ربات پیشخدمت مانکن و پشت بام ناهار خوری: چگونه ما شروع به رفتن به رستوران دوباره

مانکن نشان دادن محلی طراحان مد لباس در یک رستوران در ویلنیوس, لیتوانی, در یک ابتکار طراحی شده اجتماعی را حفظ فاصله. لیتوانی کاسته مستند محدودیت در 18 مه سال 2020 است.

GoVilnius

ماسک های اجتماعی فاصله و فضای خالی را برای بهترین تجربه ناهار خوری اما این اقدامات رستوران ها ممکن است مجبور به مقابله با زمانی که آنها به طور آزمایشی شروع به بازگشایی شده است.

صنعت مهمان نوازی است شکسته شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. در ایالات متحده در رستوران از دست داده و 80 میلیارد دلار از طریق آوریل, با توجه به انجمن ملی رستوران در حالی که انگلستان در بخش مهمان نوازی دیدم 97 درصد کاهش در درآمد برای 6 هفته به مارس 22 با توجه به تجارت بدن u. k. مهمان نوازی.

و در حالی که کسانی که در این بخش است که تمرکز بر takeout ممکن است باید زمان آسان تر از بازگشایی مجدد رستوران مجلل است که تکیه بر خود و محیط — و همچنین به عنوان مواد غذایی خود را — در حال آمدن است تا با راه های خلاقانه برای بازگشایی, که در انگلیس خواهد بود 4 ژوئیه در اولین. تحقیقات از شرکت پپسی Foodservice نشان می دهد که این صنعت وارد خواهد شد “محدود بازیابی” فاز تخمین زده می شود به گذشته از ماه ژوئن تا دسامبر.

پردازنده Gunewardena اجرا می شود D&D لندن یک شرکت است که در عمل بیش از 40 رستوران ها و سالن های در انگلستان سرمایه نیویورک و پاریس از جمله Quaglino را در لندن به سنت جیمز منطقه و Queensyard در هادسون متری توسعه در منهتن. او می گوید: اولویت این است که به کارکنان و مشتریان احساس امن و تیم او در حال کار بر روی طرح بندی جدول به کار در اطراف اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و همچنین به دنبال در سبک های مختلف از تجهیزات حفاظت شخصی. اما آن را وزوز از eateries که تساوی مردم او متحده است. “(ایمنی) انبوه مسئله مهم است, اما همچنین ما در حال کار بر روی چگونه ما را در این محیط احساس خوب,” او گفت: CNBC از طریق تلفن.

تراس لا Pont de la Tour رستوران در لندن است. فضاهای باز هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به محبوب به عنوان مستندات سهولت.

D & D لندن

“ما نمی خواهیم مردم را به زمانی که آنها رفتن به رستوران ما به احساس به عنوان اینکه آنها در حال رفتن به یک بیمارستان, آنها در حال رفتن وجود دارد به خوردن و معاشرت” اعلام کرد.

“اگر شما یک رستوران و شما را به دور نیمه پوشش می دهد و وجود دارد فقط فضای خالی در بین, به نظر می رسد بسیار بی روح. ما را رستوران نمی مانند که (به هر حال) به خاطر آنها تزئین شده … ما به دنبال در چیزهایی مانند صفحه نمایش و کشاورزان و نمایش … که یک بخش بسیار مهم از ما چگونه باز کردن رستوران ها — به لباس آنها را در راه است که مردم احساس به عنوان اگر وزوز وجود ندارد.”

رسانه های دیگر ممکن است نگاهی به راه های دیگر برای پر کردن صندلی های خالی. “صاحبان رستوران در حال رفتن به تبدیل شدن به خلاق … استفاده از مانکن و یا حیوانات نشسته در انتخاب فاصله جداول” با توجه به جیم بالی مدیر عامل استراتژیک عملیات در رستوران سرمایه گذاری شرکت بهار در یک ایمیل به CNBC.

یکی آمستردام رستوران راه اندازی فردی گلخانه در تراس خود را برای جدا کردن شام و این چیزی است D&D لندن است که به دنبال در, همراه با برخی از گزینه های غیر معمول. “ما شده اند با نزدیک شدن … در مورد روبات ها. آنها حدود هفت یا هشت هزار (پوند) و آنها نسبتا محدود در ارتباطات خود را, اما آنها بسیار کارآمد و … آنها می تواند در خدمت مردم در رستوران ها. آن را طولانی مدت آن ممکن است کمی از سرگرم کننده” Gunewardena اعلام کرد.

