“قربانی نمی خواهد فراموش شود”: PM سربازان پلیس کشته در J&K

'Sacrifice Won't Be Forgotten': PM On Soldiers, Cop Killed In J&K

نخست وزیر نارندرا توییتی بعد از ظهر امروز در Handwara روبرو می شوند. (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی بعد از ظهر امروز پرداخت می شود, غنی مراسم تجلیل از پنج پرسنل امنیتی که در عمل کشته شدند در جامو و کشمیر را Handwara شهر در طول یک مشترک عملیات ضد تروریستی توسط نیروهای مسلح و J&K پلیس. “آنها انسانهای با شهامت و فداکاری هرگز فراموش نخواهد شد” PM مودی توییتی.

پنج نفر از پرسنل یک عملیات مشترک تیم – که دو تن از افسران ارتش و دو سرباز و یک پلیس – کشته شدند پس از آنها زیر آتش سنگین آمد از تروریست ها در برخورد در Handwara منطقه Kupwara منطقه در شمال کشمیر حدود 70 متر از سرینگر پایتخت آغاز شد که در روز شنبه ادامه داد و در اواخر شب.

“مراسم تجلیل از شجاع ما سربازان و پرسنل امنیتی و شهادت در Handwara. خود را بگیریم و قربانی هرگز فراموش نخواهد شد. آنها در خدمت ملت با نهایت فداکاری و کار خستگی ناپذیر برای محافظت از شهروندان ما. تسلیت به خانواده و دوستان” ساعت مودی توییتی.

پنج عضو تیم که شامل تزئین افسر ارتش سرهنگ Ashutosh Sharma, نجات چندین غیر نظامی با توجه به بیانیه رسمی قبل از آنها آمد زیر آتش. دو تروریست نیز کشته شدند در طول عملیات امنیت. یکی دیگر از مقامات ارشد ارتش – عمده Anuj Sood – کشته شد در طول عملیات.

در ادای احترام در توییتر, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه نوشت: “من تعظیم به ما سربازان و پرسنل امنیتی شهید در حالی که حفاظت از سرزمین مادری ما در برخورد با تروریست ها در Handwara در جامو و کشمیر. ملت همیشه مدیون خود قربانی عالی. من عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده های داغدیده.”

صبح امروز وزیر دفاع Rajnath Singh توئیتر خود نوشت: “هند می ایستد شانه به شانه با خانواده این شجاع شهدا.”

در یکی دیگر از توییت نوشت: “از دست دادن ما سربازان و پرسنل امنیتی در Handwara(J&K) عمیقا نگران کننده و دردناک است. آنها نشان دادند که نمونه شجاعت در مبارزه خود را در برابر تروریست ها و جانفشانی در حالی که خدمت به کشور است. ما هرگز خود را فراموش شجاعت و فداکاری است.”

“عملیات در Handwara, J&K برجسته و تعیین نیروهای امنیتی برای حفاظت از زندگی مردم” رئیس دفاع کارکنان Bipin Rawat در بیانیه ای گفت.

رئیس ارتش ستاد کل MM Naravane و تمام صفوف ارتش هند نیز تحسین “جانفشانی” از تیم مشترک. “این عملیات نمونه واقعی سنت و اراده قوی از #SecurityForces برای حفاظت از جان خود و شهروندان است. افسر فرمانده برجسته از جلو همراه با دیگران است شهادت به شعار خدمات قبل از خود” یک صدای جیر جیر توسط ارتش هند به عنوان خوانده شده.

پنجاب وزیر Amarinder سینگ اعلام کرده کار دولت و lakh 10 تومان غرامت برای خانواده سرباز خود را از دولت Naik راجش کومار – که بخشی از Handwara عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>