کارگران بهداشت نبرد بالاتر زباله در سطح مناطق مسکونی به عنوان coronavirus شیوع همچنان ادامه دارد

شهر نیویورک وزارت بهداشت کارگر با پوشیدن یک ماسک و دستکش جمع آوری زباله در میان coronavirus همه گیر در 30 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

کارگران بهداشت در سراسر کشور در حال تلاش برای تنظیم به غیر منتظره ای بالا زباله در سطح مناطق مسکونی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خاموش در بسیاری از نیروی کار در خانه.

زباله در مناطق مسکونی اتحاد مشخصی به میزان 40 درصد در برخی از نقاط کشور با توجه به یک شرکت چوب خط حساب کردن. به منظور تسهیل در منظقه و وانت, خدمات مدیریت پسماند شرکت ها اصرار خود کارگران و مشتریان به دنبال دفع مناسب پروتکل های.

برای مقابله با یورش برخی از کارگران بهداشت که بلند کردن و حمل و نقل زباله و زباله های دیگر آغاز کرده است به دو یا سه برابر این تعداد سفر آنها را به محله های مسکونی تحت شرایط عادی است.

اغلب گرفته شده برای اعطا بهداشت کارگران تبدیل شده اند بخشی از خط مقدم نگه داشتن نیروی کار این کشور که حتی به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد. و هر چند آنها تا حد زیادی به کار در پس زمینه از زندگی روزمره آنها ارائه خدمات است که تقویت زندگی راحت و تمیزی در سراسر کشور است.

“شما می توانید تمام زندگی خود را تا کنون که بدون تماس پس از یک آتش نشان و یا یک افسر پلیس اما شما نمی تواند بیش از چند روز بدون داشتن کارگران بهداشت در زندگی خود گفت:” بلیندا Mager, مدیر ارتباطات در نیویورک بهداشت بخش. “آنها مراجعه بلوک خود را حداقل دو روز در هفته و شما حتی ممکن است آن را می دانم! اما شما می خواهم آن را می دانم اگر آنها وجود ندارد!”

داده های جمع آوری شده در ماه دسامبر از اداره آمار نیروی کار نشان می دهد که افرادی که جمع آوری و دفع زباله و مواد قابل بازیافت کار پنجم خطرناک ترین کار در ایالات متحده است. Coronavirus به افزایش است که عامل خطر. همه گیر می افزاید: به ذاتی خطرات ناشی از این کار خطر ابتلا به این بیماری در حالی که دست زدن به زباله با مواد آلوده مانند استفاده از بافت ها یا ماسک صورت.

این داستان بر اساس گفتگو با مردم مرتبط به شش زباله حذف گروه در نیویورک و کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و آریزونا پنج کشور است که نشان دهنده برخی از بزرگترین مناطق در معرض خطر برای بهداشت کارگران است.

خطرات

در تلاش برای به حداقل رساندن کارکنان خطر ابتلا به بیماری های مختلف زباله حذف گروه اصرار دارند تا به دور از زباله های خود را با خیال راحت با “قرار دادن همه زباله در بسته کیف دستی و یا ظروف” گفت: David Biderman مدیر اجرایی و مدیر عامل پسماند Association of North America یا SWANA, یک سازمان غیر انتفاعی که طرفداران به صورت کارآمد مدیریت مواد زائد جامد.

“ما نمی خواهیم بهداشت مجموعه کارگران دست زدن به دور انداخته بافت و یا دیگر مواد از یک خانه که در آن کسی که آزمایش مثبت به coronavirus” Biderman گفت.

برخی از شرکت ها مانند فلوریدا بر اساس زباله های طرفدار آمریکا صادر راهنمایی در مورد نحوه رسیدگی به زباله. این شرکت با ایجاد یک بروشور که آموزش “مشتریان در مورد چگونه به درستی از خود دور زباله و بازیافت برای محافظت از خود و ما خدمه است که در دسترس است برای دانلود در وب سایت ما” گفت: Ron پچورا معاون ارشد رئیس جمهور از زباله Pro ایالات متحده آمریکا است که در عمل در 11 متحده است.

افزایش ایمنی پروتکل تمدید نیز به شرکت های خود را. کارگران بهداشت دریافت کرده اند دستکش و ماسک و ضد عفونی محصولات از کارفرمایان خود را به حداکثر رساندن ایمنی خود را. و آنها را تشویق به عمل اجتماعی فاصله در حالی که جمع آوری زباله.