در Novy را Brasserie در هاگن آلمان مهمان در حال خدمت در جداول در گلخانه های کوچک برای حفظ اجتماعی فاصله قوانین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برند Thissen | تصویر داد via Getty Images

در حالی که D&D نیز با توجه به داشتن شام سفارش خود را از طریق گوشی های هوشمند, Gunewardena می خواهد برای حفظ تعامل انسان با خدمات کلیدی به آن رستوران’ موفقیت است. او همچنین فکر کردن در مورد داشتن کارکنان قرار دادن مواد غذایی در خدمت جداول در مجاورت شام’ جداول بنابراین مردم می توانند در رسیدن به وعده های غذایی خود را و فاصله نگهداری می شود.

جدول فاصله از اهمیت حیاتی است. سازمان جهانی بهداشت دستورالعمل های وزارت امور خارجه که در محل کار, مردم باید حداقل یک متر از هم جدا اگر چه بسیاری از کشورهای در حال گفتن شهروندان به ماندن دو متر از هم جدا و از جمله بریتانیا و ایالات متحده آمریکا

“هنگامی که ما در این طرح از رستوران ما اگر شما پیاده سازی اجتماعی در فاصله دو متر در شرایط گسترده ما قطع ما ظرفیت 60 و 65% و آن را بسیار دشوار است تحت هر شرایطی برای باز سودآوری,” Gunewardena اعلام کرد. “اگر شما پیاده سازی اجتماعی در فاصله یک متری, پس از آن که یک مشکل بزرگ است. از دست دادن خود را از ظرفیت تنها 30, 35% و قابل اجرا است.” یکی از راه های به کار در اطراف این ظرفیت محدودیت ممکن است برای باز کردن دیگر, پس از یک ناهار خدمات ممکن است شروع و در ساعت 11 صبح و همچنان فراتر از 3 بعدازظهر به او اضافه شده است.

شام همچنین ممکن است به اطلاعات تماس خود را — در برخی از ایالات آمریکا هستند مورد نیاز برای سلامت ردیابی تلاش با توجه به پروتستان هستند.

ساخت و استفاده از فضای باز است و راه دیگر داشتن مردم شام خوردن با خیال راحت. وجود دارد یک باغ بر روی پشت بام D&D 14 تپه رستوران در لندن مالی منطقه شهرستان و Gunewardena در حال برنامه ریزی برای مذاکره دسترسی با ساختمان صاحبخانه برای خدمت به شام وجود دارد.

در Lighterman یک canalside رستوران در یک redeveloped منطقه از کینگ کراس لندن, مدیر عامل Ankur Wishart همچنین امیدوار است برای اطمینان بیشتر از محل فضاهای باز گسترش اندازه خود را اگر او می تواند به طور موقت اجازه برنامه ریزی. این سه طبقه رستوران با سه تراس و Wishart ساخت برنامه برای هر فضا به درون اجتماعی-دورى قوانین. طبقه اول ممکن است تبدیل به یک اتاق ساکت تر که مردم می توانند کتاب برای مناسبت های خاص ،

داخلی شات از Lighterman رستوران در لندن پادشاهان صلیب. جداول به احتمال زیاد با فاصله بیشتر از هم جدا و با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات یک بار مستندات کاسته.

این Lighterman | خانه باز لندن

“خارج از منزل, من فکر می کنم احساس کمی شبیه یک باغ آبجو خوب و امن و مقدار زیادی از فضا …, آن می تواند قرض خود را به خوبی به یک کباب در فضای باز, احتمالا, هوای آزاد, میله,” او گفت: CNBC از طریق تلفن. او را به فکر کردن در مورد “winterization” خارج از منزل بیش از حد, اما نمی, انتظار بازار برای شروع دوره نقاهت به درستی تا اوایل 2021.

برخی از رستوران نگه جداول برای پیاده روی اما نیاز به کنترل تعداد diners در داخل یک محل به احتمال زیاد باز کردن Lighterman به رزرو. اما دقیقا چگونه برای باز کردن است که هنوز هم یک جشن بیکران. “این سخت است و بدیهی است که افکار من evolve روزانه بر روی همه چیز” Wishart گفت.

این Lighterman بخشی از رستوران گروه خانه باز لندن که Wishart تاسیس و او نیز سازمان برای کارکنان به وعده های غذایی برای انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS), ارسال حدود 10000 بسته مواد غذایی در کل تا کنون. Wishart مشغول به کار در آشپزخانه برای سه هفته جامد پوست کندن سیب زمینی و تمیز کردن سطل زباله اتاق با دیگر اعضای تیم. “این در واقع به ارمغان آورد همه ما را به هم نزدیک است. و آن را به مراتب مفید تر از تیم (ساختمان) اجتماعی است. شما نمی توانید که به همان مقدار از احترام به شما انجام این نوع از چیزی. به طوری که یک اثر جانبی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>