور شامل تجزیه و تحلیل.

محققان اشاره کرد که فردی که نیاز به تعریف برای خود چه مدت زمان از فواصل خواهد گذشته خود را با توجه به نیازهای داخلی و امکانات.

پیوسته و سه ماه استراتژی دقیق سرکوب اقدامات خواهد بود که سریع ترین راه برای پایان دادن به این بیماری همه گیر با بسیاری از کشورها قادر به کاهش موارد جدید نزدیک به صفر در این سناریو دانشمندان گفت.

در ضمن اگر شل تر استراتژی کاهش شد به طور مداوم اعمال آن را فقط بیش از شش ماه برای موارد جدید به سقوط نزدیک به صفر است.

راجیو Chowdhury جهانی بهداشت اپیدمیولوژی در دانشگاه کمبریج و این گزارش منجر نویسنده گفت: سومین سناریو — دوار سخت سرکوب اقدامات با آرامش دوره — ممکن است اجازه می دهد جمعیت به “نفس” در فواصل.

“که ممکن است این راه حل پایدار به خصوص در منابع مناطق فقیر,” او گفت:.

اسکار فرانکو مدیر موسسه اجتماعی و طب پیشگیری در دانشگاه برن در سوئیس افزود که تحقیقات ارائه شده یک گزینه راهبردی برای کشورها برای کنترل بهتر Covid-19.

“وجود دارد هیچ پاسخ ساده به این سوال که استراتژی را انتخاب کنید,” او گفت:. “کشورها — به خصوص کشورهای کم درآمد — باید به وزن تا معضل جلوگیری از Covid-19 مربوط به مرگ و میر و بهداشت عمومی سیستم شکست با دراز مدت فروپاشی اقتصادی و مشکلات.”

صندوق بین المللی پول هشدار داده است که جهان در دوره به صورت عمیق ترین رکود اقتصادی از دهه 1930 با تشکر از coronavirus همه گیر پیش بینی است که اقتصاد جهانی خواهد قرارداد توسط 3 ٪ در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net