روسها به پوتین شانس خود را برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 پس از انتخابات

اعضای محلی کمیسیون انتخابات خالی شدن صندوق های رای در یک ایستگاه رای گیری پس از یک رای در سراسر کشور در اصلاحات قانون اساسی در اوکراین در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.

الکساندر NEMENOV

روس ها باید اکثریت رای به نفع تغییرات در قانون اساسی این کشور را قادر می سازد که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به طور بالقوه باقی ماندن در قدرت تا 2036.

با همه آرا شمارش کمیسیون انتخابات گفت: شنبه صبح که نهایی شمارش نشان داد 77.9 درصد از کسانی که رای داده بودند در حمایت از اصلاحات مربوط به قانون اساسی روسیه و 21.2 درصد در برابر دولت خبرگزاری ریا نووستی گزارش داد. داده ها نشان داد میزان مشارکت 65% کمیسیون گفت.

اصلاحات قانون اساسی پوشش یک قایق از مسائل اعم از حداقل دستمزد و حقوق بازنشستگی به پوتین حق اجرا به صورت دو شش ماه شرایط را در دفتر. 67 سال را در ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024.

رای گیری در اصلاحات قانون اساسی صورتحساب به عنوان یک همه پرسی اما در واقع این تغییرات در حال حاضر تصویب شده است توسط پارلمان روسیه و رای عمومی دیده می شد به عنوان یک حرکت برای مشروعیت بخشیدن به اصلاحات. پوتین هنوز به صراحت اعلام کرد که او اجرا خواهد شد دوباره.

منتقدان کرملین می گویند رای بود و نه شفاف و نه انجام شده با توجه به معمول انتخاباتی استانداردهای; صندوق های رای تعیین شد مرسوم در مراکز رای گیری بلکه در پیاده رو و در زمینه ها و پارک ها.

برخی از رای دهندگان — کسانی که در مسکو و منطقه نیژنی نووگورود — قادر به رای دادن آنلاین و یا از خارج از کشور و یک فضانورد حتی رای دادند از فضا را به عنوان او است مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی. بحث برانگیز مشوق بودند همچنین بنا به گزارش ارائه شده به رای دهندگان با گزارش از جوایز برای grabs در برخی از نظر سنجی.

روسیه انتخاباتی کمیسیون رد اتهامات بی نظمی اما گفت در توییتر است که آن را تا به حال دریافت چند شکایت و تا به حال اقدامات لازم برای جلوگیری از دو رای گیری. همچنین گفت: لیست رای دهندگان خواهد بود بررسی و تایید شده.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می دهد یک آدرس تلویزیونی به ملت روسیه در منطقه تور در 30 ژوئن 2020.

میخائیل KLIMENTYEV

سیاستمدار مخالف پوتین که به شدت با انتقاد از انتخابات روش در طول هفته رای به نام آن نامشروع. “ما هرگز به رسمیت شناختن این نتیجه” Navalny گفت: حامیان در یک ویدئو رویترز گزارش داد. Navalny گفت در توییتر مخالفان را به تمرکز تلاش خود را در انتخابات منطقه ای بعد از این سال در تلاش خود را برای شکست حزب حاکم روسیه متحد.

“بهترین واکنش به آنچه اتفاق افتاده است و نه ناامیدی و اضطراب اما بسیج هزاران نفر از ناظران این سقوط و شکست روسیه متحد در انتخابات منطقه ای که در آن حداقل برخی از روش مانده است” Navalny توییتی.

پوتین در سخنرانی روز شنبه در آستانه آخرین روز رای گیری, دعوت از روسها برای رای دادن هر چند او اشاره نمی کند که چگونه تغییر خواهد اصلاح قوانین به دفتر ریاست جمهوری که “تنظیم مجدد ساعت” در ریاست جمهوری پوتین.

“ما در حال رفتن برای رای دادن به کشوری که در آن ما می خواهیم به زندگی می کنند با برش لبه آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی قابل اعتماد سیستم حمایت اجتماعی و موثر دولت پاسخگو به مردم گفت:” در یک ملی آدرس پس از رونمایی یک وطن پرست از بنای یادبود سربازان شوروی.

“ما در حال رفتن برای رای دادن برای یک کشور به نفع که ما کار کرده اند و آن ما می خواهم برای انتقال به فرزندان و نوه های ما.”

پوتین دیده است محبوبیت خود را کاهش در ماه های اخیر به حدود 60 درصد far cry از نزدیک به 90 درصد تصویب امتیاز دیده می شود در اواسط سال 2015 با توجه به مستقل Levada مرکز.

رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفته برای برخی از آنچه باید به عنوان یک دست-رویکرد همه گیر: روسیه سومین شماره از موارد در رابطه با 653,479 گزارش شده عفونت به تاریخ و 9,521 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im