“به طور سنتی همه همیشه عینک دستکش. اما در حال حاضر هر کس می پوشد نازک, لاتکس, دستکش در داخل, در علاوه بر این به ضخامت دستکش در خارج گفت:” جاش آیزنشتاین مدیر توسعه جامعه در پیست اتومبیلرانی Filco و بروکلین, نیویورک, شرکت مدیریت مواد زائد.

بهداشت کارگران تمیز کردن و ضد عفونی کردن خیابان های Skidrow در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 20, 2020 در لس آنجلس ،

Tommaso Boddi | گتی ایماژ

کامیون ها تمیز و ضد عفونی غالبا به گفته یک سخنگو از جمهوری خدمات آریزونا مبتنی بر جمع آوری زباله عامل شرکت در 41 متحده و پورتوریکو.

“همه ما از امکانات و تجهیزات در افزایش تمیز کردن برنامه شستشو برنامه ریزی شده چندین بار در هر روز” سخنگوی گفت.

در آریزونا جدید پروتکل های ایمنی توسعه یافته به مراکز پردازش بیش از حد, که در آن کارکنان از هم جدا شده توسط “محافظ پلاستیکی موانع برای کمک به آنها را امن نگه دارید.”

SWANA تخمین می زند که نزدیک به 1000 بهداشت کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر کشور “اکثر آنها در شهر نیویورک شهری منطقه” Biderman گفت. اما این احتمال وجود دارد که این کارگران قراردادی به این ویروس به دلیل “جامعه گسترش نه در تماس با سطل زباله,” او اضافه شده است.

خوشه های مسکونی زباله

زباله در میان خانه های مسکونی افزایش یافته است که اکثر آمریکایی ها ماندن در خانه در زیر پناهگاه در محل سفارشات.

“مسکونی زباله حجم افزایش یافته است و بین 5% تا 35% بسته به موقعیت به عنوان آمریکایی ها شده اند و ماندن در منزل و تولید بیشتر زباله و بازیافت” Biderman گفت.

در مدیریت پسماند مستقر در تگزاس مسکونی هدر رفت 25 درصد با توجه به Janette Micelli مدیر امور خارجی.

به نگه دارید تا با غیر منتظره حجم زباله های مختلفی شرکت های بهداشت را به حالت تعلیق در انبوه وانت خدمات این معنی است که بهداشت کارگران به طور موقت جلوگیری از چیدن مواد بزرگ مانند پرتاب کردن مبلمان.

حدود 80 جوامع در سراسر کشور گزارش کرده اند به طور موقت تعلیق در منظقه بازیافت و یا زباله های حیاط مجموعه, با توجه به برآورد از SWANA.

“این بود که این جوامع و بهداشت و ادارات باید پهنای باند محدود و منابع, و نیاز به استفاده از دارایی های خود را (و کامیون و مردم) به جمع آوری زباله” Biderman توضیح داد. برخی از جوامع را آغاز کرده اند برای از سرگیری این خدمات است.

در جنوب کالیفرنیا بهداشت کارگران را تعطیل برخی از تجهیزات بازیافت به دلیل ناتوانی در حفظ فاصله کافی بین کارگران باعث برخی از منظقه بازیافت به پایان رسید تا در محل های دفن زباله.

در همین حال برخی از شرکت ها تغییر کرده اند برنامه های خود را به نگه دارید تا با افزایش نیاز به حذف مواد زائد.

پناهگاه در محل دستورالعمل باعث شده آمریکایی ها به “پرتاب روزمره خود گفت:” پچورا زباله Pro ایالات متحده آمریکا است که دیده می شود 40 درصد افزایش مسکونی زباله در برخی از مناطق.

“به جای قرار دادن مواد خود را قبل از رفتن به محل کار آنها شده است با قرار دادن مواد خود را پس از کامیون ما باید سرویس خود را در خیابان ها و در نتیجه افزایش تماس ها در مورد از دست رفته پول” پچورا گفت.

علاوه بر این ضایعات Pro ایالات متحده آمریکا کارگران گزارش شده است تعداد بيشتری از “اقلام فله” از جمله تلویزیون و تشک در فلوریدا. این نشانه ای است که بسیاری از آمریکایی ها در حال استفاده از زمان در خانه به انجام برخی از تمیز کردن بهار سنگین.

“این حجم قابل توجهی منجر به افزایش هزینه به عنوان کامیون در حال پر کردن و باید به دور و سپس بازگشت به همان راه را برای تکمیل” پچورا گفت.

