Refinancing در طول همه گیر می تواند به شما صرفه جویی در بیش از 700 دلار در سال

در اوایل این سال من صحبت با من دلال وام مسکن در مورد refinancing خانه جدید من. سپس بلند شدم و مشغول مرتب کردن بر اساس مورد آن را فراموش کرده. اما در اواخر ماه مارس به عنوان بسیاری از نقاط جهان شد و خاموش کردن من دلال به من زنگ زد و گفت که آن زمان ایده آل برای حرکت رو به جلو با refinancing خانه من.

“در وسط یک بیماری همه گیر?” من از او پرسیدم شوکه کرد.

معلوم می شود که حتی اگر coronavirus است wreaking ویران در این سیاره از ما زمان زیادی را به تشکیلات جدید بکار تجاری. وجود دارد چند تفاوت کلیدی بین refinancing در حال حاضر و refinancing در قبل از زمان است ، پیش رو پیدا کردن چند راه refinancing در طول همه گیر متفاوت خواهد بود.

شما به احتمال زیاد دریافت نرخ پایین تر

با بسیاری از مردم تجربه گسترده با مشکلات مالی آن را حس می کند برخی از ما می خواهم به صرفه جویی در پول ما پرداخت وام مسکن. در برخی از راه, بزرگترین تفاوت در مورد refinancing در طول این بیماری همه گیر است که امکان صرفه جویی در مقدار زیادی از پول—در هر دو پرداخت های ماهانه خود را و بیش از زندگی از وام مسکن خود را.

“از آن زمان به تشکیلات جدید بکار تجاری به عنوان (بهره) نرخ در پایین ترین سطح تا کنون. تقریبا هر وام گیرنده می ایستد برای نجات” توضیح می دهد که Tendayi Kapfidze اقتصاددان ارشد در وام های آنلاین, بازار, LendingTree. “در مقایسه با یک سال پیش زمانی که نرخ تقریبا 1 درصد بالاتر مصرف کنندگان صرفه جویی نزدیک به 60 دلار در هر ماه و یا $700 سال در پرداخت—برای هر 100.000 دلار قرض گرفته شده. بهره پس انداز اضافه کردن به مورد $20,000 بیش از 30 سال مدت یک مسکن معمولی.”

شما باید به حرکت های اجتماعی فاصله

در پاسخ به همه گیر ترین بانک عنوان شرکت های وام مسکن کارگزاران انتقال به کار از راه دور. و به لطف تکنولوژی بسیاری از جنبه های refinancing می تواند به راحتی به کار گرفته شده از طریق ایمیل و تلفن. درجه اجتماعی فاصله درگیر با خود را refinancing مشخص خواهد شد خود را به راحتی سطوح و همچنین سیاست ها قرار داده و در محل توسط شهرستان و دولت خود را.

یک معامله شکن برای من نیاز به یک فرد ارزیابی. من نگران ارزیاب که بازدید از بسیاری از خانه های مختلف را از طریق آمدن من از خانه و در معرض مرا به ویروس. اما با توجه به زمانی که شما خریداری خانه خود را, شما ممکن است واجد شرایط برای درخواست ارزیابی چشم پوشی. خوشبختانه من قادر به دریافت این چشم پوشی و تشکیلات جدید بکار تجاری بدون یک ارزیابی جدید.

پایین-تماس با بسته شدن ممکن است یک گزینه

همه چیز در مورد زندگی ما متفاوت است در حال حاضر از خرید مواد غذایی به refinancing. بسته به جایی که شما زندگی اجتماعی فاصله تشکیلات جدید بکار تجاری ممکن است شامل کم و یا حتی بدون تماس با بسته شدن گزینه های. مانند کسب و کارهای دیگر کارگزاران وام مسکن و عنوان شرکت های خلاق شدن آنها به عنوان تنظیم برای این طبیعی است. در پاسخ به COVID-19 گزینه محدود کردن تماس در پایان به صورت یک تشکیلات جدید بکار تجاری عبارتند از:

اگر شما با توجه به refinancing و یا در وسط یک تشکیلات جدید بکار تجاری بهترین کاری که شما می توانید به صحبت با تیم خود را در مورد آنچه در پایین تماس و اجتماعی فاصله گزینه های در منطقه شما. اگر چه رانندگی-تا امضای ارائه شد به ما شریک زندگی من و من تصمیم به کامل ما تشکیلات جدید بکار تجاری در دفتر. Refinancing در نظر گرفته شد ضروری است که به معنای وجود یک ایالت اقامت در خانه-سفارش آن را قانونی و مجاز برای ما refinancing به جلو حرکت می کند تا زمانی که ماسک-پوشیدن پروتکل ها مشاهده شد.

قبل از ورود شریک زندگی من و من داده شد دسترسی دیجیتال به بسته شدن تمام اسناد و مدارک به بررسی شدند و راه می رفت از طریق COVID-19 سیاست های اجرا شده برای محافظت از ما و کارکنان. تعداد محدودی از کارکنان در حال حاضر در دفتر. ما افسر سپردن کار از راه دور و دستیار او به کار گرفته زندگی می کنند ما امضا. هر کس با پوشیدن ماسک (از جمله ما) وجود دارد و یک ست سپر نصب شده بر روی میز. ما نشسته در یک طرف و تصویب اسناد امضا شده به جلو و عقب با استفاده از مقادیر فراوان از ضد عفونی کننده دست بین کوه در می رم صفحات.

شما نیاز به اطراف مغازه نزدیک تر از قبل

من قادر به ذخیره مقدار زیادی از پول توسط refinancing در طول همه گیر اما پس انداز تضمین شده نیست. این مهم است که به اطراف مغازه به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله ممکن است.

“دو چیز را ساخته اند آن را مفید تر از همیشه به مقایسه وام دهندگان. وام دهندگان مواجه شده اند برخی از ظرفیت محدودیت به دلیل اختلال در گردش کار مانند کار از صفحه اصلی و حجم بالا. به مقابله برخی از وام دهندگان ارائه نرخ های بسیار جذاب به عنوان این کاهش می دهد تعدادی از برنامه های آنها را دریافت کنید” Kapfidze می گوید. “وام دهندگان نیز افزایش یافته مدرک تحصیلی مورد نیاز در بسیاری از وام متوقف و برخی به طور کامل. آن را مهم تر از همیشه به اطراف مغازه و مقایسه کنید برای دریافت بهترین نرخ و همچنین افزایش شانس پیدا کردن وام دهنده است که با شما کار می کنند.”

من صادقانه می گویند که refinancing در طول همه گیر شد بسیار ساده تر از من فکر کردم آن خواهد بود. مطمئن شوید که آن را احساس حقیقی به نشستن در یک دفتر ثبت اسناد در حالی که با پوشیدن ماسک. و در حالی که آن را کمی استرس زا در حال حاضر از آن شده است ارزشمند است. مهم این است که چیزهایی را قبول کنید متفاوت خواهد می دانم آنچه شما هستند و با راحت نیست در شرایط خطر انجام تحقیقات خود را و صحبت از طریق هر گونه نگرانی های خود را با تشکیلات جدید بکار تجاری تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net