روی شاخ وگاس دو Siegfried & Roy مرده در 75 از coronavirus

زیگفرید Fischbacher (L) و روی شاخ این دو Siegfried & Roy.

ایسنا استیو مارکوس

روی شاخ نیمی از مشهور لاس وگاس سحر و جادو و سرگرمی duo Siegfried & Roy درگذشت از عوارض مربوط به coronavirus شریک زیگفرید Fischbacher در بیانیه ای گفت جمعه. او 75.

ماه گذشته شاخ آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 یک سخنگوی duo گفت. او درمان در لاس وگاس بیمارستان.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

“امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست” Fischbacher گفت. “از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید.”

آنها را در نشان می دهد در لاس وگاس برای چندین دهه و کار خود را با گربه های بزرگ تبدیل به یک جزء اصلی از سرگرمی در نوار.

در سال 2003 یک 380 پوند ببر Mantecore بیت شاخ گردن در طول یک نمایش در سراب لاس وگاس. آن را کشیده و او را خارج از صحنه. حمله خرد خود را نای و چپ و سپس از 60 سال تا حدی فلج پایان طولانی در حال اجرا “Siegfried & Roy” تولید.

شاخ متولد شد و در زمان جنگ آلمان به عنوان “بمب های انفجار در اطراف” مادرش با توجه به این جفت ارز در وب سایت.

این دو ملاقات بیش از 60 پیش زمانی که آنها مشغول به کار در کشتی کروز شاخ به عنوان مباشر و Siegfriend به عنوان یک شعبده باز با توجه به این بیانیه. شاخ به پایان رسید با کمک عمل می کنند.

“Roy شد یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این نهایی روز” Fischbacher گفت. “من صمیمانه قدردانی به تیم از پزشکان و پرستاران و کارکنان در Mountain View در بیمارستان کار می کرد که قهرمانانه در برابر این ویروس موذی است که در نهایت در زمان روی زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im