تجاری زباله می افتد

به عنوان مسکونی ضایعات افزایش می یابد تجاری ضایعات در حالت سقوط آزاد غلت به دلیل بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار و اقامت در خانه دستورالعمل.

بزرگترین ضربه به تجاری زباله رخ داده است “در شهرهای بزرگ” با توجه به SWANA را Biderman.

پیست اتومبیلرانی Filco در بروکلین دیده است تجاری زباله رها کردن 50 درصد از این بیماری همه گیر رسید.

تجاری حذف مواد زائد از مکان هایی مانند رستوران ها و کسب و کارهای کوچک تنها می تواند توسط بخش خصوصی متعلق به حذف ضایعات شرکت در نیویورک است.

هنگامی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صادر سفارشات از ایالت خاموش شدن ناگهانی کسب و کار در نیویورک زباله حذف شرکت ها شروع به رها کردن.

“خصوصی ترین carters عامل با کمتر از کامیون به عنوان بسیاری از مشتریان هستند نه عامل و نه تولید زباله و در نتیجه کمتر کامیون ها نیاز به جمع آوری به کاهش زباله گفت:” آیزنشتاین از Filco.

و کسب و کار است که مانده اند باز به ارائه خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها باید خود را کاهش زباله های آیزنشتاین گفت: به احتمال زیاد به دلیل مشتریان کمتر شده اند وارد است.

برخی از این کسب و کار “درخواست کاهش در فرکانس خود را از وانت. هفته پیش هنگامی که کسب و کار بودند مجبور به بستن بسیاری از رسیده به ما به تعلیق سرویس,” او گفت:.

رفتن به جلو

وجود اجماع در مورد آنچه که در آینده در شرایط زمانی که coronavirus همه گیر خواهد شد و می میرند و یا اینکه آیا این تغییرات به چوب در اطراف در فاضلاب میباشد.

برخی از زباله حذف شرکت گفت: CNBC آنها بر این باورند که کشور در حال حاضر آمار اوج خود اضافه کرد که آنها انتظار مسکونی حجم کاهش و تجاری به افزایش حجم جلو می رویم.

“در چند هفته گذشته ما شروع به دیدن مشتریان reengage با ما به عنوان آنها برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار خود را” سخنگوی جمهوری خدمات گفت. “با فرض این روند ادامه ما بر این باورند که بدترین پشت سر ما و حجم را پی در پی بهبود از اینجا.”

برای آیزنشتاین از پیست اتومبیلرانی Filco این نگران است که تجاری ضایعات را ادامه خواهد داد رنج می برند و حتی به عنوان کسب و کار نیویورک باز کردن. او پیش بینی یک “شروع کند” هنگامی که کسب و کار از سرگیری عملیات به دلیل “کارکنان ممکن است بخواهید برای بازگشت” و “هیچ کس می خواهد به محدود در حال حاضر حتی اگر همه ما معمولا مانند ماهی تن ماهی در یک می تواند در مترو است.”

“فقط به این دلیل آنها در حال باز کردن آنها ممکن است در ظرفیت کامل نیست و ممکن است تولید به عنوان زباله,” او گفت:, پیش بینی های تجاری ضایعات وانت ممکن است تبدیل به یک “در تماس نوع از خدمات” در ماه های آینده.

دیگر زباله های راهنمای شرکت در حال برنامه ریزی برای موسسه بیشتر تغییرات دائمی بر اساس تنظیمات مجبور با این بیماری همه گیر.

پچورا زباله Pro ایالات متحده آمریکا و به عنوان مثال گفت: این شرکت همچنان به نگه داشتن سهام “افزایش منابع از PPE و مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات خواهد شد که به راحتی در دسترس در یک لحظه متوجه است.” علاوه بر این ممکن است که برخی از مردم می خواهم “آن تیم های منابع انسانی و ارتباطات” ممکن است کار از خانه به طور منظم تر در آینده است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است. فصل طوفان نزدیک است و معلوم نیست که چگونه آن را بازی کرد و همراه با این بیماری همه گیر.

پچورا گفت: زباله Pro ایالات متحده آمریکا پیش بینی “سنبله در حیاط جمع آوری زباله” هنگامی که فصل طوفان می آید در اطراف در فلوریدا. “هزاران نفر از ما 11 مشتریان دولت در حال آماده شدن برای فصل طوفان است که پیش بینی می شود شدید در این سال,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>