رابین هود بنیاد راه اندازی ابتکار جدید با هدف کمک های مالی سازمان های غیر انتفاعی اجرا می شود تنها توسط مردم رنگ

پایه چراغ با مبارزه با ارتش جانباز و نویسنده پرفروش وس مور در حال راه اندازی یک صندوق جدید اختصاص داده شده به تامین مالی سازمان های غیر انتفاعی هستند که تنها توسط مردم از رنگ.

جدید رابین هود ابتکار با عنوان “قدرت صندوق” است به دنبال بازگشت این گروه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس و در سراسر کشور تظاهرات پس از جورج فلوید کشته شد توسط پلیس در ماه گذشته.

مور مدیر عامل بنیاد گفت: CNBC در مصاحبه ای که رابین هود است که در حال حاضر اختصاص 10 میلیون دلار در دانه سرمایه به این صندوق است و شاهد پشتیبانی از حداقل دو موسسات مالی از جمله گلدمن ساکس و J. P. Morgan. مور گفت: این اطلاعات که او می گوید نشان می دهد تنها 10 درصد از کمک های بشردوستانه را به گروه ها و رهبری مردم رنگ تحت فشار قرار دادند او را و بنیاد او منجر به ایجاد صندوق جدید است.

این حرکت برای ایجاد این صندوق می آید با این امید که کسب و کار و بشردوستانه رهبران شروع به تغییر تمرکز خود را به سمت نه تنها حمایت بیشتر سازمانهای سنتی که در حال حاضر در پرتفوی خود را, اما همچنین گروه های کوچک تر که در حال مبارزه با فقر و نژادی و بی عدالتی است.

“ما در حال رفتن به قرار دادن یک واقعی تمرکز به هر دو شناسایی از سازمان است که می تواند در مجموعه ما آنها درست نبوده است در رادار ما نمایش” مور توضیح داد که در روز سه شنبه. “ما چگونه ما گسترش افق? چگونه ما گسترش تفکر ما وقتی که می آید به آنچه باعث می شود یک سازمان آماده به بخشی از نمونه کارها ما?”

رابین هود بنیاد بودجه بیش از 200 فقر و مبارزه با برنامه های در شهر نیویورک است.

“زمانی که آنها کار ما پیدا کردن راه خود را به موفقیت به مقیاس. زمانی که آنها تلو تلو خوردن ما سعی کنید به شناسایی مشکل و کمک به اصلاح آن” وب سایت می گوید.

پس از آن تاسیس شد و در سال 1980 رابین هود همواره یک کسب و کار مانند روش برای تصمیم گیری که در آن کمک می کند.

که به نظر می رسد برگزاری درست با قدرت “صندوق” با شرکت های بزرگ خود را شریک و سرمایه گذاران و اعضای هیئت مدیره در حال حاضر بزرگ برای تلاش.

“ما باید خصوصی هر دو از اعضای هیئت مدیره و همچنین سرمایه گذاران خصوصی که در حال حاضر متعهد به صندوق” مور توضیح داد. “ما در حال گفتگو در حال حاضر با حداقل ده شرکت دیگر شرکای که ما امید به قفل فهم در روز,” او گفت:.

خود را در هیئت مدیره متشکل از برترین رهبران کسب و کار از جمله بسیاری در وال استریت. خود را رئیس دیرین سرمایه گذار جان گریفین با گلدمن ساکس ” دینا پاول مک کورمیک به عنوان معاون صندلی. گلدمن مدیر عامل شرکت دیوید سلیمان نیز در هیئت مدیره.

گلدمن به تازگی ایجاد یک صندوق خود را با عنوان “صندوق نژادی سهام” که با توجه به وب سایت خود را ساخته شده بود به “حمایت از کار حیاتی از سازمان های پیشرو پرداختن به نژادی و بی عدالتی ساختاری نابرابری اقتصادی و اختلاف.” این بانک می گوید آن را راه اندازی در ابتدا با 10 میلیون دلار.

همه این سرمایه گذاری های جدید با شرکت رهبران و پایه های چنین به عنوان رابین هود در پاسخ به مور می گوید نابرابری شده اند که مشهود است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و فلوید پس از مرگ است.

رابین هود تاسیس یک Covid-19 صندوق امداد به نیویورک تلاش برای غلبه بر ویروس ها و گروه بنیانگذار معتقد است هر دو این بیماری همه گیر و واکنش به Floyd مرگ نشان دهنده مقیاس بزرگ نژادی و نابرابری.

“حقیقت این است که زمانی که شما در واقع آنها را پوست کنده, آنها هستند, افشای همان چیزی که” مور گفت: زمانی که بحث در مورد هر دو coronavirus و اعتراضات را برانگیخت توسط Floyd مرگ است.

“در حالی که Covid-19 نهفته همه آن نیست تاثیر همه به طور مساوی. اگر شما در نگاه مردم رنگ مردم رنگ قرارداد Covid در دو بار رای دادن و درگذشت دو برابر نرخ” مور توضیح داد: هنگامی که بحث در مورد این بیماری همه گیر. “پلیس اصلاحات لازم در همه جوامع” اما افزود: “زمانی که آنها را دیدم جورج فلوید قتل در دوربین شما فقط تصویر دیگری از این واقعیت است که در حالی که هر جامعه نیاز به پلیس اصلاحات در راه است که شما نگاه سیاه و سفید و قهوه ای جوامع و چگونه آنها را ای اداره آن را ای اداره همان است.”

“این یکی از این چیزهایی است که ما امیدواریم که که “قدرت صندوق’ در واقع می تواند امید به آدرس” مور به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im