ذخیره تا 200 دلار در یک خلاء های جدید با تشکر از Dyson جولای 4th معاملات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در حال رفتن به یک کمی متفاوت تر از معمول بنابراین من قصد دارم به شما بگویم به جشن می گیرند با خرید یک خلاء های جدید به جای میزبانی BBQ. اما من هم قصد ندارم به نه گفتن شما برای خرید یک خلاء های جدید به جای میزبانی BBQ. واقعا اگر جشن هر تعطیلات درمان خودتان را به یک جدید Dyson باعث می شود شما شاد و برای آن—به خصوص زمانی که معاملات این خوب است! در حال حاضر Dyson به معاملات بزرگ در برخی از ما تمام زمان های مورد علاقه خلاء و همچنین به عنوان که اینده Lightcycle لامپ. در اینجا ما تراکم بالا از 4 جولای فروش به شتاب در حال حاضر.

Dyson طوفان V10 AnimalPro

یک مورد علاقه در میان دوستداران حیوان خانگی (و هر کسی که با فرش) سیکلون V10 AnimalPro بهینه سازی شده برای ارائه گشتاور بیشتر به فشار نایلون موی عمیق به فرش را انتخاب کنید تا بلند رفته خاک و موی حیوانات است. اما آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی بر روی سطوح سخت و شامل نه پیوست های مختلف برای مقابله با هر کار و همچنین به عنوان یک دیوار نصب شده ایستگاه docking.

خرید: Dyson طوفان V10 AnimalPro, $549.99 $399.99

Dyson توپ بزرگ چند طبقه

برای کسانی که ترجیح می دهند یک قوطی خلاء توپ بزرگ چند طبقه ارائه می دهد قدرتمند طناب دار تمیز کردن با یک توپ نورد و چوب طراحی پیشرفته برای مانور. این هوشمند بیش از حد—اگر توپ به قوطی همیشه راهنمایی بیش از آن را به طرزی جادویی به غرفه خود نشسته دوباره. به نظر می رسد مانند سحر و جادو, اما آن را در واقع فقط Dyson مهندسی پیشرفته.

خرید: Dyson توپ بزرگ چند طبقه $399.99 $299.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im