روس ها ادعا می کنند که یک درمان موثر برای coronavirus که بیمارستان ها شروع خواهد شد با استفاده از در ماه ژوئن

تمام قرص آبشار پایین کانال یک دستگاه بسته بندی در تولید Favipiravir داروهای ضد ویروسی, یک سرمایه گذاری مشترک بین روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) و ChemRar گروه در یک کارخانه در Khimki روسیه در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

بلومبرگ

روسیه را تایید کرده است یک ضد آنفلوانزا دارو برای درمان Covid-19 و شروع به ارائه دوره های دارو Avifavir برای بیمارستان ها در ماه ژوئن به روسیه و ثروت صندوق (RDIF).

RDIF ارائه بودجه به روسیه را توسعه و تولید مواد مخدر است که بر اساس favipiravir ضد آنفلوانزا مواد مخدر برای اولین بار توسعه یافته در ژاپن تحت نام Avigan در 50-50 سرمایه گذاری مشترک با شرکت دارویی ChemRar.

اولیه دادگاه به نظر می رسد نشان می دهد که این می تواند کوتاه شدن زمان بهبودی برای بیماران مبتلا به Covid-19. مرحله نهایی Avifavir بالینی شامل 330 بیماران ادامه دارد RDIF و ChemRar گفت: اما روسیه وزارت بهداشت در روز شنبه در حال حاضر به طور موقت تایید استفاده از مواد مخدر به عنوان یک coronavirus درمان است.

“این یک عمده قدم بزرگ رو به جلو” RDIF مدیر عامل کیریل Dmitriev گفت CNBC دوشنبه.

“ما اعتقاد داریم در حال حاضر وجود دارد تنها دو داروهای ضد ویروسی در برابر ویروس که واقعا موثر هستند کسانی که remdesivir انجام شده توسط ایالات متحده و این favipiravir که همچنین وعده های قابل توجه گفت:” CNBC “Squawk Box اروپا است.”

RDIF و ChemRar گروه روز دوشنبه گفت که آنها ارائه خواهد شد 60,000 دوره از Avifavir به بيمارستان در ماه ژوئن آنها گفت: ترویج آن به عنوان میان جهان اول coronavirus درمان به تایید شود.

“Avifavir روسیه است اولین Covid-19 و مواد مخدر نشان داده شده است اثر بخشی بالا در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در طول آزمایش های بالینی. Avifavir به دریافت گواهی ثبت از وزارت بهداشت فدراسیون روسیه. بنابراین Avifavir تبدیل شده است اولین Favipiravir مبتنی بر مواد مخدر در جهان تایید شده برای درمان Covid-19” آنها در بیانیه ای گفت:.

با توجه به اطلاعات دریافت شده از قبل کارآزمایی بالینی داروی 65 درصد از 40 بيمار آزمایش منفی برای coronavirus پس از پنج روز از درمان بود که دو برابر بالاتر از استاندارد درمانی گروهی RDIF و ChemRar گفت: در ماه گذشته.

روسیه سوم بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد در رابطه با 405,843 با توجه به داده های گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. رسمی مرگ و میر پایین باقی می ماند اما در 4,693.

روسیه یک بازیکن مثبت’

انگلستان است که با توجه به میزبان های مجازی جهانی واکسن در اجلاس سران در ماه ژوئن 4 با هدف افزایش سرمایه گذاری بین المللی در واکسن تحقیق و توسعه است. این همکاری زمانی که می آید به بهداشت جهانی ارائه شده است رو به یک چالش بزرگ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه گذشته که ایالات متحده آمریکا به خروج از سازمان بهداشت جهانی که در تلاش است تا منجر به یک رویکرد جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت در مورد نیاز به قرار دادن اختلافات سیاسی را کنار Dmitriev با تاکید بر اهمیت همکاری جهانی در مبارزه با Covid-19. او گفت: RDIF و ChemRar گرفته بود “خطر عمده” برای سرمایه گذاری در دارو و امکانات تولید قبل از آن تصویب شد. به این ترتیب, او گفت روسیه باید نگاه “به عنوان یک بازیکن مثبت برای جهان است.”

“من فکر می کنم این مهم است برای بسیاری از کشورها به همکاری … بدون شک وجود دارد که ما قادر به موفقیت تنها از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات ما با کشورهای دیگر دریافت اطلاعات ما از دیگر کشورهای ژاپن شده است به یک شریک بزرگ و تنها با همکاری با یکدیگر ما می توانیم واقعا پرداختن به این موضوع است.”

“این بسیار منفی است که بسیاری از مردم در حال تلاش برای رقابت با کشورهای دیگر و من فکر می کنم این بسیار مهم است با کروناویروس برای قرار دادن اختلافات سیاسی را کنار بگذارند. من انتظار می رود بسیاری از مقالات گفت: “روسیه این ادعا در مورد این دارو’. ما ادعا نمی کنیم در حال های بسیار از اخبار مثبت است که جهان نیاز به گرد هم می آیند و همه باید سهم مثبت, اطلاعات, اطلاعات مفید برای مبارزه با ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>