خرده فروشی شیرجه رفتن به یک رکورد 16.4% در ماه آوریل به مراتب بدتر از پیش بینی

هزینه های مصرف کننده از سقوط یک رکورد 16.4% در ماه آوریل به عنوان ستون فقرات اقتصاد آمریکا retrenched در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش دولت جمعه.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز رود پیشرفته خرده فروشی تعداد به سقوط 12.3% پس از ماه مارس گزارش 8.3% شیرجه در حال حاضر در حال تنظیم یک رکورد برای اطلاعات قصد بازگشت به سال 1992. ماه مارس تعداد آنها تجدید نظر شود به عنوان بد نیست به عنوان 8.7% در ابتدا گزارش شده است.

برخی از 68 درصد از ملت $21.5 تریلیون اقتصاد می آید از مخارج مصرفی فردی که سقوط 7.6 درصد در سه ماهه اول فقط به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات حاوی coronavirus شروع به اثر.

روز جمعه داده ها نشان داد که کاهش سرعت ادامه به بخش اول از سه ماهه دوم به عنوان اخراج شروع به کوه و مصرف کنندگان به مستند.

“خالص خالص مصرف کنندگان نمی توانند به فروشگاه در ماه گذشته به عنوان اپیدمی ویروس مبارزه نگه داشته و آنها را در خانه و در نتیجه یک اقتصاد است که به سادگی فرو ریخت و گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک. “ما هرگز دیده می شود داده های اقتصادی مانند قبل از این در تاریخ است.”

فروشگاه لباس در زمان بزرگترین ضربه با 78.8% جست و خیز کردن. دیگر بزرگ بازنده بودند الکترونیک و لوازم خانگی (-60.6%) و مبلمان و تجهیز خانه (-58.7%) لوازم ورزشی (-38%) و کافه ها و رستوران ها (-29.5%). Nonstore خرده فروشان رز 8.4%.

کل هزینه به مبلغ $403.9 میلیارد, با بزرگترین عامل رکود در حال سقوط در لباس و لوازم جانبی که به مبلغ یک 78.8% قرار می گیرند. تجارت خرده فروشی به طور کلی دیدم 15.1 درصد کاهش از مارس و 17.8 درصد اسلاید از آوریل 2019.

صنعت خرده فروشی به خصوص آجر و ملات فروشگاه در حال حاضر شده است در حالت خطر و coronavirus اقدامات باید فقط اضافه شده به بدبختی.

برخی از داده های اقتصادی نقاط انتظار می رود به نوبه خود در اطراف در حال حاضر که بخش های مختلف این شرکت در حال استراحت محدودیت و اجازه می دهد کسب و کار فراتر از آن ضروری به بازگشایی شده است.

“چه اتفاق می افتد از اینجا به عنوان فروشگاه/رستوران ها به تدریج بازگشایی در ماه های آینده است تنها چیزی که مربوطه در این مرحله گفت:” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره.

سقوط در هزینه های خرده فروشی می آید در میان زیان کار نهان در پس از جنگ جهانی دوم ایالات متحده در مجموع 36.5 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان بیکاری بیش از گذشته هشت هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im