Actor Rhea Chakraborty's Top Court Move On Sushant Singh Rajput Father's Case

Rhea Chakraborty گفت که او حاضر به همکاری با پلیس بمبئی در کاوشگر.

دهلی نو:

بازیگر Rhea Chakraborty که متهم شده است با Sushant Singh Rajput پدر از رانندگی پسر خود را به خودکشی به درخواست دیوان عالی کشور برای انتقال پرونده های واصل در پتنا به بمبئی.

این مورد است که در حال حاضر در حال بررسی توسط پلیس بمبئی و او همراه با دیگران خود را داده اند اظهارات وجود دارد Ms چاکرابورتی گفت: دادگاه بالا.

اولین اطلاعات در گزارش های واصل در پتنا توسط Sushant Singh Rajput خانواده باید منتقل شود به بمبئی به عنوان می تواند وجود داشته باشد دو تحقیقات در همان حادثه, او گفت:, و اضافه کرد که او مایل به همکاری با پلیس بمبئی در کاوشگر.

مدافع Satish Maneshinde که به نمایندگی از Ms چاکرابورتی گفت که این بازیگر نیز درخواست شده است که تحقیقات توسط بیهار پلیس در اولین گزارش اطلاعاتی یا شاه تسلیم در برابر او قرار بود به نگه دارید تا درخواست شنیده است توسط دیوان عالی کشور است.

Sushant Singh Rajput پدر KK سینگ به حال یک شکایت پلیس در پتنا در برابر Ms چاکرابورتی و شش دیگران از جمله اعضای خانواده او را متهم کرده که آنها را از معاونت در جرم بازیگر خودکشی.

آقای سینگ متهم کرده است Rhea Chakraborty, بود که در رابطه با Sushant Singh Rajput, از خیانت او را به گرفتن پول از او و او را رها. پس از او واصل شاه در پتنا دیروز یک تیم پلیس سفر به بمبئی.

به پلیس بمبئی است که آغاز شده و تحقیقات روز پس از Sushant Singh Rajput مرگ بر ژوئن 14, در حال حاضر, سوال بیش از 40 نفر از جمله Rhea Chakraborty خود شرکت ستاره فیلم سازان و همچنین پزشکان.

پس از فیلمسازان Sanjay Leela Bhansali, Aditya Chopra و Shekhar کاپور, پلیس مورد بازجویی Karan Johar.

این ماهاراشترا دولت دستور داده بود رسیدگی به گزارش های که 34 ساله ستاره رو به افزایش بوده است تحت فشار قرار دادند بیش از لبه به دلیل رقابت با بچه ها ستاره و دار و دسته. گزارش همچنین پیشنهاد شده بود از افسردگی رنج می برند.

در اوایل این ماه, Rhea Chakraborty به نام به حال برای یک اداره مرکزی تحقیقات (CBI) پروب به Sushant Singh Rajput مرگ tagging اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در یک پست در Instagram.

Ms چاکرابورتی که فاش کرد که او دریافت کرده است تجاوز به عنف و قتل تهدید در رسانه های اجتماعی بیش از این بازیگر مرگ گفت که او “فقط می خواستم به درک آنچه او را وادار به قدم”.

در یک پست طولانی قبل از آن 28 ساله بازیگر را باز کرد تا در مورد پیوند او با او گفت: “هنوز به صورت احساسات من… جبران ناپذیر بی حسی در قلب من… شما کسی است که به من ايمان دارم.”

(اگر شما نیاز به حمایت و یا کسی را می شناسید که می کند لطفا به نزدیکترین سلامت روان متخصص.) کمک: AASRA: 91-22-27546669 (24 ساعت) Sneha بنیاد: 91-44-24640050 (24 ساعت) Vandrevala پایه و اساس سلامت روان: 1860-2662-345 و 1800-2333-330 (24 ساعت) iCall: 022-25521111 (در دسترس از دوشنبه تا پنج شنبه: 8:00 صبح تا 10:00بعد از ظهر) اتصال NGO: 18002094353 (در دسترس از 12 pm – 8 pm)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de