3,100 تومان کرور روپیه از ساعت مراقبت صندوق اختصاص داده شده برای پنکه مهاجران

Rs 3,100 Crore From PM CARES Fund Allocated For Ventilators, Migrants

Lakhs از مردم در سمت چپ بدون غذا و سرپناه و یا درآمد توسط هند ناگهانی coronavirus مستند.

دهلی نو:

3,100 تومان کرور روپیه از نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری و یا PM-مراقبت صندوق استفاده خواهد شد برای مبارزه با کروناویروس بحران دولت اعلام کرده روز چهارشنبه در میان فشار برای شفافیت در آن ملی جدید جنگ قفسه سینه.

“از 3,100 تومان کرور مجموع حدود 2,000 تومان کرور روپیه اختصاص داده خواهد شد برای خرید هواکش تومان به 1000 کرور روپیه خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت از کارگران مهاجر و 100 تومان کرور داده خواهد شد برای حمایت از واکسن توسعه” نارندرا نخست وزیر دفتر در بیانیه ای گفت.

تخصیص خواهد پرداخت 50,000 “ساخته شده در هند” هواکش که ارائه خواهد شد به دولت-اجرای COVID-19 بيمارستان در همه کشورها و سرزمین های اتحادیه درمان بیماران مرگبار بیماری تنفسی است.

تومان به 1000 کرور روپیه اختصاص داده شده برای کارگران مهاجر را در اختیار دولت قرار می گیرد و در اختیار منطقه جمع و یا شهرداری در کمیسیون برای ارائه غذا و سرپناه و خدمات پزشکی و درمان و حمل و نقل.

“دولت/UT-حکیم بودجه منتشر خواهد شد وزنها از (یک) مردم از دولت/UT طبق سرشماری سال 2011 – 50 درصد وزنها (b) تعداد مثبت COVID-19 مورد عنوان در تاریخ – 40% وزنها و (ج) سهم برابر (10% وزنها) برای همه کشورها/UTs برای اطمینان اساسی حداقل مبلغ برای همه کشورها” دولت در بیانیه ای گفت:.

Rs 100 کرور مشخص شده برای توسعه واکسن صرف خواهد شد تحت نظارت دولت اصلی مشاور علمی برای کمک به هند, دانشگاه, راه اندازی و صنعت داروسازی است که گرد هم آمده اند برای تحقیق به آن اضافه شده است.

PM مراقبت صندوق تشکیل کابینه در مارس 27, توسط اعتماد با PM مودی به عنوان رئیس و عضو ارشد اعضای کابینه به عنوان امنا.

این صندوق که قبول مالیاتی-رایگان کمک های مالی از افراد و شرکت ها دیده است چندین با مشخصات بالا سهم تقریبا از تمام گروه صنعتی ستاره های فیلم ها و ادارات دولتی از شیوع کروناویروس.

شده اند وجود دارد چند درخواست از نخست وزیر, شرکت ها اشاره کرد و چهره های عمومی به منظور کمک به صندوق. کارکنان از شرکت های دولتی نیز خواست برای کمک به این صندوق است.

اما احزاب مخالف مطرح کرده اند سوال در مورد ضرورت این صندوق زمانی که نخست وزیر ملی امداد صندوق (PMNRF) در حال حاضر وجود دارد از سال 1948.

چندین رئیس وزیران نیز مطرح شده و سوالات و شک و تردید بیش از این اولویت به PM مراقبت صندوق بیش از خود دولت بودجه امداد.

ماه گذشته منابع در حسابرسی و حسابرس کل هند (CAG) گفت: NDTV آنها را تفتیش صندوق. صندوق خواهد بود حسابرسی توسط “حسابرسان مستقل خواهد شد که منصوب امنا” دولت منابع گفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net